Sari la conținut

Detinatori de Mv Agusta


PingyXP
 Share

Postări Recomandate

Tocmai ce m-am intors de la o plimbare cu italianca. Nu vreau sa spun decat UUHAAAAA. Restul nu ma mai intereseaza. Si vazand cat s-a scris pe aici, unii nu numai ca nu au bani de benzina dar nu au nici macar viata personala. Iar altii o freaca pe la munca, probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 442
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tocmai ce m-am intors de la o plimbare cu italianca. Nu vreau sa spun decat UUHAAAAA. Restul nu ma mai intereseaza. Si vazand cat s-a scris pe aici, unii nu numai ca nu au bani de benzina dar nu au nici macar viata personala. Iar altii o freaca pe la munca, probabil.

 

 

Ca bine zici ..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce m-am intors de la o plimbare cu italianca. Nu vreau sa spun decat UUHAAAAA. Restul nu ma mai intereseaza. Si vazand cat s-a scris pe aici, unii nu numai ca nu au bani de benzina dar nu au nici macar viata personala. Iar altii o freaca pe la munca, probabil.

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi iau si io o mv ......ca e rosie si da bine-n peisaj:))

 

 

 

 

daca treaba merge bine.....la primavara le am si alea le luam acum insa peste o luna naste nevasta-mia si a zis ca daca raminem fara bani o sa-mi bage telescoapele-n poponeata:))

 

eu zic sa cumperi o mv de aia 15k..o sa fi mult mai castigat si mai multumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca avea MV existau mai multe sanse sa il cunoasca pe prietenul nostru comun si probabil reusea sa evite.

 

Eu zic ca daca ii dam sa citeasca ultimele 10 pagini o sa ne mai scrie el un roman de 2 si o luam de la capat!!!

 

Deci nu ai viata personala...

 

Nu ma face sa te intreb unde ai fost!!

Si cu cat ai mers!!

Sau cat ai asteptat!!

 

(Daca citeste vreo posesoare de Ducati pe aici ma refer la WC-u)

Editat de PingyXP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca daca ii dam sa citeasca ultimele 10 pagini o sa ne mai scrie el un roman de 2 si o luam de la capat!!!

 

 

 

Nu ma face sa te intreb unde ai fost!!

Si cu cat ai mers!!

Sau cat ai asteptat!!

 

(Daca citeste vreo posesoare de Ducati pe aici ma refer la WC-u)

 

Unii asteapta, altii fac motoreta monopost ...

Asta e, viata nu e mereu roz :)

Editat de Maya's hope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum bre, cand miam luat si eu seminte totul sa lipezit. ???????

 

apropo, tot tiam cerut toti poze cu motoarele tale, banuiesc ca daca te lauzi ca vrei sati iei telescoape de 15k iti permiti sa iesi macar pe un circuit, alea alea. mna, ca e nu inteleg la ce ajuta acele telescoape de 15k daca nu esti bagat pe performanta. e ca si cum ias da lu mama un GP12

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum bre, cand miam luat si eu seminte totul sa lipezit. ???????

 

apropo, tot tiam cerut toti poze cu motoarele tale, banuiesc ca daca te lauzi ca vrei sati iei telescoape de 15k iti permiti sa iesi macar pe un circuit, alea alea. mna, ca e nu inteleg la ce ajuta acele telescoape de 15k daca nu esti bagat pe performanta. e ca si cum ias da lu mama un GP12

 

Hobbi frate atita tot am zis ca il fac asa doar pt sufletul meu ce-i asa incredibil? si treaba cu cursele nu mai e de mine ,mai ma dau citeodata dar atit ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MV Agusta e cea mai tare, motocicleta pe care o am.

 

Asta e tot ce conteaza ptr mine si o spun aici, nu in topicul By Torente...

 

Felicitari si tie cu ce-ti faca viata mai frumoasa.

 

Restul posesorilor de Italian job, va rog sa va linistiti ca tociti butoanele aiurea.

 

Felicitari tuturor ptr scarile urcate si respect ptr alegera facuta.

 

Daca as fi moderatorul acestui forum, si as fi motociclist, as sterge toata imbarligatura asta de 10 pagini ce nu spune defapt nimic altceva decat ca "fiecare padure are uscaturile ei" si nu mi se pare deloc interesanta discutia.

 

B King. Daca ai sange si putere atunci hai la noi sa ne dam. Nu de alta dar tu esti cam singurel in zona ta.

 

Sau du te la Pascota Racing team, LuPo Racing sau Cazacu si intreaba-i pe ei daca MV cere bani aiurea sau ce-i cu ea.

 

Mai intreaba-i si de unde sa-ti iei suspensiile alea la 50% din pret si daca are rost...

 

Sunt cele 3 echipe de curse reale din zona ta. Daca nu te baga in seama atunci te ajut eu dar te rog opreste te aici caci exagerezi si provoci disconfort pe o canapea ce nu-ti apartine.

 

Ptr MV Agustini: Am motorul meu vechi (dar ok) de F4 750s ce-l dezmembrez ptr piese daca e nevoie.

 

Cine vrea ce vrea de Agusta sa sune.

 

Uite ca sa sparg supararea va pun un filmulet cu mine despre motoreta mea cat am stat cu piciorul in gips:

 

Editat de SabinRace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sabine cand ti-ai bulit picioru, cu motoru asta ai cazut. sau motoru la asta tia cazut peste picioare. :haha:

 

 

daca te vad astia de la ziar or sa zica ca esti frate cu asta

 

http://www.youtube.com/watch?v=ENaDtCW15vk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acriii rau strugurii...

 

Ba asta chiar e prost. Cum draqu a ajuns in masina aia si cine oare l-a platit sa spuna atatea porcarii???

 

Eu am facut filmuletzu ca si caterinca despre Ferarri si nfaptul ca eu l-am folosit ca si carucior de invalid. La sfarsit spun ca motocicleta e cea mai tare si bla bla.

 

Caterinca. Caterinca si atat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te cred ma, si se vede ca faci caterinca, da ala cica era bodyguard si ia dat sefu masina, si saracu ce sa faca, sa dat balena ca e a lui,

 

da ma Sabine dar daca nu faci si unu despre MV, deja esti zero. fara unu despre MV

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit toata discutia de pe ultimele pagini desi intrasem aici sa aflu mai multe despre urmatoarea mobra pe care mi-o doresc si nu este vorba de BKing! Ba as spune ca este vorba de ...AKing, adica o MV Agusta :bounce:

 

eu cred ca toti care intra aici nu o fac pentru ca NU vor a mobra italiana ci din contra, chiar daca nu au puterea sa o recunoasca public, desi chiar si Mephisto a spus-o in final.

 

Ai grija mai bine de nevasta, daca sta sa nasca si sunteti la primul - bucura-te de eveniment si mai relaxeaza-te ca o sa ai nevoie. in urmatoarele luni o sa iti stea mintea la evacuari de caca in scutec nu finale Yoshimura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit toata discutia de pe ultimele pagini desi intrasem aici sa aflu mai multe despre urmatoarea mobra pe care mi-o doresc si nu este vorba de BKing! Ba as spune ca este vorba de ...AKing, adica o MV Agusta :bounce:

 

eu cred ca toti care intra aici nu o fac pentru ca NU vor a mobra italiana ci din contra, chiar daca nu au puterea sa o recunoasca public, desi chiar si Mephisto a spus-o in final.

 

Ai grija mai bine de nevasta, daca sta sa nasca si sunteti la primul - bucura-te de eveniment si mai relaxeaza-te ca o sa ai nevoie. in urmatoarele luni o sa iti stea mintea la evacuari de caca in scutec nu finale Yoshimura!

 

dar poate omu va face un parteneriat cu Yoshimura si vor produce scutece Yoshimura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar poate omu va face un parteneriat cu Yoshimura si vor produce scutece Yoshimura.

 

 

Sincer nici un patut cu suspensii Ohlins n-ar fi rau:))............face-ti voi mishto :)) ca va vine rindul si voua(la aia care inca is la faza de agatat ca de aia au MV sau ducati Devil .:))..).

Editat de the_mephisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te cred ma, si se vede ca faci caterinca, da ala cica era bodyguard si ia dat sefu masina, si saracu ce sa faca, sa dat balena ca e a lui,

 

da ma Sabine dar daca nu faci si unu despre MV, deja esti zero. fara unu despre MV

 

Despre MV nu am dar unul in care apare ca si hapy end MV ul meu am.

 

E un filmulet de scurt metraj facxut ptr festivalul de film moto de la bikers club otopeni. Filmul castigaator de acum 3 ani. Na sa aveti de ce sa va distrati:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nici un patut cu suspensii Ohlins n-ar fi rau:))............face-ti voi mishto :)) ca va vine rindul si voua(la aia care inca is la faza de agatat ca de aia au MV sau ducati Devil .:))..).

pai tu de ce crezi ca miam luat eu ducati? haaa. am putza mica si is urat din cale-afara si port casca cu viziera fumurie in speranta ca imi gasesc si eu pe una sa se uite la motoru meu, cum arat eu asa tare cul pe el. numai zic ca s vibreaza motoru e rosu, suna tare. eee ce zici ia uite crezi ca am vreo sansa sa agat.

 

 

 

sabine est belea, cel putin finalul la filmulet...... bataia aia zici ca e razboiu stelelor

post-59565-0-65762100-1317809863_thumb.jpg

post-59565-0-47993300-1317809879_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...