Sari la conținut

3 Zile Fara Rip Pe Forum


mihaiborodi
 Share

Postări Recomandate

Voi sunteti barbati sau muieri d-alea super-mega sensibiloase? Ca va smiorcaiti si va vaicariti mai rau ca ele. Aveam si eu alta parere despre baieti. In general se aplica insa nu si pe forumul asta. Parca ati fi trecut toti aceeasi preselectie.

 

 

Bine ca esti tu barbat mare si tare, ce sa iti povestesc, cine te-a pus sa intrii aici daca nu iti convine. Mai vorbim noi, sau nu, cand o sa primesti si tu RIP. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce fain ar fii.....numai motociclisti........raiul nostru,cred ca neam ciocnii noi intre noi....de dobitoci ce suntem :lol:

 

Asta e chiar RULEZ si cat se poate de adevarata...trist. :kiss:

 

In alta ordine de idei..daca trecem de ziua de luni a fiecarei saptamani fara sa dam un RIP atunci este de apreciat.Pana atunci...sa avem grija cum gonim in Week / iar in timpul saptamanii,grija la capetele de cauciuc sau la nesimtitii din trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@moro

 

Daca citeai topicul de accidente, de ceva timp in fiecare saptamana se dadea cu RIP.

Incepand de luni e liniste.Poate nu s-a intamplat nimic sau nu stim noi, dar avand in vedere cati motociclisti si nemotociclisti(cei fara permis) au murit pe 2 roti de la inceputul anului merita sa facem un topic in care sa ne bucuram de liniste.

Sa intelegem din reactia ta ca iti place rutina??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@moro

 

Daca citeai topicul de accidente, de ceva timp in fiecare saptamana se dadea cu RIP.

Incepand de luni e liniste.Poate nu s-a intamplat nimic sau nu stim noi, dar avand in vedere cati motociclisti si nemotociclisti(cei fara permis) au murit pe 2 roti de la inceputul anului merita sa facem un topic in care sa ne bucuram de liniste.

Sa intelegem din reactia ta ca iti place rutina??

 

 

Vezi linkul pe care- atasez si ai sa vezi rutina din viata mea, prietene:

 

/index.php?...tanta&st=70

 

Dupa atat timp inca nu au trecut urmele si unele nu vor trece niciodata. Pace voua si bucurati-va de viata si lasati prostiile astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi linkul pe care- atasez si ai sa vezi rutina din viata mea, prietene:

 

/index.php?...tanta&st=70

 

Dupa atat timp inca nu au trecut urmele si unele nu vor trece niciodata. Pace voua si bucurati-va de viata si lasati prostiile astea.

 

 

imi pare rau ptr ce ai patit si sper ca sotia ta a e ok acum.

nici eu nu sunt strain de aceste sentimente. mi-au murit 2 rude apropiate intr-un accident de masina.

la volanul daciei era tata, care se pare a avut un accident vascular in timp ce conducea si a intrat pe contrasens.

http://www.infonews.ro/article42025.html

 

M-as bucura daca acei soferi, motociclisti ce depasesc cu mult limitele pe drumurile publice ar deveni peste noapte mai constienti de pericolele ce pandesc si ar constientiza ca pot sa distruga si alte vieti nu numai ale lor.

 

Daca am fost nepoliticos te rog sa ma scuzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lucrez sofer si fac zilnic intre 200- 800 km.mergand pe drumurile patriei vad foarte multe motociclete care mai decare.problema e alta,dim toate motoarele care le vad,80% sunt SS-uri iar din toate SS-urile aproximativ 20 % au monm de echipament pe ei.in rest...tricou/maieu,bermude ,adidasi si o biata casca.tot respectul pt enduristi si "cioperisti",care 90% sunt echipati complet.

 

la ce mai e nevoie de casca daca ma tranteste SS-ul la 200 km/h si eu am doar bermude si maieu pe mine?asta e o intrebare asemanatoare cu "de ce pilotii kamikaze japonezi purtau si casti de protectie?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Or fi citit toti sectiunea de accidente si si-au luat echipament :kiss:

Zii zau!S-a inventat echipamentul antiaccidente?

 

vad ca cioclii si bocitorile se cam plictisesc si daca nu-i "marfa" pe sectiune incep sa bage topicuri. Ce de rahat sinteti.

Ai dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteligentilor! Cultilor. Cultivatilor!

O dati aiurea de gard. Ideea era ca cineva se lamenta ca n-a mai vazut sange pe forum de multicel si a inceput sa se minuneze de mama focului. Cand se va intampla probabil ca va face alt topic de genul "Fuck, s-a rupt vraja si s-a terminat gazu'".

Folositi fiecare sectiune in scopul destinat. Minunati-va ca n-a mai murit nimeni pe la Diverse sau adminii sa bage sectiunea ABERATII unde sa bagati posturi pana va iese fum din degete.

Hai ca-mi pierd aiurea timpul cu voi. Ramaneti in lumea voastra. Stati mai bine in casa, nu iesiti pe strada sa nu dati ocazia sa se creeze topicul cel nou. Ciao!

 

Whoops sorry pentru faza cu sotia... sper ca acum e mai bine...defapt sper sa fiti amandoi mai bine, nici nu vreau sa ma gandesc prin cate ati trecut... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...