Sari la conținut

BOSS HOSS CYCLES


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Sunt din ce in ce mai atras de mamutul american cu motor corvette...shi totul a inceput intr-o benzinarie de pe A9...cand am luat contact prima shi singura oara cu fiara...formele pline ...dar mai ales sunetul ei te fac sa tremuri ca un copil inainte de a desface cadoul de craciun...ca un adult ce-si incaleca pt prima oara o fiara de care fara sa stie in subconstient ii este frica ...c mai,pana acum e singurul motor langa care nu m-am putut opri din tremurat...Intrebarea mea e next...IN TARISOARA NOASTRA FRUMOASA EXISTA VREUN EXEMPLAR...? EXISTA CINEVA PASIONAT CARE S-A RISCAT SA DEA SUMA CU 4 ZEROURI PT A POSEDA FIARA...in dezavantajul sa zicem al unu Harley usor customizat...? :burnout: Sper k intrebarea sa nu-mi fie luata in nume de rau...ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din ce in ce mai atras de mamutul american cu motor corvette...shi totul a inceput intr-o benzinarie de pe A9...cand am luat contact prima shi singura oara cu fiara...formele pline ...dar mai ales sunetul ei te fac sa tremuri ca un copil inainte de a desface cadoul de craciun...ca un adult ce-si incaleca pt prima oara o fiara de care fara sa stie in subconstient ii este frica ...c mai,pana acum e singurul motor langa care nu m-am putut opri din tremurat...Intrebarea mea e next...IN TARISOARA NOASTRA FRUMOASA EXISTA VREUN EXEMPLAR...? EXISTA CINEVA PASIONAT CARE S-A RISCAT SA DEA SUMA CU 4 ZEROURI PT A POSEDA FIARA...in dezavantajul sa zicem al unu Harley usor customizat...? :burnout: Sper k intrebarea sa nu-mi fie luata in nume de rau...ms

Daca exista una, sunt sanse mai mari sa mai apara. Daca insa nu e nici una inmatriculata - nu stiu sa fie - nu prea sunt sanse sa fie omologate in viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nice clip, funny guys, powerful motor(cycle)s

 

 

Nu mi-au placut V8-urile niciodata pentru ca le-am vazut numai la poseri, clipul asta le pune insa intr-o alta perspectiva pentru mine

HELL YEAH......dar din pacate nu am bani nici pentru un astfel de motor si nici de benzina pe care o consuma.....asa ca IT's A WILD DREAM!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 months later...

e acelasi rahat american, care il gasesti si in "grandomania" si lipsa de utilitate a unui Hummer H2, mult blamat, fata de celelalte auto.

 

Asa si in cazul unui Hoss Boss . Mult prea multi HP, consum prea mare, taxe prea mari, poluare prea mare.

 

Useless crap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place mie de motociclistii care cumpara motocicletele pe baza ratiunii. Bah, voi sunteti cu capul? Motocicleta asta este bad ass CUPLU, nu conteaza ratiunea ei de a fi ci faptul ca exista.

Ca sunt multi wannabes care isi cumpara rinocerul numai ca sa mearga la Sturgis cu el, e clar. Dar ce e cu fratii care pleaca cu ea in blana cu spatele dansand, aveti idee cam care e senzatia? Cum sa compari un chestie megamotorizata cu o mizerie submotorizata cum este H2-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
daca vreti informatii despre boss hoss,va pot da.am facut parte dintr-un club in florida unde toti aveam boss hoss.

 

aoleo, si ce-ai facut cu buldozerul? Unde in Florida si unde in Austria daca nu sunt indiscret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='aquilla'

am stat 7 ani in naples-florida,si de 18 ani sunt in austria in krems.initial am vrut sa imi aduc in europa un boss hoss dar mi-a fost frica ca nu ma vor lasa sa circul cu el in austria.mi-am adus un hummer h2 acum doua luni si am probleme si cu el cu inscrisul,ca trebuie sa schimb pe el luminile si multe alte lucruri.ce sa mai zic de romania,ca taxa de inmatriculare e de 21000 de euro.asa ca poate era mai bine sa fi adus motorul.oricum cred ca la anul o sa-mi aduc unul,doar ca mai trebuie sa vand din ale mele cateva.daca vrea careva ENDURO;SUZUKI,YAMAHA SAU KTM,le am de vanzare.sau kawasaki1500 vn

va pun si ceva poze.

post-41897-1234027899_thumb.jpg

post-41897-1234028514_thumb.jpg

post-41897-1234028708_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosule,la ora asta nu prea ai ce sa faci in america.austria e o tara mult mai curata si civilizata.daca era invers,ramaneam acolo.aici,imi construiesc acum o casa pe malul dunarii si sunt aproape de romania[fac 6 ore cu motorul pana acasa in simleu[de unde sunt eu]am cetatenia austriaca de 13 ani si beneficiez de multe avantaje aici.sunt curios cati oameni cunosti tu care pleaca din austria in america in vremurile astea.asa ca fii pe pace,ca am luat cea mai buna decizie.dar,hai sa vorbim de motoare.

 

inca ceva poze [eram cu prietenii in miami]

post-41897-1234093723_thumb.jpg

post-41897-1234094052_thumb.jpg

post-41897-1234094221_thumb.jpg

post-41897-1234094255_thumb.jpg

post-41897-1234094359_thumb.jpg

post-41897-1234094466_thumb.jpg

post-41897-1234094528_thumb.jpg

post-41897-1234094638_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu asta ai mai vrut? asta e motorul lui charlie ,seful trupei boss hoss din naples,florida.el l-a modificat,are 10 000 de cm3 si 800 de cai putere.am fost impreuna la o expozitie de motoare.mai pot sa iti pun ceva poze interesante

post-41897-1234121480_thumb.jpg

post-41897-1234121723_thumb.jpg

post-41897-1234121874_thumb.jpg

post-41897-1234121955_thumb.jpg

post-41897-1234122026_thumb.jpg

post-41897-1234122346_thumb.jpg

post-41897-1234122404_thumb.jpg

post-41897-1234122593_thumb.jpg

post-41897-1234123176_thumb.jpg

post-41897-1234123230_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosule,la ora asta nu prea ai ce sa faci in america.austria e o tara mult mai curata si civilizata.daca era invers,ramaneam acolo.aici,imi construiesc acum o casa pe malul dunarii si sunt aproape de romania[fac 6 ore cu motorul pana acasa in simleu[de unde sunt eu]am cetatenia austriaca de 13 ani si beneficiez de multe avantaje aici.sunt curios cati oameni cunosti tu care pleaca din austria in america in vremurile astea.asa ca fii pe pace,ca am luat cea mai buna decizie.dar,hai sa vorbim de motoare.

 

Pensionari evident sau oameni care-si fac vacantele acolo, de obicei in Florida. Remarcabil ce mica e lumea asta de fapt. Eu mi-am facut concediul la Naples iarna asta iar acum scriu din Viena, de aceea am intrebat. Vezi cu casa langa apa ca la Krems au fost belele mari cu inundatiile. Succes!

 

Cat ai mers de tare cu Boss Hoss-ul si unde? In Florida sunt ridicoli cu amenzile acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu asta ai mai vrut? asta e motorul lui charlie ,seful trupei boss hoss din naples,florida.el l-a modificat,are 10 000 de cm3 si 800 de cai putere.am fost impreuna la o expozitie de motoare.mai pot sa iti pun ceva poze interesante

 

aia mosu ....mersi mult. misto si pozele celelalte cu rotanele;gsx-u ala (galben) ''o are '' de 360 daca nu ma inseala ochiu... in fine ;multam inca o data :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...