Sari la conținut

Bardak Motors Un Service Cu De Toate


Postări Recomandate

ia zi mah, cam cat ti-a iesit la accidentul asta? plm, daca tavalesti mobra de 2-3 ori pe saptamina, te doare la basca, nu mai trebe sa muncesti ever....tavaleala si atat....a! si ceva kanji-uri, dragoni, cultura japoneza, de-astea....hara-kiri ai incercat??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dar n-am vazut de cand mama m-a facut oameni mai invidiosi ca voi ba frate...

 

 

 

NU SE POATE sa mai deschizi un topic pe forum,ca sar toti fraieri pe tine si incep sa gaseasca ei nod in papura.....

 

 

sunteti praf....cumparati-va si voi o motocicleta,sa incercati senzatia....

 

omu a laudat un service,ce mama naibi e asa aiurea?

 

 

saracia din voi nu va permite sa va cumparati o pereche de angel-eyes,si incepeti sa va luati de altii?

 

 

postul e pentru cine se simte.....si daca vreti sa continuam,astept PM.....

 

 

si-asa s-a stricat suficient topicul.......

 

 

 

P.S. pentru doctorul in literatura de mai sus,nu esti pe forum de literatura maestre....aici e vorba de motociclism.....gramatica n-are legatura cu motociclismul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dar n-am vazut de cand mama m-a facut oameni mai invidiosi ca voi ba frate...

 

 

 

NU SE POATE sa mai deschizi un topic pe forum,ca sar toti fraieri pe tine si incep sa gaseasca ei nod in papura.....

 

 

sunteti praf....cumparati-va si voi o motocicleta,sa incercati senzatia....

 

omu a laudat un service,ce mama naibi e asa aiurea?

 

 

saracia din voi nu va permite sa va cumparati o pereche de angel-eyes,si incepeti sa va luati de altii?

 

 

postul e pentru cine se simte.....si daca vreti sa continuam,astept PM.....

 

 

si-asa s-a stricat suficient topicul.......

 

 

 

P.S. pentru doctorul in literatura de mai sus,nu esti pe forum de literatura maestre....aici e vorba de motociclism.....gramatica n-are legatura cu motociclismul....

iti recomand aceeasi punga de copane "coco-rico" :D

nu pe pm ci aici, public ;)

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine doamna profesoara de romana ,Kumuya , ai dreptate si im cer scuze pentru eventualel greseli de ortografie :D, ps. ai uitat sa spui de diacritice :).

Pt restu care ia deranjat postul meu e treaba lor, au si ei dreptul la o parere cum am avut si eu si fiind vorba de un service am postat la categoria service.Ar trebui sa se mai faca o categorie pt cei fustrati rau sa se descarce si ei acolo ca din lipsa de ocupatie ce sa faca si ei :).

O zi buna ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. pentru doctorul in literatura de mai sus,nu esti pe forum de literatura maestre....aici e vorba de motociclism.....gramatica n-are legatura cu motociclismul....

 

da ... cu motociclismu' nu ..... dar cu altceva da :D tu de ce ai scris corect? si nu e literatura, e gramatica si n-am mai facut materia asta de prin clasa a 8-a ;)

si daca motociclismul nu e gramatica inseamna ca trebuie sa fim agramati? daca era forum de caini trebuia sa latram?

 

daca nu ar exista oameni care sa ia apararea unora care gresesc, care sunt nesimtiti, care incalca legi, care fac manevre.... poate am fi si noi putin mai departe ....ca sa fiu total pe langa topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu nu auzi ca gramatica nu are legatura cu motociclismul?

cu atat mai putin cu cel reising (ala dobandit in 6 luni - 1 an de "talent" ) ?

de ce insisti atata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine doamna profesoara de romana ,Kumuya , ai dreptate si im cer scuze pentru eventualel greseli de ortografie :D, ps. ai uitat sa spui de diacritice :).

Pt restu care ia deranjat postul meu e treaba lor, au si ei dreptul la o parere cum am avut si eu si fiind vorba de un service am postat la categoria service.Ar trebui sa se mai faca o categorie pt cei fustrati rau sa se descarce si ei acolo ca din lipsa de ocupatie ce sa faca si ei :).

O zi buna ;)

...da ce dracu' sunt fustratii astia? sau e ceva in engleza?...ma rog...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Bine doamna profesoara de romana ,Kumuya , ai dreptate si im cer scuze pentru eventualel greseli de ortografie :cheers:, ps. ai uitat sa spui de diacritice :).

Pt restu care ia deranjat postul meu e treaba lor, au si ei dreptul la o parere cum am avut si eu si fiind vorba de un service am postat la categoria service.Ar trebui sa se mai faca o categorie pt cei fustrati rau sa se descarce si ei acolo ca din lipsa de ocupatie ce sa faca si ei :D.

O zi buna ;)

 

mamaia ta e țigană ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...