Sari la conținut

Accident Moto Racari - Dolj


xgoldmine
 Share

Postări Recomandate

:|

 

 

nush daca e alarma falsa... omul a zis k l`a vazut imprastiat.. astept si eu stirile de la 13....

 

 

n-au dat nimic la stiri... nici de motocicleta nici de masini pe DN-ul ala.... :|

 

OFF

Uite asa ai reusit sa faci 3 posturi perfect inutile pe un topic depre NIMIC!! La mai multe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.

si calu' nu avea casca integrala.

 

Avea flip-up ca sa poata sa negheze cand vede ceva iapa buna :D

ON:Omul a zis ca a vazut politie la locul unui accident , si cu ceva timp inainte il depasise un motor cu 150 la ora . Poate omul doar crede ca aia e viteza supersonica si motociclistul e satanist violator de babe ( nu zic ca asa e ! ) si a facut legatura . Pai aia de la porc tv abia asteapta sa mai zica ceva de motociclisti , era imposibil sa nu apara ceva . Parerea mea !

 

LE : Catre initiatorul topicului : Sa stii ca nu am vrut sa te jignesc , sau mai stiu eu ce ar putea sa iti treaca prin cap , e doar o ipoteza la general .

Editat de B!sh0p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

altu care n-are absolut nici o treaba cu motocicletele, da s-a trezit el sa posteze. a creat un topic si e tare mandru de el. l-a vazut cum mergea cu 150. Doamne fereste. Ai zis-o de parca iti doreai sa fie el, cel accidentat.

Aveai radar pe bord de zici ca mergea cu 150?

io zic sa te limitezi la alte forumuri. si sa mai treci pe aici cand iti iei motocicleta si intri in clubul nebunilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... alarma falsa! ;)

 

Mai bine asa decat inca un RIP pe aici ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru dezinformare, se pare ca s-a intamplat altceva. Am gasit un link catre un ziar local de aici din Craiova:

 

Titlu:

A omorât un om Âşi a părăsit locul accidentului

 

Continut articol:

În aceeaÂşi seară, o bătrână din localitatea doljeană Răcari a murit după ce a fost lovită de un autovehicul al cărui Âşofer a părăsit locul accidentului Âşi care nu a fost identificat încă de polițiÂşti. Potrivit reprezentaților IPJ Dolj, joi seară, pe DE 70, la ieÂşire din oraÂşul FiliaÂşi, în apropiere de comuna Răcari, a fost descoperit pe carosabil cadavrul unei femei.

 

Din primele verificări s-a stabilit că femeia a fost victima unui accident de circulație Âşi a fost identificată drept Rada Cîrjan, de 68 de ani, din Răcari. PolițiÂştii doljeni fac cercetări pentru identificarea Âşi prinderea Âşoferului care a provocat accidentul, care, se pare, conducea un autovehicul de mare tonaj. „Până în prezent (ieri, ora 17.00 - n.r.), Âşoferul care a provocat accidentul nu a fost identificat. Există indicii că ar fi vorba de un autovehicul greu Âşi se continuă cercetările, pentru reținerea responsabilului de producerea accidentului“, a declarat inspector principal Florentina Popescu, purtătoarea de cuvânt a IPJ Dolj.

 

Link articol: http://www.gds.ro/Eveniment/2008-08-02/Noapte+insangerata

 

Nu vreau sa se inteleaga ca am ceva cu persoanele ce umbla pe motoare, dar am fost prea socat de ceea ce am vazut.

 

Multa bafta, si asfalt intins :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru dezinformare, se pare ca s-a intamplat altceva. Am gasit un link catre un ziar local de aici din Craiova:

 

Titlu:

A omorât un om Âşi a părăsit locul accidentului

 

Continut articol:

În aceeaÂşi seară, o bătrână din localitatea doljeană Răcari a murit după ce a fost lovită de un autovehicul al cărui Âşofer a părăsit locul accidentului Âşi care nu a fost identificat încă de polițiÂşti. Potrivit reprezentaților IPJ Dolj, joi seară, pe DE 70, la ieÂşire din oraÂşul FiliaÂşi, în apropiere de comuna Răcari, a fost descoperit pe carosabil cadavrul unei femei.

 

Din primele verificări s-a stabilit că femeia a fost victima unui accident de circulație Âşi a fost identificată drept Rada Cîrjan, de 68 de ani, din Răcari. PolițiÂştii doljeni fac cercetări pentru identificarea Âşi prinderea Âşoferului care a provocat accidentul, care, se pare, conducea un autovehicul de mare tonaj. „Până în prezent (ieri, ora 17.00 - n.r.), Âşoferul care a provocat accidentul nu a fost identificat. Există indicii că ar fi vorba de un autovehicul greu Âşi se continuă cercetările, pentru reținerea responsabilului de producerea accidentului“, a declarat inspector principal Florentina Popescu, purtătoarea de cuvânt a IPJ Dolj.

 

Link articol: http://www.gds.ro/Eveniment/2008-08-02/Noapte+insangerata

 

Nu vreau sa se inteleaga ca am ceva cu persoanele ce umbla pe motoare, dar am fost prea socat de ceea ce am vazut.

 

Multa bafta, si asfalt intins :D

Nici nu ai avea ce. Daca te tine... oricand te poti catara si tu pe unul. Nu avem noi exclusivitate, poate doar un pic mai mult curaj, o doza de nebunie si ceva pasiune...Pe viitor cand mai arunci o asemenea stire, rogu-te informeaza-te mai bine. Acelasi asfalt si tie!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOO ce frustrare,pe capu' RIP-uitorilor :D .Nu a fost ala in tricou?Cum naiba a scapat nevatamat?Neaparat trebuie s-o pateasca careva,ca sa fie subiect,ca am ajuns sa se deschida topicuri si in memoria cailor.

Acum serios,a avut calu' permis?Ai vazut vre-o casca pe jos?De echipament nu intreb,ca-l avea de la mama natura (o fi mai bun pielea de cal,ca ala de vita sau cangur? ;) ).A avut vre-o iapa pasager?A mai trait dupa ce s-a imprastiat?Poate nu a fost cal,ci o baba a scapat sacosa cu cumparaturi pe carosabil,si cele 10 echipaje de politie o ajutau sa recupereze ceva din carnea pt sarmale de pe jos.

 

Of,of,of...........RIP carnii (inca nu se stie ce a fost cind traia)

 

PS:schimbati titlul,ca nu se considera caii motociclisti,pt ca se deplaseaza pe patru picioare.

Editat de TARZAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al nu stiu catalea care scrie fara sa se fi informat mai bine inainte...acum ceva ani cand nu erau atatea motociclete nu cred ca-ti trecea instantanee prin cap ca e un motociclist...in fine altadata pune mai multe intrebari inainte de a posta, ca incep sa se gandeasca unii la prietenii lor...si 150 nu era cine stie ce viteza ca sa te sperii asa...sa-i fie tarana usoara babutei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pai ce cal ati mai vazut voi mah sa circule cu 150 km/h pe mijlocul drumului, cu flip-up in cap :D

sa nu-mi spuneti ca numele calului era salam de sibiu...

 

am inteles povestea dar fac sto si eu un pic... daca tot e in regula ... bine ... oarecu....

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu ai avea ce. Daca te tine... oricand te poti catara si tu pe unul. Nu avem noi exclusivitate, poate doar un pic mai mult curaj, o doza de nebunie si ceva pasiune...Pe viitor cand mai arunci o asemenea stire, rogu-te informeaza-te mai bine. Acelasi asfalt si tie!

 

 

al nu stiu catalea care scrie fara sa se fi informat mai bine inainte...acum ceva ani cand nu erau atatea motociclete nu cred ca-ti trecea instantanee prin cap ca e un motociclist...in fine altadata pune mai multe intrebari inainte de a posta, ca incep sa se gandeasca unii la prietenii lor...si 150 nu era cine stie ce viteza ca sa te sperii asa...sa-i fie tarana usoara babutei

 

pana la urma, cineva a murit, iar cel vinovat a avut nesimtirea si lasitatea de a parasi locul accidentului...

odihneasca-se in pace biata femeie...

 

s-a umplut tara de idioti care merg cum vor ei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...