Sari la conținut

Accidentul Din Mamaia


long life
 Share

Postări Recomandate

Daca si pe astia au ajuns sa-i verse pe caldaram, nu e de bine!

 

Sper ca macar pulitaiul sa nu fie "stricat"...prea rau! :D

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stiiti de accidentul de ieri seara cu politistul motorizat vs opel de a speriat turistii din statiune ,a stricat bunatate de motor :D

 

Teoretic ar trebui ca TU sa stii ceva. :P

Ce stil de a face topicuri aiurea au unii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am vazut dimineata pe proTV un Politist a gresit se pare si a intrat intr-o masina pe contrasens la mare. Nu am fost foarte atent pt ca ieseam din casa. Am stat sa aud de starea lui si era lovit binisor, coaste rupte, dar ok, nu moare. Vedeti poate gasiti pe protv.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee... pana la urma a fost scos tipul din masina... nu e normal? pai, cum sa plateasca politistul ceva din buzunar?

nu tipul care a fost lovit. a spus ca a fost lovit de o masina care mergea in paralel cu el pe banda a doua si, care, a schimbat banda peste el, lovindu-l si scotzandu-l pe contrasens. ceea ce mi se pare veridic dupa ce spune chiar si cel cu masina, cel lovit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu avea nici casca.....

Vezi ca pentru cultura ta generala un politist e obligat sa poarte casca tot timpul pe care il petrece pe motor(i se aplica nu stiu ce sanctiune de ii taie si din salariu din cate am inteles).

Trebuie sa dam cu R.I.P. sau ceva? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu avea nici casca.....

 

De cate ori ai vazut Top Gun? :D Pariez ca Tomitza este idolul tau... :P Ce dragutel era el asa pe motorul ala cu geaca de piele si freza in vant....mmmmm :D

 

On-Topic:Stirea la ProTV....

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori ai vazut Top Gun? :P Pariez ca Tomitza este idolul tau... :P Ce dragutel era el asa pe motorul ala cu geaca de piele si freza in vant....mmmmm :D

 

On-Topic:Stirea la ProTV....

Mai ales cand era el suparat si ii dadea tare(vreo 350-400 la ora :D ).Pana la urma s-a aflat ceva legat de accident?A fost vina politistului sau era in "misiune"? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales cand era el suparat si ii dadea tare(vreo 350-400 la ora :P ).Pana la urma s-a aflat ceva legat de accident?A fost vina politistului sau era in "misiune"? :D

 

Tu n-ai ascultat atent stirea? A mai zis si cineva mai sus. Masina de pe banda 2, pe sensul politistului, a vrut sa intre pe banda 3 (unde era politistul) fara sa se asigure. Cand a intrat pe 3, l-a scos pe politist in contrasens unde s-a lovit de cel cu masina avariata. Asta a zis madam reportera ProTV. Vinovat, cel pe de sensul politistului pentru ca nu s-a asigurat.

Editat de Khael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu n-ai ascultat atent stirea? A mai zis si cineva mai sus. Masina de pe banda 2, pe sensul politistului, a vrut sa intre pe banda 3 (unde era politistul) fara sa se asigure. Cand a intrat pe 3, l-a scos pe politist in contrasens unde s-a lovit de cel cu masina avariata. Asta a zis madam reportera ProTV. Vinovat, cel pe de sensul politistului pentru ca nu s-a asigurat.

Ba am ascultat atent dar ma refeream la o pozitie oficiala a politiei rutiere si la un verdict definitiv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca pentru cultura ta generala un politist e obligat sa poarte casca tot timpul pe care il petrece pe motor(i se aplica nu stiu ce sanctiune de ii taie si din salariu din cate am inteles).

Trebuie sa dam cu R.I.P. sau ceva? :P

 

cu ochii mei am vazut politist pe mobra cu casca nelegata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...