Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2008, Plaiul Talii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Am ajuns si eu la spartul targului, nu am avut parte de muzica si sarmale. Am gustat sunculita (foarte buna) si un bulz, asa... de control. Berea rece si preturi bune, gazdele primitoare. Parerea generala buna. Stefan vezi ce nemultumiri au fost si daca vei tine cont pe viitor, probabil v-a fi si mai misto. La anul sper sa reusesc sa vin de la inceput pana la sfarsit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 167
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In mare cam stiu ce nu a mers bine si sper ca la anu' sa se rezolve! :unsure: Ma bucur ca v-ati simtit bine!
Asta era ideea... sa respingem ceea ce nu convine si sa luam chiar si de la altii, ceea ce este bun. Stii cum se zice : se poate si mai bine. Deci...sa ne vedem cu bine la anul!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu primeai si salata la carnaciori? :kiss:

 

Unde erau dusurile? eu am vazut doar cismelele de la masina de pompieri, si la capat erau 2 suporti de dus, atat. NU le-am gasit, ca faceam si cu apa rece ca gheata.

 

Ihi. Naspa, nu? :angry: Am vrut sa spun ca am mancat carnati la gratar cu garnitura de varza, ambele fiind la pretul total de 3,5 lei, nu ca primeai varza moca :)

 

Poate impropriu spus dusuri, ma refeream la acele cismele de pompieri, insa suficient de sus asezate cat sa poti face chiar si dus, cu mici eforturi. Eu am asistat la cateva, avand cortul in apropiere, si te asigur ca era spectaculos :kiss: . Iar apa chiar era calda, nu calduta, multa lume vroia sa se racoreasca cu apa rece pe fata si se trezeau ca era prea calda.

 

Una peste alta, a iesit bine, si nu e doar parerea mea :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, fasolea fuse acra! Da m-am riscat!Prima pastrama era precum talpa de la cisma, insa, cu a doua portie cumparata din alt loc am uitat-o repede pe prima, inainte de a ramane cu traume! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super fain party-ul. cu toate ca am plecat doar 2 motociclisti din pitesti, dintre care eu incepator, totul a fost super. de la sunca cu care am fost primiti pana la dusurile pompierilor :-). eu sincer am crezut ca nu o sa urc pe drumul pana la locatie dar se pare ca m-am descurcat......si inca onarabil.

 

eu multzam pentr un we minunat!

 

/index.php?...p;#entry1423840

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

voi fi offtopic deoarece topicul meu a fost inchis (catre finalul celor 30 de pagini incepusera prea multe discutii offtopic)

/index.php?showtopic=253367

 

Pana la urma am primit sambata prin curier radierea de la financiar si in sfarsit pot sa-mi inmatriculez motoru pe numele meu.

 

Multumesc lui Stephon si COMUNITATII MOTO care se pare ca a avut un cuvant de spus in cazul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super fain party-ul. cu toate ca am plecat doar 2 motociclisti din pitesti, dintre care eu incepator, totul a fost super. de la sunca cu care am fost primiti pana la dusurile pompierilor :-). eu sincer am crezut ca nu o sa urc pe drumul pana la locatie dar se pare ca m-am descurcat......si inca onarabil.

 

eu multzam pentr un we minunat!

 

/index.php?...p;#entry1423840

Mai greu a fost cu coborarea :unsure: ...dar te-ai descurcat destul de bine...Felicitari !!!

 

P.S. Pe coborare am fost in spatele tau intr-un VW golf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cineva scria ... : exista bunatati pentru trup..... exista bunatati pentru privire si exista bunatati pt suflet

 

pentru trup au fost mancaruri si beuturici pt toate gusturile

pentru privire au fost o sumedenie de forme si peisaje care sa indestuleze ochiul

iar pentru suflet ...pentru suflet toti cei care au participat ..... peste tot intalneai prieteni cu care te chinuiai sa imparti putinul timp

 

 

 

 

inca o data respect

 

 

 

 

 

 

ps. tzuica bulzul si sarmalele au fost ca la mama acasa.....(mai sa zic lu tanti de la gratar MULTZUMESC MAMI)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai greu a fost cu coborarea :rock: ...dar te-ai descurcat destul de bine...Felicitari !!!

 

P.S. Pe coborare am fost in spatele tau intr-un VW golf.

 

 

am remarcat masina din spatele meu. ma si miram sa fie un simplu conservar cu atata rabdare!!!

la urmatoarea intrunire ai o bere de la mine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...