Sari la conținut

Intalniri, Excursii, Petreceri


johnson
 Share

Postări Recomandate

Pe unde se mai plimba lumea? Vin acasa in August si mi-e dor de-o bere la Gradina de vara si o plimbare cu gasca vesela. :cheers:

 

:)) La noi care cu planurile lor ... care fara .. dar eu mai am putin si primesc mutatia din oficiu la Gradina De Vara :)) Casa mea a 2-a.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum e drumul sau mai bine zis, cum sunt drumurile spre Poiana Largului? Dar spre Bisericani? :friends:

Am fost joi pe Bisericani ... e exact ca anii trecuti. un pic mai curatzel dar in rest bun :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia astept!:friends:

 

 

 

In data de 19-21 August Free Wolf Piatra Neamt are placerea sa va invite la prima editie a intalnirii "haiducesti" ( pe care speram s-o facem permanenta)in sat Razboieni, la Iaz Liciu(35 de km de piatra Neamt spre Hanul Ancutei). Sambata ciorba de peste suportata de organizatori.

Cazarea la cortul proprietate personala(adica a fiecaruia).In rest chef si voie buna.

Va asteptam cu drag!

 

 

abia astept!:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 8 months later...

salut...va rog sa-mi recomandati un traseu prin jud. Neamt pt un soffft enduro pe forestiere.... prin locuri cat mai salbatice...o harta, descriere ar fi perfecte...o sa merg cu un amic ca un transalp pe 15-16 iunie. multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Salutare!

 

E cineva prin Piatra Neamt care are gixxer de 600 din anii 2001-2002? As vrea sa stau putin pe una, sa vad cum mi-ar sta... am in plan achizitionarea unuia si am 1.92 cm si 105 kg ..

 

Merc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

E cineva prin Piatra Neamt care are gixxer de 600 din anii 2001-2002? As vrea sa stau putin pe una, sa vad cum mi-ar sta... am in plan achizitionarea unuia si am 1.92 cm si 105 kg ..

 

Merc

La piatra nu cred ca vei găsi. Mai degrabă la iaşi. Dar cred ca esti cam maricel pt GSXR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt incepator ... adica am A de 3 ani, dar n-am mai mers pe motor decat la scoala ... deci consider ca e prea puternica..

Nu ai spus ca esti incepator pe moto ... mai bine nu-ti lua speed deloc ... incearca altceva si o sa-ti iei dupa aia ce-ti place . ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepator pe moto, profesionist pe 4 roti. Vreau speed ... nu-mi plac celelalte genuri moto. Speed .. una de 600 pe care s-o indemanez cu grija.. scoala am facut-o pe un suzuki de 400 cm3, la Kym .. cu Calin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...