Sari la conținut

18.08.2008 Atentie Rideri De Noapte


carpanosul
 Share

Postări Recomandate

:scratch: din cauza ca traiesti intr-o comunitate si deranjezi pe altii, nu este doar problema ta.

exact asta am vrut si eu sa subliniez, dar, se pare ca nu ai cu cine sa te intelegi.

ei o tin pe-a lor!

reisari idioti!

asta e! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu stau pe oltenitei si sunt in fiecare noapte vreo 2 , 3 cocalari cu scuterele , nu i-am prins sa vad dintre ce blocuri ies dar fac un zgomot groaznic , probabil oamenii sunt evident deranjati de ei si n-au mai facut diferenta intre cocalarul cu scuterul si un motociclism , oricum merita calcat in picioare cel care a aruncat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@marinesku73: haha, sa vedem cand ti-or lua astia talonu, cum te plangi pe forum de politie si de rar.

 

 

P.S: e doar o chestiune de timp pana starpesc astia uscaciunile care nu doresc sa convietuiasca in comunitate.

Editat de Big99
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un pic off topic, dar oarecum in tema.

Se pare ca mai toate blocurile au cate un dement, obsedat si care sta prost cu nervii.

 

In cartierul bucurestean Berceni, in zona P-ta Resita exista o femeie care este data in judecata de aproape toti vecinii. Politia cand vine da doar avertismente. Apropo, aceste avertismente se "aduna" undeva iar la un moment dat se tine cont de ele ? In fine...

 

Aveti mai jos o filmare cu un fel de camera ascunsa...

Exista si adresa si numele familiei, in fine... Zilele trecute am gasit iar pe masina aruncat ceva. Era vorba de un filtru de cafea, plin cu cafea, logic... si ud, deci cafea proaspata. Bine ca era din hartie si nu din plastic, ca-mi distrugea stergatoarele. Huh ? S-o fi specializat in tintirea masinilor in anumite locuri ? Nu cred, chiar atat de paranoic nu sunt, dar recunosc ca m-am gandit si la asta.

 

Vizionare placuta si multa sanatate baiatului !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba cu aruncat obiecte in motociclete sau trenuri e veche. Nu stiu de ce aceste doua mijloace de transport incita la comportament de genul. Prin 2004 erau niste pustani (puradei) in zona Aparatorii Patriei pe la strada mariuca in zona de case care aruncau cu bulgari de pamant si corcoduse in autobuze de obicei dar ma mai luau si pe mine in vizor.

In Drumul Taberei mi-am gasit saua taiata si niste bete bagate printre spite. Ce-or avea oamenii astia in cap nu stiu, probabil cernoziom.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti mai jos o filmare cu un fel de camera ascunsa...

Exista si adresa si numele familiei, in fine... Zilele trecute am gasit iar pe masina aruncat ceva. Era vorba de un filtru de cafea, plin cu cafea, logic... si ud, deci cafea proaspata. Bine ca era din hartie si nu din plastic, ca-mi distrugea stergatoarele. Huh ? S-o fi specializat in tintirea masinilor in anumite locuri ? Nu cred, chiar atat de paranoic nu sunt, dar recunosc ca m-am gandit si la asta.

 

Vizionare placuta si multa sanatate baiatului !

 

 

 

Vai de capu meu !!! Deci babeta aia e cu mooia rau de tot . Ar trebui dusa la un ospiciu ceva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand picati 'de prosti', in mod nevinovat si gratuit nu incercati sa va razbunati. Stiu ca e greu sa rezistati tentatiei,dar nu rezolvati nimic. Satisfactia obtinuta dupa razbunare e ca un orgasm dupa o laba. Scurt si trist.

 

Daca un motociclist ia o sticla in cap,pe moto si apoi vine cu amicii si tureaza motoarele ca sa-l 'deconspire' pe faptas nu va obtine decat scenariul cel mai prost: Un ratat care arunca cu sticle e clar ca are un nivel de prostie si inconstienta care nu va fi sensibilizat in vreun fel,ci daca e starnit in continuare ,va recidiva. Turand motoarele si incercand razbunari nu faceti altceva decat sa va dati foc la paie in cap si sa va puneti comunitatea (ma refer la oamni) in cap.

 

Eu daca dorm si vad niste motociclisti ca tureaza motoarele, ma doare-n pu.la sincer ca o fac ca sa desconspire un ratat ce le-a aruncat cu o sticla in cap. Ies la geam si le arunc cu o lada intreaga de bere. Vi se pare oarecum logica decizia mea,nu?

 

Nu incercati sa raspundeti actelor imbecile tot cu acte ( la fel,sau mai) imbecile..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...