Sari la conținut

Plimbare 06-07 Septembrie


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

:P ce urat din partea ta....te-ai gandit numai la tine :makeout:

M-am gandit si eu ca rezervarile vor fi facute de o singura persoana...

 

Glumea mai...

 

Apropos - tu erai aseara pe la 12 si stateai la semafor pe Campia Libertatii cu Baba Novac? Eu tocmai faceam dreapta sa ma duc acasa si erati 3 motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 318
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daaa...si eu vin sigur :makeout:

Daca ramanem la Pensiunea Paraul Rece,cum spunea radu,eu vreau camera cu jacuzzi :makeout: ...

 

In cazul asta, va trebui sa ma iei in camera cu tine! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Glumea mai...

 

Apropos - tu erai aseara pe la 12 si stateai la semafor pe Campia Libertatii cu Baba Novac? Eu tocmai faceam dreapta sa ma duc acasa si erati 3 motoare.

 

 

Am banuit eu ca erai u :P ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ati ucis cu alegerea weekendului 6-7 septembrie.

Deja aveam 2 locuri aflate la mare distanta unul de altul in care trebuia sa fac cumva sa fiu. Acum am 3, ca nu as vrea sa ratez iesirea asta. Inca nu pot confirma prezenta mea, dar ma stradui sa fac cumva, fie si sa vin direct la pensiune.

 

Despre drumul respectiv, l-am facut duminica asta, spre Balea, sunt semafoare intre Brasov si Sibiu, dar ce e mai problematic sunt portiunile de drum despre care vb cineva mai sus, ingustarea drumului dupa un urcus, unde practic nu vezi ce urmeaza, si pietris imediat dupa o curba, surpriza total neplacuta pt mine, care din fericire s-a lasat fara urmari. Mai zicea cineva de varianta Vidraru, Balea, Sambata. Drumul este rupt rau la Vidraru, nu cred ca v-ar tenta sa bagati motoarele pe acolo.

 

 

Pana cand trebuiesc confirmate rezervarile la pensiune?

faci tu cumva sa aiba si veferica mea o surata mai mare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al meu gps zice 559.9 km :P

 

haiducule, zi cum facem sa ajunga bani la tine,

 

ai un cont, internet banking, sau ceva? sa facem transfer, si tu mai departe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am vazut locatia exacta a pensiunii cu pricina. Ar fi si pacat sa nu urcati la lac la Balea, pe partea dinspre Brasov drumul este f bun. Doar ca fiind weekend e posibil sa aveti suprize de genul coloana de masini dinainte de Cascada Balea, pana sus la lac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care v-ati inscris pe lista si cei care mai sunt interesati haideti sa ne vedem maine la Academia Militara la ora 19(binenteles, care pot veni), dar mai important sa vina raducu haiducu ca s-o lamurim cu cazarea (de, ti-ai luat belea pe cap :P ).

 

Sa recapitulam:

 

1. kinder

2. SURVOLAJ

3. Er5u = Midori???

4. GingiuMingiu

5. raducu haiducu

6. Florin_v

7. SDS

8. Gomez

9. Nadia_YC

10.snowstorm

11.robias( o s-a ne trebuiasca o comfirmare clara de la tine, momentan ai locul rezervat)

12.andrei

13.geo XDB

+

 

 

MENTIUNE: lista nu este definitivata, se mai poate modifica :makeout:

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care v-ati inscris pe lista si cei care mai sunt interesati haideti sa ne vedem maine la Academia Militara la ora 19(binenteles, care pot veni), dar mai important sa vina raducu haiducu ca s-o lamurim cu cazarea (de, ti-ai luat belea pe cap :P ).

 

Sa recapitulam:

 

1. kinder

2. SURVOLAJ

3. Er5u = Midori???

4. GingiuMingiu

5. raducu haiducu

6. Florin_v

7. SDS

8. Gomez

9. Nadia_YC

10.snowstorm

11.robias( o s-a ne trebuiasca o comfirmare clara de la tine, momentan ai locul rezervat)

12.andrei

13.geo XDB

+

 

 

MENTIUNE: lista nu este definitivata, se mai poate modifica :makeout:

O sa fiu acolo, poate reusesc sa ajung si la arc dar sunt cam frant. Banii mi dati maine la intalnire, trebui sa dam un avans de 500 ron asta imaprtit la 24 = 21 ron de fiecare ... asta daca vin toti 24 daca nu va trebui sa platim cei prezenti avansul si sa speram ca vin 24 de persoane. Maine dimineata primesc contul si banca unde transfer bani. Din cate vad eu suntem 14 cu 2 persoane care au semnul intrebari. Mai trebuiesc 10. E problema si daca suntem mai multi .... ca daca suntem ... unde ii culcam? La cort ? :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va insotesc si eu, astept mai multe detali :P

 

Detalii despre ce ???? Ai toate detalile despre locatie, pret traseu opriri..........

 

 

. Banii mi dati maine la intalnire, trebui sa dam un avans de 500 ron asta imaprtit la 24 = 21 ron de fiecare ...

 

Eu sunt pe la mare...........cu banii nu stiu cum o sa facem???? Radu, poate dai si pentru mine de la tine daca ai, daca nu vb eu cu SDS sa puna si pentru mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...tuturor!Am citit despre "plimbarica" din weekend-ul ce a trecut(si m-am ofticat ca nu am putut merge si eu-am fost la serviciu),dar as vrea sa va insotesc in asta pe care o planuiti acum.Problema este ca nu pot ajunge la intalnirea de la ora 19:00 :P (serviciu pana la 22:00),si,in primul rand as vrea sa stiu daca mai este un loc "vacant" si pentru mine...

Va salut (pe toti) cu farul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa dau eu si pt tine, nu e bai

 

si daca mai e cineva care nu poate sa ajunga...

 

vedem adunam maine cati ajungem cei 500 de lei si vb dupa aia

Editat de GoMeZ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...tuturor!Am citit despre "plimbarica" din weekend-ul ce a trecut(si m-am ofticat ca nu am putut merge si eu-am fost la serviciu),dar as vrea sa va insotesc in asta pe care o planuiti acum.Problema este ca nu pot ajunge la intalnirea de la ora 19:00 :P (serviciu pana la 22:00),si,in primul rand as vrea sa stiu daca mai este un loc "vacant" si pentru mine...

Va salut (pe toti) cu farul!

 

Vorbeste cu RADU HAIDUCU pe privat si va intelegeti ce si cum.

 

 

pot sa dau eu si pt tine, nu e bai

 

si daca mai e cineva care nu poate sa ajunga...

 

vedem adunam maine cati ajungem cei 500 de lei si vb dupa aia

 

Multumesc......., in cazul asta nu mai imi fac niciun fel de grija !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa dau eu si pt tine, nu e bai

 

si daca mai e cineva care nu poate sa ajunga...

 

vedem adunam maine cati ajungem cei 500 de lei si vb dupa aia

deci sunt pe lista?dau berea? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sunt pe lista?dau berea? :P

 

 

Sa recapitulam:

 

1. kinder

2. SURVOLAJ

3. Er5u = Midori???

4. GingiuMingiu

5. raducu haiducu

6. Florin_v

7. SDS

8. Gomez

9. Nadia_YC

10.snowstorm

11.robias( o s-a ne trebuiasca o comfirmare clara de la tine, momentan ai locul rezervat)

12.andrei

13.geo XDB

14 alien_x

+

 

 

MENTIUNE: lista nu este definitivata, se mai poate modifica ......DOAR CEI care dau avans sunt ok, locurile se ocupa cu fiecare plata a avansului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa recapitulam:

 

1. kinder

2. SURVOLAJ

3. Er5u = Midori???

4. GingiuMingiu

5. raducu haiducu

6. Florin_v

7. SDS

8. Gomez

9. Nadia_YC

10.snowstorm

11.robias( o s-a ne trebuiasca o comfirmare clara de la tine, momentan ai locul rezervat)

12.andrei

13.geo XDB

14 alien_x

+

 

 

MENTIUNE: lista nu este definitivata, se mai poate modifica ......DOAR CEI care dau avans sunt ok, locurile se ocupa cu fiecare plata a avansului.

Deci ma pot vedea cu cineva seara dupa ora 22:00 sa-i dau banii,sau duminica seara(cel tarziu)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...