Sari la conținut

Accident 26.08.2008 Titan Capat 335 Spre Alba


Edward21
 Share

Postări Recomandate

Un pusti inconstient 18-19 ani cartier Titan postavarul nr1 C4 ..conducea fara permis cum face de obicei pana aseara cand bine inteles o idioata a tras brusc de volan stanga in timp ce el o depasea ...in fine au amandoi o vina ala nu are permis si aia e proasta :unsure:) ...baiatul nu a patit nimic grav doar ca are piciorul rupt si motorul varza o bucata de janta rupta si cadru la fel...Eu ii vad vinovati pe amn2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da dar sifonat o sa iasa doar pustiu din toata povestea asta ca nu avea ce sa caute pe strada .... si nici permis nu o sa mai pupe pt urmatorii 3-5 ani! Da ia stai putin... pe Postavarului nu e o singura banda pe sens?? Cu linie continuua?? Ups....

Editat de Nightwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dar sifonat o sa iasa doar pustiu din toata povestea asta ca nu avea ce sa caute pe strada .... si nici permis nu o sa mai pupe pt urmatorii 3-5 ani!

 

 

Ceea ce nu-i un lucru rau. Cand te mananca-n dos, se gaseste pana la urma cineva sa te scarpine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dar sifonat o sa iasa doar pustiu din toata povestea asta ca nu avea ce sa caute pe strada .... si nici permis nu o sa mai pupe pt urmatorii 3-5 ani! Da ia stai putin... pe Postavarului nu e o singura banda pe sens?? Cu linie continuua?? Ups....

pe postavarul locuieste el adica si eu el in C4 EU in C3 ...dar accidentul sa intmplat chiar la capat la 335 cand vine sina de tranvai de se ingusteaza ....oricum da pustiul e de vina dar vreau sa zic ca,chiar de avea permis tot dadea proasta aia in el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e adevarat. Culpa era comuna. In portiunea aia depasirea este interzisa daca nu ma insel, se incepe preselectia pt inainte/stanga si dreapta cu cele 3 sau 2 squar-uri. De virat stanga cu atat mai putin. Trebuia sa stea in semafor. Whatever, tipa isi va repara pe banii ei masina si povestea continua....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe postavarul locuieste el adica si eu el in C4 EU in C3 ...dar accidentul sa intmplat chiar la capat la 335 cand vine sina de tranvai de se ingusteaza ....oricum da pustiul e de vina dar vreau sa zic ca,chiar de avea permis tot dadea proasta aia in el...

 

 

Si scoala tot impreuna ati facut-o? La FF pana-n clasa a 2-a? Ia zi repede, ti cu Rapidu'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si scoala tot impreuna ati facut-o? La FF pana-n clasa a 2-a? Ia zi repede, ti cu Rapidu'?

 

 

Daca ai venit cu,chef de caterinca poti sa te apuci de flotari....pustiule

 

Nu e adevarat. Culpa era comuna. In portiunea aia depasirea este interzisa daca nu ma insel, se incepe preselectia pt inainte/stanga si dreapta cu cele 3 sau 2 squar-uri. De virat stanga cu atat mai putin. Trebuia sa stea in semafor. Whatever, tipa isi va repara pe banii ei masina si povestea continua....

 

 

 

Pana la urma nu se,stie sigur cum a fost .....oricum pustiul stiu ca merge urat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai stai ma tu ai spsu o treaba mai devreme si acum nu se stie cum a fost?? hotaraste-te...

 

 

 

In primul rand nu e nici un semafor ...nu mai stau,sa explic ''capat 335'' si iti dai seama...dute pana acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e din auzite...

 

@moro: cand o sa te maturizezi si tu sa pui o poza cu d&g ?

 

 

 

Promit ca am sa pun...scuar,semafor ...eu cunosc zona de 21 de ani ..dar mi-e lene sa explic ...am sa incerc ceva!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai venit cu,chef de caterinca poti sa te apuci de flotari....pustiule

 

 

Te oftici, ......, cu, sau, fara virgula... chef de caterin,ca. Iar, pustiul,virgula, are virgula, doar punctepunctepuncte... 34 de virgule, pardon, anisori, virgula, si vreo 14,virgula puncte, de motor. PUNCT. AFALNABETULE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e adevarat. Culpa era comuna. In portiunea aia depasirea este interzisa daca nu ma insel, se incepe preselectia pt inainte/stanga si dreapta cu cele 3 sau 2 squar-uri. De virat stanga cu atat mai putin. Trebuia sa stea in semafor. Whatever, tipa isi va repara pe banii ei masina si povestea continua....

Nu e nici un semafor acolo si nici squaruri. Sunt foarte multe masini care vireaza stanga acolo pentru a intra pe Barajul Dunarii. Trebuie sa fii tampit sa te apuci sa depasesti acolo. Stiu multe accidente in locul ala in care zmeii care se apucau sa depaseasca pe linia de tramvai se infigeau in cei care virau la stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si scoala tot impreuna ati facut-o? La FF pana-n clasa a 2-a? Ia zi repede, ti cu Rapidu'?

Cand te-apuci sa faci misto de gramatica unuia, e bine ca macar respectivele fraze sa le scrii corect. Altfel, te faci de cacao mai tare decat aflananbetu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te-apuci sa faci misto de gramatica unuia, e bine ca macar respectivele fraze sa le scrii corect. Altfel, te faci de cacao mai tare decat aflananbetu'.

 

Am inteles, Rapidu' nu-i in indreptarul de ortografie! E la gara!

Sa traiti, dom' profesor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul a fost pe Liviu Rebreanu intersectie cu Barajul Sadului nu Dunarii(nu la capatul 335)..

Erau 2 insi pe moto aprilia fara casca...si o pasarik in peugeot 206

Dupa 1 ora de la accident ink nu venise politia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul a fost pe Liviu Rebreanu intersectie cu Barajul Sadului nu Dunarii(nu la capatul 335)..

Aha, acolo e clasic sa vina coiosii pe sina de traNvai, iar cei care fac stanga pe Barajul Sadului nu se mai asigura daca nu cumva sina e libera..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul a fost pe Liviu Rebreanu intersectie cu Barajul Sadului nu Dunarii(nu la capatul 335)..

Erau 2 insi pe moto aprilia fara casca...si o pasarik in peugeot 206

Dupa 1 ora de la accident ink nu venise politia

Ca erau 2 si fara casca bine zis :unsure: aprilia portocalie fara carene

 

Am inteles, Rapidu' nu-i in indreptarul de ortografie! E la gara!

Sa traiti, dom' profesor!

Bai cacao tu pana la urma ce vrei? ai chef de scandal ? spune ca se rezolva prietene !!! Sunt Dinamovist si am luat bataie de la Rapidisti :angry: ...eu zic totusi sa te apuci de flotari poate cresti mai ,mare ...si nu am scoala multasa fiu sincer 11 clase Anghel Saligny

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca erau 2 si fara casca bine zis :kiss: aprilia portocalie fara carene

 

 

Bai cacao tu pana la urma ce vrei? ai chef de scandal ? spune ca se rezolva prietene !!! Sunt Dinamovist si am luat bataie de la Rapidisti :kiss: ...eu zic totusi sa te apuci de flotari poate cresti mai ,mare ...si nu am scoala multasa fiu sincer 11 clase Anghel Saligny

 

 

Stai jos, 2!

A, ultimul e un semn de exclamare! Ca la atentie, pericol!

Ca macar la poze sa te uiti daca nu esti prea prieten cu literele. :unsure: :angry:

Ce chestie, eu sunt STELIST! MIAU, MIAU!

 

No Brain, No Pain! De la flotari cred!

Editat de moroiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai jos, 2!

A, ultimul e un semn de exclamare! Ca la atentie, pericol!

Ca macar la poze sa te uiti daca cu literele nu esti prea prieten. :unsure: :angry:

Ce chestie, eu sunt STELIST! MIAU, MIAU!

=))) SA-MI SUGI MIELU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...