Sari la conținut

Datele Intalnirilor Moto Din 2004


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

Eu tre sa fac aranjamente cu banii nu cu timpul. Nu stiu la cate intruniri o sa ajung anul acesta.

 

Sper sa imi permit sa ajung la Cluj, Brasov si eventual Sibiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

IN CONSTANTA EXISTA UN CLUB AL MOTOCICLISTILOR

 

SEARIDERS

 

Avem cam 40 de membri activi cu enduro, cross, viteza, sport-touring, naked, choppere si de ce nu

olddies-uri, precum si o multime de simpatizanti care nu se implica, dar la o adica pun si ei umarul

 

Avem placerea sa va anuntam doua evenimente la Constanta

 

1 â 2 mai - Opening Party

intr-un camping care va fi numai al nostru - GPM

situat la iesirea din Mamaia spre Navodari - pe malul marii

intr-un dĂŠcor ce are si plaja, iarba si pavele â pentru toate tipurile de cauciucuri

se intra numai pe motocicleta (puteti fi si cate 4)

va facem cinste cu mici si bere

va fi muzica, intreceri, escapade pe plaja sau trasee enduro in muntii Dobrogei

va putem ajuta cu cazarea (rezervari, reduceri etc)

voi sa ne faceti civste cu prezenta voastra

 

25 â 27 iunie - Bikers Party

adica marea intrunire in aceeasi locatie - campingul GPM

unde vom respecta reteta generala a intrunirilor

incercand in plus ceva

care sa fie o surpriza penru voi

berea tot noi o vom da

asa ca sa avem si noi ce bea cand om veni pe la voi

in curand www.seariders.ro (este in constructie)

seariders_constanta@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la intalnirea de la Constanta imi revine datoria de a veni cu informatia in sensul ca vor fi doua evenimente in aceeasi zi la o distanta de 800m.Am sa-i rog pe cei din Constanta sa faca aceasta precizare.De asemenea ii rog sa vina cu informatii complete referitoare la conditiile de cazare,masa si distractie si sa ne spuna de ce sunt doua evenimente la o distanta asa de mica. Cat de serios este acest anunt avand in vedere ca informatiile mele se contrzic . Intalnire in plin sezon estival nu cred ca avantajeaza pe nimeni(motociclisti).Vor fi numai gura casca care nu au nici o legatura cu ce se intampla acolo.Este bine,este rau va las pe voi sa comentati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa aflu locatia exacta a intruniri de la Cluj, se tine la Gilau, Cheile Turzi sau o alta locatie!

Multumesc.

Daca nu ma insel locatia este la intrare in Cluj cum cobori Dealul Feleacului in stanga.Nu Gilau si nici Chei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre Nitrscule, ...

.........bagam1-as cuvantu' jignitor in expresia imprumutata ..! ! ! ! .... ce perlele mele esti asa de impotriva tuturor evenimentelor moto care se desfasoara in tara si la care nu ai si tu "comisionul" tau ??? Ce ai si impotriva astora? inca unii incearca sa faca ceva si inca o data se dovedeste ca te opui cu vehementza la tot ceea ce nu va implica si pe voi ?

 

.... HAI las-O B A L T A ! ! ! ! Lasa oamenii sa-si vada de treaba ... nici nu cred ca esti poftit sau asteptat... poti nici sa nu vii ... !!! Lasa oamenii sa se distreze cum poftesc... eu, unul.. merg si in constanta si la Vama si o sa incerc sa trec prin fiecare statiune ... tu n-ai decat sa vii cu masina, asa cum faci de altfel si la restul intrunirilor ...! sau cu trenul, daca stai mai prost cu banii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CristiUrsu: cine a avut ochi sa citeasca a citit anuntul. cui pasa ca Nitescu se opune atata timp cat nu a luat masuri de stergere a anuntului de pe forum? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zahei: haha... da! Cu chestia asta m-ai linistit... !

in fond, cainii care latra nu musca ... da' n-ar fi de mirare totusi sa se vaporizeze si topicul asta cum s-a mai intamplat si alte datzi ...

Ce topic s-a mai vaporizat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce topic s-a mai vaporizat?

cine zicea ca nu citeste dobrescu forumul? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre Nitrscule, ...

.........bagam1-as cuvantu' jignitor in expresia imprumutata ..! ! ! ! .... ce perlele mele esti asa de impotriva tuturor evenimentelor moto care se desfasoara in tara si la care nu ai si tu "comisionul" tau ??? Ce ai si impotriva astora? inca unii incearca sa faca ceva si inca o data se dovedeste ca te opui cu vehementza la tot ceea ce nu va implica si pe voi ?

 

.... HAI las-O  B A L T A ! ! ! !  Lasa oamenii sa-si vada de treaba ... nici nu cred ca esti poftit sau asteptat...  poti nici sa nu vii ... !!! Lasa oamenii sa se distreze cum poftesc... eu, unul.. merg si in constanta  si la Vama si o sa incerc sa trec prin fiecare statiune ... tu n-ai decat sa vii cu masina, asa cum faci de altfel si la restul intrunirilor ...! sau cu trenul, daca stai mai prost cu banii...

Asta este atac la persoana.Te rog sa dezvolti.STIU SA SI MUSC CA SUNT CRESCATOR DE CAINI.Am 7 acasa. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Hallo Chopperistilor,

 

cine a mai fost in Sibiu la intilnire si poate sa-mi spuna cum e acolo.

Eu n-am mai fost de citiva ani acolo, dar am auzit ca ar fi fain.

 

Salutari la toti chopperisti, si la cei care mai vor sa devina.

Gerhard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor

Poate ma bag ca musca in poponetul calului dar vreau sa va spun ceva (si io repede) :D

iubesc si imi plac motoarele f mult era sa imi iau dar nu am mai reusit :D .in fine poate in 10 ani o sa imi iau dar ideea este alta eu din '97-'98 merg la mare in vama iar de 3-4 ani merg de 1 mai in vama si sper ca de fiecare data sa gasesc luocul asa cum era inainte, bine inteles ca nu mai este(din pacate lucurile se schimba mai mult in rau din cate vad eu ) dar imi trezeste amintiri f placute (libertatea oameni marfa etc) si continui sa ma duc si azi am un personal la 10 fara 20 care ma plimba si mai schimb un tren si altu si tot asa za ajung acolo, de situatia financiara nici nu mai aduc vb ca sunt varza dar tot ma voi duce.de ce? macar sa o mai vad o data si sa imi aduc aminte de ceva frumos.

chestia este ca omul tot timpul se va duce unde vrea el si cu cine vrea el

Mare pacat ar fi sa nu defilati pe acolo sa va vad si eu sa stau sa ma holbez la motoarele voastre si sa ma imaginez si eu pe unele din ele sau de ce nu pe toate.

sper ca ati inteles ceva din ce am vrut sa zic aici.

PS:treaba este cu substrat. Bafta multa tuturor. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

Pe la Pitesti cand faceti o intalnire, sunt destule zone frumoase si care se preteaza pentru o astfel de intalnire ( ma refer acces "asfalt uscat").

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o mica nelamurire, intalnirea de la sibiu e in 30.08-01.09 dar pica L M M, asta inseamna ca toti care avem servicii nu putem veni, decat daca ne facem concedii, nu se poate altfel pe viitor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...