Sari la conținut

Inca Un Mort Pe Drumurile Din Gorj


SuperMoto
 Share

Postări Recomandate

mda...citeshte mai in urma... :cheers:

Am citit,dar daca beleai si tu bine ochii observai ca despre al doilea accident nu este nici-un detaliu...vorbesc despre accidentul din Tantareni!De Cornel stiam!

Asa ca daca nu aveti nimic bun de spus,luati pauza,posturile nu sint platite!

Si crede-ma ca ma intereseaza,fiindca e vorba de motociclisti din zona mea... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tarani prosti in loc sai asigure prim ajutor i aprinde o lumanare ce dragut

 

 

Da, cica am ajuns aici si l-am vazut ranit asa ca i-am aprins o lumanare. Greu de imaginat atata prostie.

 

Nu cred ca aveau oamenii aia ce sa faca.Stiu un caz in care binevoitorii au tras la propriu de victimele unui accident,pentru a-i scoate din masina si au ajuns la spital cu o gramada de complicatii ivite dupa ''primul ajutor''. Toata lumea :''Baaaaii,de ce i-ai miscat??''..hmmm..nu-i bine nici cum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit,dar daca beleai si tu bine ochii observai ca despre al doilea accident nu este nici-un detaliu...vorbesc despre accidentul din Tantareni!De Cornel stiam!

Asa ca daca nu aveti nimic bun de spus,luati pauza,posturile nu sint platite!

Si crede-ma ca ma intereseaza,fiindca e vorba de motociclisti din zona mea... :cheers:

 

Inca urmaresc ziarele locale. Nu stiu decat ca respectivul avea un motor de 125cmc. Waiting for news..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inmormantarea a avut loc duminica trecuta. lume f multa din TG Jiu si imprejurimi! durere mare!

 

cauzele accidentului: taximetrist intra cu faza lunga, Cornel incearca sa evite, gropi in mijlocul drumului si se izbeste de un visin! este prins intre pom si motor!

 

mai multe coaste rupte! nu a avut nimic la coloana si la gat! coastele i au perforat unul din plamani si ficatul!

 

R I P Cornel!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...