Sari la conținut

Plimbare 20-21 Septembrie !


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 238
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Inscriere:

1. kinder (Alin) -2 persoane;

2 Florin-v si Iulia 2 persoane.

3. Gomez - 1 person

4. Inascorpio.Ina....... 1 persoana

5. Gingiu mingiu.(Stefan).....1 persoana

6. SDS (Dan).....1 persoana

7. Undo (Andi)...... 3 persoane 2 moto si o pasagera la a mea sotie in masina

8. Robias....2 persoane

9. ALIEN X( Ionut) .....1 persoana

10. Survolaj si Midori (Mihai si Oana)........2 persoane

11. Neamtu (Dan).........o persoana

12 FLK .new entery ..........1persoana

13 Ratamahatta.......1persoana

14 Gabi 2008 (Emil) ......1 persoana

 

 

Mai sunt 5 locuri .......20 ocupate............ne Vedem joi la academia militara ora 19, pentru detalii si plata avansului !!!!!! cam 30lei/pers

 

 

 

Aia la anu' Gomezule ca nu ne mai permite timpul si nu mai sunt nici zile de concediu :scratch: .

Deja am o schita cu una pentru 6-8 zile prin Moldova si Maramures.

 

VREU SI EU DA SUNT INCEPATOARE SI NU STIU ... CARE JOI... 11 SEPT?

doar 1 persoana ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VREU SI EU DA SUNT INCEPATOARE SI NU STIU ... CARE JOI... 11 SEPT?

doar 1 persoana ...

 

Da 11 sept, la academia militara eroilor........ce inseamna incepatoare? ai mai fost la drumuri lungi? daca nu ai mai iesit prin tara nu iti recomand traseul asta cu atat mai mult mersul in grup. Nu trebuie sa te superi dar este un adevar pe care toti ti-l vor spune pentru binele tau si al nostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da 11 sept, la academia militara eroilor........ce inseamna incepatoare? ai mai fost la drumuri lungi? daca nu ai mai iesit prin tara nu iti recomand traseul asta cu atat mai mult mersul in grup. Nu trebuie sa te superi dar este un adevar pe care toti ti-l vor spune pentru binele tau si al nostru.

 

uau cata incurajare!

 

cati km sunt? Ceva detalii despre traseu? Ca eu ascult de ai mai batrani si daca nu ma vreti.... nu ma vreti ... inteleg motivele... SIGURANTZA PRIMA :unsure: si a mea si a voastra !

 

cel mai mult am mers cu moto 170 de km afara din oras ... Focsani Galati dus intors pana acum si nu mi s-a parut chiar rau... Am 800 km pana acum oras si in afara dar traseuri scurte.

 

O sa fac si galati buc saptamana asta ca trebuie sa aduc moto in buc.

 

Si as putea merge cu masina:) :scratch: ... :P ca acolo am mers intins bucuresti - salonic - si poate ma calific ... sa merg cu voi pana la cheia ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uau cata incurajare!

 

cati km sunt? Ceva detalii despre traseu? Ca eu ascult de ai mai batrani si daca nu ma vreti.... nu ma vreti ... inteleg motivele... SIGURANTZA PRIMA :unsure: si a mea si a voastra !

 

cel mai mult am mers cu moto 170 de km afara din oras ... Focsani Galati dus intors pana acum si nu mi s-a parut chiar rau... Am 800 km pana acum oras si in afara dar traseuri scurte.

 

O sa fac si galati buc saptamana asta ca trebuie sa aduc moto in buc.

 

Si as putea merge cu masina:) :scratch: ... :P ca acolo am mers intins bucuresti - salonic - si poate ma calific ... sa merg cu voi pana la cheia ... :)

 

Nu este incaurajare si nici rautatea este pur si simplu VIATA TA, iar daca citeai atenta topicul aveai detalii si despre traseu si numar de km, DAR NU AI CITIT !!!! TOATA LUMEA STIE SA MEARGA REPEDE IMPORTANT SI CEL MAI BINE LUCRU DE STIUT ESTE SA O OPRESTI DE LA VITEZA AIA.

Mersul in grup presupune ceva mai multa experienta.........dar5 vino njoi sa mai discutam si sa ajungem la o concluzie, da?

 

 

Inscriere:

1. kinder (Alin) -2 persoane;

2 Florin-v si Iulia 2 persoane.

3. Gomez - 1 person

4. Inascorpio.Ina....... 1 persoana

5. Gingiu mingiu.(Stefan).....1 persoana

6. SDS (Dan).....1 persoana

7. Undo (Andi)...... 4 persoane 2 moto +pasager si o pasagera la a mea sotie in masina

8. Robias....2 persoane

9. ALIEN X( Ionut) .....1 persoana

10. Survolaj si Midori (Mihai si Oana)........2 persoane

11. Neamtu (Dan).........1 persoana

12 FLK .new entery ..........1persoana

13 Ratamahatta.......1persoana

14 Gabi 2008 (Emil) ......1 persoana

15 ALLYEN (Florin)..........1 persoana

16 Raducu_haiducu (radu) .... 2 persoane

17 Cristifrig (Cristi)..........1 persoana

 

 

.......25 ocupate............ne Vedem joi la academia militara ora 19, pentru detalii si plata avansului !!!!!! cam 30lei/pers

 

Maine o sa mai sun sa mai suplimentam locurile !!!!!!!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca s-a raspandit faima reusitei plimarii din weekend-ul trecut...nici nu s-a postat bine anuntul si s-au dat toate locurile...sa stiti ca nu e gratis :)

Poate mai prind si eu juma' de pat...tocmai in saptamana premergatoare plimbarii voi afla sigur daca vin sau nu :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca s-a raspandit faima reusitei plimarii din weekend-ul trecut...nici nu s-a postat bine anuntul si s-au dat toate locurile...sa stiti ca nu e gratis :)

Poate mai prind si eu juma' de pat...tocmai in saptamana premergatoare plimbarii voi afla sigur daca vin sau nu :scratch:

 

Au mai fost si cele din vara !!!!

 

Daca mai facem vreo 2 intalniri de genul celei care a trecut, cu sigurantza urmatoarea va fi deja "INTRUNIRE"...la cati participanti se anunta...Bravo Florine, stii sa motivezi poporul...

 

:unsure: tare asta

 

FLORINE trebuie sa iti schimbi meseria . Te avansam la functia de organizator (dadaca sau closca ce preferi ) de plimbari .

Simbria de la mine personal va fi in Whisky .

 

 

PS. J@B e ok ?

 

Icet incet o schimb........Eu la 3 beri sunt muci toti pot confirma asta dar ai cu cine sa o imparti !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu s-a postat bine anuntul si s-au dat toate locurile...

 

Ca painea calda :unsure:

 

Poate mai prind si eu juma' de pat...tocmai in saptamana premergatoare plimbarii voi afla sigur daca vin sau nu :)

 

Mai sunt pensiuni prin zona in ceea ce priveste cazarea (daca te hotarasti an ultimul moment) dar trebuie sa te interesezi personal. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine de precizat ca nuy se va mai repeta aglomeratia in camere de la Parul Rece. Nu e normal sa chinuim alti oameni care s-au hotarat de la inceput sa doarma inghesuiti (Imi cer scuze Gomez si iti multumesc pt intelegere). Cei care se vor trezi in al 11 le ceas vor trebui sa gaseasca pensiuni in zona. Asta e o parere personala, nu e o decizie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul este obositor pentru incepatori...Bucuresti - Buzau e o nimica toata - linie dreapta - de la Buzau incep sa apara curbele...si sunt o gramada - cei care ne-am intors pe Siriu pot sa confirme ca este destul de obositor - asa ca incepatorilor - ganditi-va de 2 ori inainte sa va hotarati ca mergeti...nu vrem sa fie vreo problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar as vrea sa merg.

Experienta mea-putin peste 1000km facuti exclusiv in afara orasului.,singur.Drumul (ultimul facut in we trecut) de vama veche prin calarasi ,ostrov si mai departe si intorcere pe adamclisi,ion corvin,cernavoda...curbele cam seamana cu ce e pe siriu.

So ...sper sa ajung joi la 19 la academie(de obicei munces pe la ora aia,din pacate)

toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar as vrea sa merg.

Experienta mea-putin peste 1000km facuti exclusiv in afara orasului.,singur.Drumul (ultimul facut in we trecut) de vama veche prin calarasi ,ostrov si mai departe si intorcere pe adamclisi,ion corvin,cernavoda...curbele cam seamana cu ce e pe siriu.

So ...sper sa ajung joi la 19 la academie(de obicei munces pe la ora aia,din pacate)

toate bune

 

 

TINETI CONT DE CE A SCRIS SURVOLAJ !!!!!!!!!!!!!

 

 

Drumul este obositor pentru incepatori...Bucuresti - Buzau e o nimica toata - linie dreapta - de la Buzau incep sa apara curbele...si sunt o gramada - cei care ne-am intors pe Siriu pot sa confirme ca este destul de obositor - asa ca incepatorilor - ganditi-va de 2 ori inainte sa va hotarati ca mergeti...nu vrem sa fie vreo problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine de precizat ca nuy se va mai repeta aglomeratia in camere de la Parul Rece. Nu e normal sa chinuim alti oameni care s-au hotarat de la inceput sa doarma inghesuiti (Imi cer scuze Gomez si iti multumesc pt intelegere). Cei care se vor trezi in al 11 le ceas vor trebui sa gaseasca pensiuni in zona. Asta e o parere personala, nu e o decizie

 

 

nu-i bai...

noi sa fim sanatosi :scratch:

 

a fost foarte frumos, asta e tot ce conteaza !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va propun inca o plimbare poate ultima pe anul asta (asa am zis si data trecuta cu Fagarasul) cu o noapte de cazare in weekendul 20 -21 septembrie

Nu cumva este data de 19-20-21 septembrie ,deci plecare vineri si intoarcere duminica? :) = ca sa stie toata lumea in ce se baga (poate ca unii nu v-or putea lipsi de la servici vineri):scratch: * sau ai schimbat planul initial? (dupa cum am luat si cateva pareri daca sa fie vineri sau luni, ziua in plus)

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumva este data de 19-20-21 septembrie ,deci plecare vineri si intoarcere duminica? :) = ca sa stie toata lumea in ce se baga (poate ca unii nu v-or putea lipsi de la servici vineri):scratch: * sau ai schimbat planul initial? (dupa cum am luat si cateva pareri daca sa fie vineri sau luni, ziua in plus)

 

Pai nu am vorbit la telefon ca o facem de o zi ca ra la lala plecam sambata 20sept si ne intoarcem duminica 21 sept. Hai ca putem conduce mahmuri la intoarcre ca avem 130 km pana acasa !!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...