Sari la conținut

Adevarata Lupta La 125 :)


ce motor ati alege?  

1.621 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 741
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

normal ca nu mai merge ptr ca la "gagici" nu prea le plac enduroaicele... :finger:

stai k nu am inteles :baldy: Tu vrei motor doar sa fii mai "pizdos" :( sau sa mergi cu el, sa inveti sa-l conduci si sa te distrezi? :lol: Tot nu te-ai hotarat ce vrei? Fa si tu o lista, ceva si poate te putem ajuta :baldy:

 

PS: Motorul trebuie sa-ti placa tie, sa te satisfaca ca nu noi ne dam cu el :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai k nu am inteles :baldy: Tu vrei motor doar sa fii mai "pizdos" :baldy: sau sa mergi cu el, sa inveti sa-l conduci si sa te distrezi? :lol: Tot nu te-ai hotarat ce vrei? Fa si tu o lista, ceva si poate te putem ajuta :finger:

 

PS: Motorul trebuie sa-ti placa tie, sa te satisfaca ca nu noi ne dam cu el :(

nu ma refeream la mine..normal ca vreau enduroaica :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare,care este cea mai ieftina dintre

aprilia rs 125

aprilia tuono 125

honda cbr 125

honda varadero 125

derbi gpr 125

cagiva mito 125

cagiva raptor 125

yamaha xt 125

? k vreau sa imi iau si eu una de 125,si nu prea am prin portofel asa mult?

pai la ce iti trebuie 125 daca tu ai geseicser d`o mie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare,care este cea mai ieftina dintre

aprilia rs 125

aprilia tuono 125

honda cbr 125

honda varadero 125

derbi gpr 125

cagiva mito 125

cagiva raptor 125

yamaha xt 125

? k vreau sa imi iau si eu una de 125,si nu prea am prin portofel asa mult?

 

 

xt e cel mai ieftin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhai gixxeru de 600 il am dar il tin in garaj pana la 18 ani,deocamdata vreau sa invatz pe unu de 125 si dupaia trec pe el. A si costi clipcea dute ma acasa si culcate cu gainile, k nu meriti sa fii motociclist :crack:

 

Asfalt uscat la toti :crack:

parca era de 1000?plm tu meriti sa fi motociclist ..nici nu stii ce motor era...600-1000 ...tot aia ca are 2 roti ...eu zic ca in loc sa inveti pe un 125 , mai bine te duci frumos la culcare sa inveti maine la scoala...si ai grija cui arati degetu p-aicea , ca nu ne tragem de sireturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhai gixxeru de 600 il am dar il tin in garaj pana la 18 ani,deocamdata vreau sa invatz pe unu de 125 si dupaia trec pe el. A si costi clipcea dute ma acasa si culcate cu gainile, k nu meriti sa fii motociclist :crack:

 

Asfalt uscat la toti :)

TuPacPeJos nu o mai da la intors ca ai gixxeru de 600 in garaj....parca avea-i d`omie l-ai micsorat sau ce?:D

 

Dar priveste lucrurile cum trebuie eu sunt motociclist tu esti doar tupacpejos ( sau un lake pe jos) cum vrei tu.

:D

 

Cam cate motoare crezi ca pot sa`mi pun la profil si sa le fac poze si de la mine din garaj? :D

 

LateEdit... Si app. de aratat cu degetu :puke:) am dat cumva capacitatea impreuna? Am fost la femei amandoi si nu stiu eu sau ce.

 

Aaaa da si multa :crack: :lol: si tie.

Te astept cu replica... :-L

 

PS. Vezi sa nu se coxeze segmentii aia la gixxeru d`omie in 2 ani... scz scz...ala de 600 da ce conteaza tot GSX-R scrie pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca era de 1000?plm tu meriti sa fi motociclist ..nici nu stii ce motor era...600-1000 ...tot aia ca are 2 roti ...eu zic ca in loc sa inveti pe un 125 , mai bine te duci frumos la culcare sa inveti maine la scoala...si ai grija cui arati degetu p-aicea , ca nu ne tragem de sireturi

 

Eu zic sa nu va mai luati de el ca poate vine cu unchiu' lui si cu Gixxeru' peste voi :crack: :crack:

 

eu zic Reverse si Costy_Clipcea sa nu-l bagati in seama ca va enervati degeaba si :) e bine

hai bafta si asfalt uscat :lol: :D respectele mele :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu va mai luati de el ca poate vine cu unchiu' lui si cu Gixxeru' peste voi :crack: :crack:

 

eu zic Reverse si Costy_Clipcea sa nu-l bagati in seama ca va enervati degeaba si :) e bine

hai bafta si asfalt uscat :lol: :D respectele mele :D :D

da nu ne enervam ma ...ne distram

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai merge :crack: :lol: e bine sa razi macar 1 ora pe zi :crack:

eu cu clipciulica radem 24 de ore din 24 :D

 

 

oricum...tupacpieton ...adica,dupa nicku lui ne dam seama cum e ... isi mai trece si motoru altuia la profil...ca plm,il cunoaste ... o sa-mi trec si eu toate motoarele din showroom la profil sa fiu CUUUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu clipciulica radem 24 de ore din 24 :)

oricum...tupacpieton ...adica,dupa nicku lui ne dam seama cum e ... isi mai trece si motoru altuia la profil...ca plm,il cunoaste ... o sa-mi trec si eu toate motoarele din showroom la profil sa fiu CUUUL

 

 

Pai asa ar fii corect,sa iti treci toate motoarele :lol: :crack: :D

PS:Eu 7 ore cat stau la scoale in toate rad de ma doare burta :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...