Sari la conținut

Ambielaj Jawa 350 Ts


MOTOBRAND
 Share

Postări Recomandate

Brandule, Boggy inca mai are ambielajul de la fosta lui Jawa TS, in prezent dezmembrata si cu o parte din piese pe jawa ta :eek:

Ambielajul e proaspat rectificat (profi, la Nea Mishu),iar dupa aia a fost utilizat doar cateva zeci de km. Vrea 1 mil. pe el, daca te intereseaza da-mi de stire sa vedem cum ajunge la tine.

 

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deasemenea, ca vad ca mai sunt interesati, mai exista chiulasele( pt cei care strang "bine" bujia :) , cate ceva de prin cutie, statorul sau rotorul de la alternator (nu mai stiu ), pinon si lant primar parca.

Nu cereti set motor/cilindri ca aia nu mai sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

salutare tuturor! am vazut ca aveti nevoie de "cev" piese , asha ca m-am gandit sa va spun de unde iau si eu pises pt niprul meu (si nu mai eu , si nu numai pt nipru:) e un tip in bt, GASPAR VASILE, care aduce piese cat de cat bune... dak va intereseaza sunati la nr asta 0744472055 SI poate va convin si preturile , etc... :)

 

 

BAFTA :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brandule, Boggy inca mai are ambielajul de la fosta lui Jawa TS, in prezent dezmembrata si cu o parte din piese pe jawa ta  :baldy: 

Ambielajul e proaspat rectificat (profi, la Nea Mishu),iar dupa aia  a fost utilizat  doar cateva zeci de km. Vrea 1 mil. pe el, daca te intereseaza da-mi de stire sa vedem cum ajunge la tine.

:cheers:

242853[/snapback]

 

Daca se potriveste la o Jawa 638 si nu il intereseaza pe prietenul tau,vreau sa o cumpar eu.

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ambielajul ESTE de Jawa 638 (TS) si il astept pe Motobrand cu un raspuns ferm respectiv banii. :cheers:

Daca se razgandeste, no problem...

 

Dark-Rider, de unde esti ?

 

 

 

 

P.S. pt restul de piese...sorry, inca nu am apucat sa fac inventarul.In curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

stai putin ca ma intereseaza pe mine! sa vad cum fac rost de bani! daca tu zici ca e bun, am incredere in tine!

 

p.s. jawa lu' brandu' nu mai e de vreo 2-3 luni la el, e la mine! cred ca o fi intrebat de curiozitate de ambielaj :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai putin ca ma intereseaza pe mine! sa vad cum fac rost de bani! daca tu zici ca e bun, am incredere in tine!

 

p.s. jawa lu' brandu' nu mai e de vreo 2-3 luni la el, e la mine! cred ca o fi intrebat de curiozitate de ambielaj :cheers:

Crezi greshit!!!

Ma intereseaza pe mine!!!

Trebuie insa sa ma orientez dupa bani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai stress-antule lasa-ne si pe noi sa traim!

zi si mie aici unde gasesc chestia aia in care scrie unde si cand se desfasoara concursul de liniutze de la galati.

si apropo tu care ti-ai luat mai intai costumatia de motociclist si dupa aia ai construit in ea un pilot(dintr-un betiv) si dupa aia ti-ai luat "motoreta" aia de ij si dupa aia jawa si dupa aia restu de motoare pe care le-ai facut praf...

nu luati in seama nimic, suntem cei mai buni prieteni si ne iubim mult. Declar in public: "SERGIU,... TE IUBESC MULT TARE DE TOT!"

:10: :crack: :angry: :nono: :crack: :crack:

SI CAND NE INTALNIM O SA AJUNG ASA: :pow: :hurt: :kick: :moron: :cheers:

 

RING DING DING DING

DANG DANG!

:haha: :baldy: :box: :bow: :haha: :crack: :puke: :baldy: :haha: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai stress-antule lasa-ne si pe noi sa traim!

zi si mie aici unde gasesc chestia aia in care scrie unde si cand se desfasoara concursul de liniutze de la galati.

 

Deshi este off topic:

Legal Racing este in pregatirea unei curse de liniutze moto shi auto in orasul Galati.

Cursa va avea loc pe 22 octombrie 2005, in centru orasului, pe strada.

O sa revenim cu detalii privind acesta cursa.

Vor fi si curse cu motoare pe 400 de m. Va asteptam in orasul nostru!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heheh taximetristule! las' ca vezi tu ce te fugarec eu! :banana: :cheers:

p.s. hai sa bem!

 

 

off-topic: taximetristu' nu este frate-tau, stressule?

 

PS: "noi de aicea nu plecam, nu plecam acasa pana nu ne imbatam si cadem sub masa..."

 

subscriu la bauta...

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

ba da, este frate-miu si am uitat sa spun ca in afara faptului ca suntem cei mai buni prieteni (in primul rand) mai suntem si frati! :D

 

maine bem, vine cineva? :banana: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai luat rezervorul si segmentii de Jawa si cuzinetii de Nipru.Sper sa nu mai am nevoie de alte piese.Am inteles ca esti din Galati,poate ne vedem in targ cand mai trec pe acasa(eu sunt din Braila)pentru schimb de experienta .Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...