Sari la conținut

Facem 23 De Ani


Alveola
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 192
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Citat din discutzia cu Zidu :P :

 

zidu: nu am laptop

zidu: din pacate

zidu: da la urgenta fac rost

zidu: iti stau la dispozitie cu 6000 mp3

Joee cretz: :drink: :eek:

Joee cretz: buuuun

zidu: si teava pt luat orice rapid

zidu: fa o lista

 

Asadar avem cu ce fratzilor! Nu va sfiitzi si inscrietzi-va la cea mai tare petrecere!

:)

Editat de joee_cretz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani mai copii!

 

voi fi si io prezent, normal! si un rand de beutura va veni si de la mine, ca doar am si io ce sarbatori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cretzule !

da tort avem, frate?  :drink:

Din ce iese gagica aia despuiata pe care am inchiriat-o?

242983[/snapback]

 

Pai tortul :) o sa-l primim cadou(de la gagica ce se dezbraca) nu ? Parca era specificata treaba asta in contractul de l-ai semnat :eek: :lol: :ok: :P

Editat de joee_cretz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cooptati-l si pe axa sa vina cu chitara electrica, ca iese si cu concert...

242993[/snapback]

 

Vin si io cu basu', (tot electric :drink: ) , daca aveti amplificator! :)

 

DECI, in concluzie, asadar, si prin urmare, a se intelege ca:

Gata, ma bag si io! :P sa fie :eek: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Alveo mama,... in primu' rand ce le-ati facut fetelor de la masa (tu cu Norway-iu)?, aseara.. daca e grav vorbim in particuler..

 

In al II-lea rand, cum de te-ai razgandit cu tripu' de week-end? Te-a umezit ploicica si ti-ai amintit ce mirific eee?... N-ai chiloti impermeabili sau coltzuni di causiuc, oai ?!! Da cu marmelada...

 

In al III-lea rand .. organizam si o facatura de clatite? - siele mai bunii prajiturele, oai... Mierg cu biere tari ghini ca ragai de pocnesc paretii !!

 

Da sucurili nu-s buni ,oai? Ci atata jin? Ca ajungem sa ni scarchinam la pene !

Si apa di la ciusmea! :ok: ...

Punii si tu o lista cu magazinele si articolele ci triebuiesc cumparati ptr. cadouri.. Io-ti aduc 2 litri de benzina, un capacel di ventil ca pi ultimu ti l-a luat gardienii in parc, o spita di rezerva, si un saponel parfumat Duru.. rima te priveste!! Si sel mai di priet cadou .. ma aduc si pi mini, ca sa aveti motiv sa spargeti gasca :) !!

 

:drink: Tinuta cu sosoneii curati obligatorie? :eek: :lol:

Sa vad cum o ademenesc si pa fosta pretina..actuala sotie.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai umpletzi forumu cu balarii :drink: :lol: :ok: :drink: :drink:

 

putetzi face conferintza in yahoo messenger!!!

huoooooooooooooooo!!!!

 

:)

243030[/snapback]

 

 

Eu am Gaim si nu pot face conferinta :P

Oricum, din cauza remarcii asteia, tu platesti bilet la intrare :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaca am scapat si eu ieri dintr-o operatie la ochiul stang... sper sa fie bine, a decurs totul OK, va povestesc mai multe la intrunire azi sau daca nu, la un SUC (pentru mine) Sambata...

Multumesc mult de invitatie, si Alveola si Joe_Cretz, si multumesc mai ales lui Norway_Gl care m-a batut din cand in cand la cap cu telefoane sa ma intrebe cand, ce si cum :eek:

Va pup pe totzi si ne vedem azi sa va arat cateva poze de ieri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si dak am intzeles bine la acest eveniment nu trebuie sa primeshti invitatzie ci sa te autoinvitzi

243045[/snapback]

GRESIT!

 

se fac inscrieri aici...si pe baza inscrierilor se fac legitimatii pe care le primitzi la poarta.

Pe baza legitimatziei primitzu juma de mic si un capac de bere :eek: :P

 

:drink:

 

 

PS: si nu facem conferintza, si nu umplem forumul de prostii....ACUMULAM POSTURI :lol:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Alveo mama,... in primu' rand ce le-ati facut fetelor de la masa (tu cu Norway-iu)?, aseara.. daca e grav vorbim in particuler..

 

In al II-lea rand, cum de te-ai razgandit cu tripu' de week-end? Te-a umezit ploicica si ti-ai amintit ce mirific eee?... N-ai chiloti impermeabili sau coltzuni di causiuc, oai ?!! Da cu marmelada...

 

In al III-lea rand .. organizam si o facatura de clatite? - siele mai bunii prajiturele, oai... Mierg cu biere tari ghini ca ragai de pocnesc paretii !!

 

Da sucurili nu-s buni ,oai? Ci atata jin? Ca ajungem sa ni scarchinam la pene !

Si apa di la ciusmea! :birthday: ...

Punii si tu o lista cu magazinele si articolele ci triebuiesc cumparati ptr. cadouri.. Io-ti aduc 2 litri de benzina, un capacel di ventil ca pi ultimu ti l-a luat gardienii in parc, o spita di rezerva, si un saponel parfumat Duru.. rima te priveste!! Si sel mai di priet cadou .. ma aduc si pi mini, ca sa aveti motiv sa spargeti gasca :) !!

 

:drink:  Tinuta cu sosoneii curati obligatorie? :P  :drink:

Sa vad cum o ademenesc si pa fosta pretina..actuala sotie.. :drink:

243032[/snapback]

 

 

 

He he... nu stiu ce le-am facut fetelor, dar dupa ce au plecat, au mai venit de doua ori sa se plimbe pe langa masa :lol:

 

Cu tripu de wikend nu m-am razgandit, am reconsiderat riscurile si beneficiile, am facut un studiu de cost si am ales varanta mici si bere in loc de ploaie si noroi. Simplu :drink:

 

da shi, oai moldovieni, tu nu ghei jin sau beri? vrai sa fashi bruasti-n burta? :drink:

 

Duru ca Duru, da ce rimeaza cu Dudu? :P

 

Poti veni si cu sosoneii murdari, numa sa vii. Nu de alta, dar cine il tine de vorba pe baiazid sa nu ne bea bautura? :ok:

 

 

PS: Ad-o si pe Laura :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...