Sari la conținut

Facem 23 De Ani


Alveola
 Share

Postări Recomandate

:eek: "Berea este sampania muncitorului", a precizat acesta :) . Statisticile arata ca 70% din bere se consuma in casa si ca 50% din romani prefera "lichidul gulerat" la sticla, in timp ce 30% din noi preferam berea ieftina, la PET."
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@midnight_caller: welcome back! Nu stiam unde ai disparut... we missed you :eek:

 

si sa revin on-topic: cred ca ma infiintez si eu, daca ma primiti :)

Editat de ray
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@midnight_caller: welcome back! Nu stiam unde ai disparut... we missed you :P

 

si sa revin on-topic: cred ca ma infiintez si eu, daca ma primiti  :)

243085[/snapback]

Cum sa nu te primim? :eek:

dar trebuie sa te autoinviti :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, asadar si prin urmare:

 

gratar cu: mici, carnatzi, miel (copt de Ivan DNEPR daca vine), porc.

Pentru insetatzi avem bere din plin si altele.

 

Muzichie: poate un MP3 player la statzie sau/si chitara.

 

Pe aceasta cale fac 2 invitatzii speciale:

2 maestrii inca in viatza ai instrumentului cu "coarde :) " numit pe intzelesul tuturor Chitara: Kalimera si Slabutzul aka Ionutz(sotzul sotziei lui  :P )

 

:eek:

242947[/snapback]

 

VIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN si VIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIn (amandoua bineinteles) :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la Arc se pune totul pe hartie, se fac calcule, se deseneaza planuri de actiune, dupa care se arunca hartia :eek: Anuntam in timp util unde se face exact, ora inceperii festivitatilor etc. Dar dupa Arc :P

 

Pana atunci, acceptam autoinvitatii :drink:

@Otar: tu te-ai autoinvitat si pt urmatorii doi ani :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: Kalimera si Slabutzul aka Ionutz(sotzul sotziei lui  :drink: )

 

Deci sa inteleg ca ELeste sotzul sotziei lui deci sotia care este fiica soacrei lui si bunica fiilor fiilor lui si mama fiilor lui .....daca nu am inteles bine mai explica  o data  :lol:

:)  :eek:  :P

242953[/snapback]

 

Exact, ai inteles bine ce a vrut Joee sa spuna. Singurul lucru pe care te rog eu este sa-mi explici si mie ca eu nu am intzele :ok: (am glumit :drink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: Kalimera si Slabutzul aka Ionutz(sotzul sotziei lui  :drink: )

 

Deci sa inteleg ca ELeste sotzul sotziei lui deci sotia care este fiica soacrei lui si bunica fiilor fiilor lui si mama fiilor lui .....daca nu am inteles bine mai explica  o data  :drink:

:)  :eek:  :P

242953[/snapback]

 

 

ea este sotzia sotzului ei, mama fiilor lui si soacra sotzului ficei ei  :lol:  :ok:

242958[/snapback]

 

 

Si eu cu cine votez? hic! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm....bre voi puneti ceva la cale :drink: Na ca a aflat si taica Axa...pai da' ce, duminica asta de ce sa nu ma doara capu' , doar n-ao sa rup traditia :eek: :)

Astept detalii cu privire la locatie...in functie de asta si posibilitatile de transport poate aduc si magaoaia cu toate acareturile, sa spargem geamurili prin vecini. :lol: :P

Daca promiteti ca nu distrugeti echipamentul specific in capul interpretului :drink: :ok:

 

De urat va urez la fata locului... :drink:

post-462-1126700923_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu mine alta data...merci ptr invitatie....o sa vin si yo sa ma pregatesc ptr ziua mea...asta numa' daca vine frati_miu!As vrea sa fac petrecerica la mine acasica...ca, de...mereu a iesit "dragutz"...Ne vedem la corint :) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm....bre voi puneti ceva la cale :drink: Na ca a aflat si taica Axa...pai da' ce, duminica asta de ce sa nu ma doara capu' , doar n-ao sa rup traditia  :eek:  :)

Astept detalii cu privire la locatie...in functie de asta si posibilitatile de transport poate aduc si magaoaia cu toate acareturile, sa spargem geamurili  prin vecini.  :lol:  :P

Daca promiteti ca nu distrugeti echipamentul specific in capul interpretului  :drink:  :ok:

 

De urat va urez la fata locului... :drink:

243152[/snapback]

 

Unde stai? Eu vin cu masina asa ca pe langa chitara mea rece zic eu ca incape si una electrica. Asa ca se rezolva zic eu cu transportul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

exact si pe inserate :eek:

243084[/snapback]

 

IAca BABA Argentina: ..la drum de seara , intr-o sambata, intalnire importanta ..mute persoane..se va pune la cale viitorul...uite si o ratare, nu nimeresti gaura...

 

:lol: :P :ok: :drink: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm....bre voi puneti ceva la cale :birthday: Na ca a aflat si taica Axa...pai da' ce, duminica asta de ce sa nu ma doara capu' , doar n-ao sa rup traditia  :eek:  :)

Astept detalii cu privire la locatie...in functie de asta si posibilitatile de transport poate aduc si magaoaia cu toate acareturile, sa spargem geamurili  prin vecini.  :drink:  :ok:

Daca promiteti ca nu distrugeti echipamentul specific in capul interpretului  :drink:  :drink:

 

De urat va urez la fata locului... :P

243152[/snapback]

 

 

la multi ani, fratilor!

si daca e loc pe party, cu voia d-voastra, vin si eu!

catre Axa: sa aduc si eu basu' si cu statia?  :drink:

243204[/snapback]

 

 

eu zic sa facetzi cateva repetitzii inainte, sa nu fitzi pe lungimi de uda diferite la fericitul eveniment :P :drink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa facetzi cateva repetitzii inainte, sa nu fitzi pe lungimi de uda diferite la fericitul eveniment :)  :eek:  :P

243241[/snapback]

 

se pierde farmecu' si spontaneitatea! mai laser un jam haiducesc din prima!

daca apare unu' si cu toba, chiar ca ar fi o treeaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...