Sari la conținut

Bursa clasicelor


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De vre-o 4 luni, de cand am mobra asta, tot zic ca ii fac cateva poze sa ne clatim ochii impreuna.

Nu am stiut unde sa postez pozele initial, dar acum m-am hotarat. E de vanzare. Pofticiosi? Doritori?

 

dacă nu eram aÂşa de pârlit... poți totuÂşi să-mi zici Âşi mie un preț? o situație a actelor Âşi unde se află jucăria?

 

mie î-mi place....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vre-o 4 luni, de cand am mobra asta, tot zic ca ii fac cateva poze sa ne clatim ochii impreuna.

Nu am stiut unde sa postez pozele initial, dar acum m-am hotarat. E de vanzare. Pofticiosi? Doritori?

 

Un pret si ceva detalii , an de fabricatie, capacitate, etc ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cer 3000 E.

Nu sunt probleme cu actele, totul e in regula. Motocicleta e in Germania. Se mai dau impreuna cu mobra, un set de aripi si carena mare de fata, toate originale. Km are aproape 18 000. Filmulet la cerere.... :)

 

LE An `73

Editat de scafbikes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Suntem un garaj de enduro dar cu pasiune mare si pentru motocicletele vechi, in special Vintage MX.

Pe moment oferim doua servicii de care se pot bucura si cei care reconditioneaza motociclete vechi.

Recosntruim sau reparam radiatoare din aluminiu. Stiu ca motocicletele vechi majoritatea sunt cu racire pe aer.

Sudam piese de plastic. Si aici stiu ca motocicletele vechi nu prea au carene de plastic.

Date de contact in semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
De vre-o 4 luni, de cand am mobra asta, tot zic ca ii fac cateva poze sa ne clatim ochii impreuna.

Nu am stiut unde sa postez pozele initial, dar acum m-am hotarat. E de vanzare. Pofticiosi? Doritori?

 

 

d'astea au fost un timp in echipajul armatei austriece,,

suna interesant motorasul dar e greoi,,

Stopul spate e de TS sau Etz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pun anuntul asta pentru un prieten care s-a hotarat sa-si vanda motorul. Este vorba de un BMW R80 din 1979. Motocicleta este functionala si nu are nici un fel de problema.Pretul este de 1400 euro. Am si ceva poze cu ea, dar sunt prea mari ca sa le pun pe site asa ca astept un pm de la cei interesati si trimit pe mail. numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, din pacate am ajuns in puctul in care trebuie sa vand motocicleta din semnatura.

Este vorba de o Yamaha XS 750 din '79.

Pretul 1300 euro negociabil.

Editat de MiLu_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, din pacate am ajuns in puctul in care trebuie sa vand motocicleta din semnatura.

Este vorba de o Yamaha XS 750 din '79.

Pretul 1300 euro negociabil.

 

mi sa facut pofta cum o vad...prima mea japo a fost un xs de 400 ;) si inca acuma jelesc dupa ea...am dato ca deja nu se mai putea circula mult cu acte de jawa :D

e o motocicleta super pt.virsta ei... in 3 ani de zile nu am avut nici o problema cu ea.

 

spor la vinzare sau evantual o combinatie cu o comunista la schimb..

Editat de dany_oldmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi sa facut pofta cum o vad...prima mea japo a fost un xs de 400 ;) si inca acuma jelesc dupa ea...am dato ca deja nu se mai putea circula mult cu acte de jawa :D

e o motocicleta super pt.virsta ei... in 3 ani de zile nu am avut nici o problema cu ea.

 

spor la vinzare sau evantual o combinatie cu o comunista la schimb..

Si la mine e tot prima, eu am toate actele sunt ok, a fost inmatriculata pe romania doar ca am radiato pt ca mi-a trebuit numarul (acu sta pe un marauder) :huh:

Eu nu am avut nici o problema [singuri bani care au trebuit bagati au fost in bujii (NGK) si ulei (Motul) + filtre] cat m-am plimbat cu ea, e super confortabila, stabila, doar ca acum sta in garaj de un an si nu mai pot sa o tin deoarece am ceva probleme cu banii :D

Asta este..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

e de la sine inteles. ma uit diseara daca ajung acasa pe lumina, daca nu maine dimineata devreme. daca gasesc le fac poza

Mesaj completat

asta pot sa ofer la 150lei la care nu prea am chef sa platesc transport...

 

mai am un set de chiuloase de K, dar am si motorul, si parca le-as tine impreuna, nu stiu ce sa zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...