Sari la conținut

Anunt Publitim


badogistu
 Share

Postări Recomandate

am dat peste un anunt in publitim (un ziar din timisoara ) "vand pise ij 350 hoinar mobra voshod 175 tel 0726862223 "

pe mine ma interesa ceva piese de voshod dar omu zice ca are motoru complet cu carburator cu tot la 100 euro si nu il da pe bucati cu acte in regula cica s-ar fi ocupata mai demult cu import de pise daca va intereseaza sunatil ca motor complet +carburator la 100 euro e chilipir la ij si mobre nu m-am interesat de preturi

 

numa bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

am dat peste un anunt in publitim (un ziar din timisoara ) "vand pise ij 350 hoinar mobra voshod 175 tel 0726862223 "

pe mine ma interesa ceva piese de voshod dar omu zice ca are motoru complet cu carburator cu tot la 100 euro si nu il da pe bucati cu acte in regula cica s-ar fi ocupata mai demult cu import de pise daca va intereseaza sunatil ca motor complet +carburator la 100 euro e chilipir la ij si mobre nu m-am interesat de preturi

 

numa bine :lol:

Ce piese de hoinar ai??M-ar interesa arcul de la schimbator.Cat ceri pe el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce piese de hoinar ai??M-ar interesa arcul de la schimbator.Cat ceri pe el?

 

Man, cred ca nu ai citit bine! Este vorba despre un anunt dintr-un ziar si ai acolo un Numar de telefon cu care sa-l contactezi pe omul in cauza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norok la toata lumea de aici...am eu piese de mobra de vanzare!! ce vrea inima voastra sau ce cere mobra voastra. la pretz ne descurcam noi...dar pe langa pretzu pieselor o sa mai trebuiasca sa platitzi posta( nu e cine stie ce poretz acolo e vorba de cateva seci de mii) daca vretzi sa luatzi ceva piese...iulian_west86 pe yahoo! messenger! e cel mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...