Sari la conținut

Intrebare Importanta


e-valy
 Share

Postări Recomandate

Imi poate spune si mie cineva, va rog, Honda CBR 1000 Repsol Replica(acea portocaliu cu rosu) este editie limitata?

Adica se fac doar in cateva exemplare? Si daca da cate?

:{ Ma gandesc sa m-ai apuc si eu sa imi i-au peste un an jumate, tocmai din cauza asta intreb! Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Ma gandesc sa m-ai apuc si eu sa imi i-au peste un an jumate, tocmai din cauza asta intreb! Multumesc!

 

Fa tu rost de bani ca restul se rezolva. :cheers:

 

Nu-i editie limitata dar daca si anul asta si la anul vor avea tot rezultate a la Biaggi s-ar putea sa o scoata din oferta. Apare Harakiri Edition.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dimpotriva....... Este o serie limitata produsa in 2005. Productia la ea s-a incheiat de mult. Acum se mai gaseste in stare noua doar din cele ramase pe stocuri, la dealeri, importatori, etc. In Romania au fost aduse 27 de Repsol-uri noi. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ai o bere de la mine! :cheers:

Eu ma gandeam la editii limitate la cele cu maxim 400 de exemplare.

N-am stiut ca se produce doar in 2005.

(offtopic:persist in greseala si iara mi-e lene sa verific informatia...m-am cam saturat de google! Ar putea si ei sa faca o interfata mai human friendly, ca sa nu zic mai male friendly)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

scuze pt offtopic dar am o intrebare urgenta si nu gasesc raspunsul

LA CE ORA ESTE CURSA DE LA AEROPORTUL BANEASA ?

 

P.S. sry e-valy ca am scris aici da nu vroiam sa fac topic numa pt intrebare.

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si te-ai gandit ca cel mai bine ar fi sa pui intreabarea pe toate sectinile si pe unele de 2 ori.

 

Si ve-zi cu gramati-ca ai-a ca a-i facuto pra-f.

244961[/snapback]

 

 

Pe mine ma intereseaza raspunsul unui om serios nu unui mascarici !

Treaba mea e motoru, nu scrisu! Asa ca nu te mai obosii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dimpotriva....... Este o serie limitata produsa in 2005. Productia la ea s-a incheiat de mult. Acum se mai gaseste in stare noua doar din cele ramase pe stocuri, la dealeri, importatori, etc. In Romania au fost aduse 27 de Repsol-uri noi. :cheers:

244980[/snapback]

 

 

Mersi! Dar 27? Ce nasol! Si normal ca din astea 27 cam jumate au fost cumparate. NU?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dimpotriva....... Este o serie limitata produsa in 2005. Productia la ea s-a incheiat de mult. Acum se mai gaseste in stare noua doar din cele ramase pe stocuri, la dealeri, importatori, etc. In Romania au fost aduse 27 de Repsol-uri noi. :cheers:

244980[/snapback]

 

 

In orice caz la comanda nu se pot face?, chiar daca ar costa dublu sa zicem!

Pt. mine e mai importanta decat o Agusta, daca ma intelegeti!

Banii nu conteaza, cu toate ca momentan nu ii am!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

scuze pt offtopic dar am o intrebare urgenta si nu gasesc raspunsul

LA CE ORA ESTE CURSA DE LA AEROPORTUL BANEASA ?

 

P.S. sry e-valy ca am scris aici da nu vroiam sa fac topic numa pt intrebare.

 

:baldy:

244986[/snapback]

 

 

Thanks very much! :baldy:

Imi pare bine ca ma i-a si pe mine cineva in serios!

Pt. mine chestia asta e mai importanta decat orice! Asta e visu meu si chiar nu as vrea sa aud ca nu mai exista pe "piata" acest model!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma intereseaza raspunsul unui om serios nu unui mascarici !

Treaba mea e motoru, nu scrisu! Asa ca nu te mai obosii!

245000[/snapback]

 

 

:cheers:

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca mai apuci sa iti cumperi una,dar nu dispera ca mai fac ei ceva replici si atunci daca esti pe faza de alegi cu motorul visat :cheers:

 

 

Thanks, asa sper si eu!

 

Dar una SH nu este buna ptr tine?

 

Din ce oras esti? In TIMI am vazut cel putin 2 bucati :baldy:

 

 

Eu sunt din Bucuresti! Si aici am vazut 3 pana acuma!

Dar in orice caz merge si un SH, pt. mine modelu conteaza!

 

Uite un link de la un dealer din Alba (cred ca are si user pe forum :baldy:)

 

REPSOL REPLICA

 

16200euro cu toate taxele incluse!

 

 

 

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cata experienta ai tu, de vrei motor "de o mie"?

 

Cu gramatica am vazut ca nu le ai, dar cu motoarele?

 

 

Experienta imi fac pe parcurs! Repsolul e visu meu si asta o sa i-au, daca nu se poate, altceva nu vreau!

Apropo de scris eu scriu repede pe messenger si asa m-am obisnuit si aici! Nu mai verific daca e corect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

acuma am citit acest topic..

tare! :baldy:

pai bine mai valica, tu n'ai motor, n'ai casca, n'ai bani, dar ai vise. shi inca de 1k.. 18 ani ai? carnet ai?

 

te rog sa nu mai faci mascarici oameni pe care nu'i cunoshti. tzi'a atras atentzia la greshelile gramaticale pe care le'ai facut (shi pe care o persoana cu liceu nu are voie sa le faca..).

las'o dracului de imagine, motociclismul e ptr pasiunea din tine nu ptr felul in care te vad gagicile pe motor..

 

daca chiar vrei honda repsol, vezi ca erau nishte machetzele superbe pe louis. cu 5 euro ai shi tu o honda!

 

ps: nu te mai ratzoi la oameni. respectul se cashtiga greu shi se pierde ushor. pe al meu l'ai pierdut.

 

later edit:

ps2: nu mai verifici nu din viteza, ci fiindca ma indoiesc ca shtii cum e corect..

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratioare la chestia cu gramatica ai gasit o scuza... rezonabila din punctul meu de vedere.

Partea cu banii nu am inteles-o..... adica nu sunt o problema numai ca o sa-i ai abia peste un an si jumatate :crack: :10: ..... vorbesti serios?????

Iar aia cu experienta e cel mai greu de intelles! Nu te intereseaza e visul tau si gata.... care e visul tau? Vrei sa mori rapid, calarind o scula de lux si sa apari pe toate posturile de televiziune si pe toate forumurile??

 

Turnul catre aliat: alo aterizeaza frate ca ti se termina petrolul!!!!

 

:cheers: :baldy: :baldy: :) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

acuma am citit acest topic..

tare! :baldy:

pai bine mai valica, tu n'ai motor, n'ai casca, n'ai bani, dar ai vise. shi inca de 1k.. 18 ani ai? carnet ai?

 

te rog sa nu mai faci mascarici oameni pe care nu'i cunoshti. tzi'a atras atentzia la greshelile gramaticale pe care le'ai facut (shi pe care o persoana cu liceu nu are voie sa le faca..).

las'o dracului de imagine, motociclismul e ptr pasiunea din tine nu ptr felul in care te vad gagicile pe motor..

 

daca chiar vrei honda repsol, vezi ca erau nishte machetzele superbe pe louis. cu 5 euro ai shi tu o honda!

 

ps: nu te mai ratzoi la oameni. respectul se cashtiga greu shi se pierde ushor. pe al meu l'ai pierdut.

 

later edit:

ps2: nu mai verifici nu din viteza, ci fiindca ma indoiesc ca shtii cum e corect..

 

 

Asta e daca nimanui nu-i pasa nu ma intereseaza!

E normal voi aveti motoare si va doare-n p.... de altu, aca ca am inteles mesajele voastre!

N-ai motor nu te baga nimeni in seama!!!!!!!!!

Pacat mi-am schimbat impresia despre voi! Asa ca fiecare pe cont proriu! :crack:

 

Fratioare la chestia cu gramatica ai gasit o scuza... rezonabila din punctul meu de vedere.

Partea cu banii nu am inteles-o..... adica nu sunt o problema numai ca o sa-i ai abia peste un an si jumatate :angry: :nono: ..... vorbesti serios?????

Iar aia cu experienta e cel mai greu de intelles! Nu te intereseaza e visul tau si gata.... care e visul tau? Vrei sa mori rapid, calarind o scula de lux si sa apari pe toate posturile de televiziune si pe toate forumurile??

 

Turnul catre aliat: alo aterizeaza frate ca ti se termina petrolul!!!!

 

:baldy: :) :crack: :crack: :10:

 

 

Da am inteles! Dar eu mai am pana atunci, si nu o sa ma urc din prima pe una de o mie ca am auzit si eu ca e cam greu!

Dar am vrut doar niste raspunsuri despre Repsol, fiindca am inteles ca e limitata!

Iar lumea imi sare in cap ca sunt mic , ca scriu gresit, ca nu stiu ce...

Asta e macar am vazut idea voastra despre toate astea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am inteles! Dar eu mai am pana atunci, si nu o sa ma urc din prima pe una de o mie ca am auzit si eu ca e cam greu!

Dar am vrut doar niste raspunsuri despre Repsol, fiindca am inteles ca e limitata!

Iar lumea imi sare in cap ca sunt mic , ca scriu gresit, ca nu stiu ce...

Asta e macar am vazut idea voastra despre toate astea!

 

 

Ai si taiat-o??? Deja?

 

Pa, pa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar lumea imi sare in cap ca sunt mic , ca scriu gresit, ca nu stiu ce...

Asta e macar am vazut idea voastra despre toate astea!

 

 

"idea" noastra tzi'ar putea salva viatza, ceea ce tu nu ai cum sa realizezi acuma.

una de 1k e utopie ptr un incepator. MAXIM 500cmc daca tzii la viatza ta (shi daca nu tzii tu, poate tzin ai tai, te'ai gandit?)

in alta ordine de idei, nu ne doare in p*** de altzii fiindca avem motoare (mare chestie), iar asta potzi confirma din ce am vorbit pe PM.

itzi trebuie doar cumpatare shi rabdare. shi munca multa. in plus trebuie sa tratezi lumea cu respect daca vrei sa fii respectat.

a, shi vezi ce mai repari pe la "i-au" ala! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...