Sari la conținut

Intrunirea De La Naipu


Alveola
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 230
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ehei ce petrecere super ati organizat baieti... :moron: felicitari! :haha: chiar m-am simtit suuuuuuuuper bine, chiar daca am fost unu dintre putinii care nu s-au imbatat (chiar daca am beut ca porcu)... :cheers: exceptand finalul apoteotic, cand, din cauza ploii am impins la vf-ul de 1000 al lui wolf4mwolf :crack: , reusind cu chiu cu vai sa-l scoatemin 5 persoane din mocirla :haha: , totul a fost excelent... :10: :crack: :baldy: :nono: :angry: :crack: :) :baldy: :crack: :haha:

 

puneti si pozele care pot fi tratate cu ban, dar intai vb cu un admin... daca nu-i de acord, exista banda neagra, care se poate adauga din fotoshop sau corel...

Editat de rontz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baia nocturna

Eu si Josephine eram singurii cu costum de baie. Restul, aveau costum, dar era al unui tip, Adam, parca-i spune  :)  :crack:

245463[/snapback]

 

Nu credeam ca poti minti in halu asta :cheers: sau erai asa de beat ca nu iti mai aduci aminte :baldy: Rectificare: Numai Josephine avea costumu de baie. Tu aveai combinezon full piele fabricat de Adam&Co. :baldy:

 

Well, am mancat, dar mai ales am baut... a fost buna vodca aia, mi-a dres glasul. De fapt m-am surprins, intrucat a fost prima data cand nu am cantat fals... :10:

 

Chiar daca ulterior m-am rastit la pestii din balta, le-am cedat lor portia mea de mici.

Acu la final, deja ma gandesc la un remake. Numa ca de ziua mea s-ar putea sa pescuim la copca :crack:

 

Per total, a fost super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca s-a implinit ce v-am dorit, fratilor. Pare best ever! E din ce in ce mai clar ca intrati in lista intalnirilor oficiale. :baldy: Atunci sa vad pe unde scoateti camasa :cheers:

Editat de f_zoltan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...