Sari la conținut

Intrunirea De La Naipu


Alveola
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 230
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Merge FTP, dar setati si voi PASSIVE

 

 

Ce vrei mah Baiazide, unii nu se pot seta decat pe ei insisi pe modul PASSIVE :cheers:

 

LATER EDIT

 

sa mi le scrie shi mie cineva pe un cedeu ca nu ma lasa serverul de la munca sa intru pe ftp-ul escului

 

Aviz amatorilor!!!! FTP-ul ala e numai pentru upload!!!! Daca vreti pozele o sa va pun la dispozitie CDul. Nu am banda asa de larga sa permita upload si download pentru toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai cum va scap din ochi cum va destrabalati maxim... :baldy:

Azi am vazut abia pozele, felicitarile mele sarbatoritilor, pupicii vi i-am dat deja. Inteleg ca a fost haos total.

Las ca in octombrie imi iau revansa si eu. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai harciogule,

mi s-a parut mie sau tineai un Sol major pe chitara?... :baldy:

 

sol major, re major... G sau D... mda... cam acelashi lucru, nu? hmm... m-atzi prins :baldy:

 

recunosc ca ma pierdusem printre acorduri... mai ales ca nu erau acordurile de pe foile din fatza mea... shi Slabutzul [aka Ionutz] canta cu o tertza, cvarta mai sus/mai jos... ce pot sa zic acum ca am fost prins... blame Canada !

 

asta e ... promit ca data viitoare sa nu mai greshesc :cheers:

 

poza incriminatoare

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI AIA DIN POZA E LANTERNA MEA !!!

..LA CINE DRAQU A RAMAS ????????

 

 

 

P.S. Harciogule stai linistit a fost o "cantaceala" super :baldy: .....iar micile scapari inerente "actiunii" cred ca le-au observat decat cei cu ureche deosebit de artistica si cei ce nu au consumat spirtoase.. :cheers: Kali

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, bey, nashparliule! La ora aia bagam protzap de zor, mititei si gin tonic, da? :baldy: Oricum, mi-ati lipsit... A fost, intr-adevar, o petrecere pe cinste. Mai tare ca Snagovul. N-am baut nimic (oricum,nu ma omor dupa bautura), dar v-am avut pe voi alaturi si a fost super! Ailav iu, gaiz! :baldy: :cheers: :)

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, bey, nashparliule! La ora aia bagam protzap de zor, mititei si gin tonic, da? :baldy: Oricum, mi-ati lipsit... A fost, intr-adevar, o petrecere pe cinste. Mai tare ca Snagovul. N-am baut nimic (oricum,numa omor dupa bautura), dar v-am avut pe voi alaturi si a fost super! Ailav iu, gaiz! :baldy: :cheers: :crack:

 

And ui lav iu tu, ghiorl :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recitind tot ce s-a scris pe topicul asta, am zambit ... :) Se vede cat de crunta a fost betia dupa felul in care va cautati castile, motoarele, lanternele... Parca a fost o betie d-aia cu "ultimu' stinge lumina" :baldy: Doamne, pupa-v-as! :baldy: :cheers:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Adormit pe malul baltii, trezit de frig, mers in cort si luat geaca de piele, apoi mers din nou pe malul baltii si dormit mai departe :baldy:

apoi aia mai treji : venit langa ponton-recuperat escu-bagat in cort ca sa nu moara de frig :baldy:

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...