Sari la conținut

Cea Mai Frumoasa Aprilia Rs 125


gabitza1
 Share

Postări Recomandate

fara suparare dar mie nu-mi plac deloc modelele de rs dupa 99"......nu arata deloc ca alea mai mari....(spatele in loc sa fie ridicat este cocosat..:) nu au aerisiri in parti pe carene .....) si sunt sigur ca-mi dati dreptate....rs 125 pana in 99 e aproape identic cu ala de 250....astea noi...:crack:...oricum rs -urile sut ce le mai tari la 125 si .......250:)............asfalt uscat si :cheers: :baldy:

 

foarte frumoase motoarele reverse....... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza asta e facuta la Shell-ul de pe Tudor Vladimirescu, sambata sau duminica dup-amiaza, nu?! V-am avazut de pe geam; mai era inca o aprilica sau ceva "mic" cu tine. Pe unde ati intrat acolo, ca drumul e in lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa detaliezi . De ce crezi ca sant motoare cu probleme?

am un prieten care si-a luat una noua de la reprezentanta,intr-un an n-a beneficiat de ea o luna,in rest numai in service a stat.Cand trece pe la mine sa se vaite am sa-l rog sa deconspire totul.eu din cate tin minte;ambreiaj de 3 ori,rulmenti ambielaj,sonda temperatura,segmenti arsi,9 bujii in primi 500km si altele pe care ti le va spune el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un prieten care si-a luat una noua de la reprezentanta,intr-un an n-a beneficiat de ea o luna,in rest numai in service a stat.Cand trece pe la mine sa se vaite am sa-l rog sa deconspire totul.eu din cate tin minte;ambreiaj de 3 ori,rulmenti ambielaj,sonda temperatura,segmenti arsi,9 bujii in primi 500km si altele pe care ti le va spune el

Hammer? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Dap mah de hammer e vb,Andrei,eu sunt coleg cu el de clasa si pot depunde marturie la cate prb a intampinat saracu om cu aprilia aia,deci ma jur cred ca o tine mai mult in service,adevarul e ca si a cam fortat-o el si a facut si el nijte tmpenii cu ea,dar in cele mai multe cazuri ...marfa fost de vina,adik ...multe necazuri,pai dc am carat-o pe jos,prin ploaie vreo 3 km,sa dai de unu singur nu e bine,si ma si ploua ..rau,pur si simplu i se oprise in drum,adik nu mai vroia!inarmazate cu multa rabdare dc patesti asa ceva,eu ma rog la Dumneze3u sa nu fie cazul,sincer,nu dores nimanui astfel de incidente!

 

Asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ba baieti bagativa mintile in cap cum puteti spune ca aia din prima poza din topic e cea mai frumoasa am impresia ca nu sunteti in apele voastre de asta ce puteti spune ?? era undeva in romania pe un site la vanzare asa o sa ii iau si eu daca nu alba :finger: de abia astept nu mai am rabdare

post-6693-1129428067_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci daca asta care zici tu e mai frumoasa ca una de pana in 99 inseamna ca ai niste gusturi de cioban .....DACA TU IMI ARATI UN MOTOR MARE (cmc) CARE SA SEMENE CU ASTA ROSIE DIN POZA ......la spate sau la carene iti dau un mare premiu :finger: ce motor mare are fundu ca aprilia rs de dupa 2000?????????? zi-mi unu si esti tare , in schimb alea de pana in 99 seamana ffffffff mult.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci daca asta care zici tu e mai frumoasa ca una de pana in 99 inseamna ca ai niste gusturi de cioban .....DACA TU IMI ARATI UN MOTOR MARE (cmc) CARE SA SEMENE CU ASTA ROSIE DIN POZA ......la spate sau la carene iti dau un mare premiu :crack: ce motor mare are fundu ca aprilia rs de dupa 2000?????????? zi-mi unu si esti tare , in schimb alea de pana in 99 seamana ffffffff mult.......

Mai e si faza cu "aduce noutati"....coditza de la rs`urile dupa 2000 e ceva nou,o schimbare etc. Sincer si eu am codita in sus la motorul meu si imi place dar nu pot zice ca rs`urile de pana in 99 imi plac mai mult ca cele de dupa....ba mai mult,sunt un fan al rs`urilor albe din 2004.... :finger:

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...