Sari la conținut

Sportive Pentru Aia Mai Micuti


Andrei-ss
 Share

Postări Recomandate

Ma bate gandu rau sami iau un motor dupa ce imi iau permisul dar am o problema mare zic eu: inaltimea. La 1.63 1.64 cu adidasi e cam greu sati afli motor. mam descurcat pe o Aprilia leonardo de 150 care e un scuter destul de inalt si greu am ajuns cu amandoua picioarele dar nu de tot, si nam avut probleme sal tin pe loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce bine ca, neai gasit mai andrei, acum vei optine numa sfaturi bune k nikaieri. parerea mea e k eshti cam prost pentru inaltzimea aia a ta. uinc, oinc, pam param, cicalacicâciam.

 

rau esti ma.

 

ia-ti un cbr125, ca e de fete. sau un zx4r, ca e de fete mai grase. si foloseste cu incredere functia de search. pana atunci, nu mai deschide topicuri ca te mananca ducatistii, huo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ducatistii zici? Ce sa mai spun ... mie care imi curg ochii dupa Ducati si ajung sa fiu haituit de ducatisti....? Chiar cand vroiam sai trag o replica Ducati la scuter ........... Tot nam inteles faza cu la inaltimea mea sunt prost si kestii de genu ma rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten cu ducati m 750, tot pe acolo cu inaltimea, si nu a avut nici o problema cu tinutul motocicltetei.Ajunge sa poti pune un picior cu toata talpa pe asfalt, al doilea e optional. Daca te intereseaza, monstrul este de vanzare :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce bine ca, neai gasit mai andrei, acum vei optine numa sfaturi bune k nikaieri. parerea mea e k eshti cam prost pentru inaltzimea aia a ta. uinc, oinc, pam param, cicalacicâciam.

 

da ma, esti cam rau :( , dar faza cu esti prost pentru inaltimea ta e de mare exceptie :disappointed:

 

am si eu o porblema: m-am lasta de fumat si am implinit 85 de kg, credeti ca ar trebui sa imi schimb mobra? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten cu ducati m 750, tot pe acolo cu inaltimea, si nu a avut nici o problema cu tinutul motocicltetei.Ajunge sa poti pune un picior cu toata talpa pe asfalt, al doilea e optional. Daca te intereseaza, monstrul este de vanzare :(

Sa vezi cand o sa nimereasca cu un picior intr-o groapa :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mo-weed-ule, ar trebui sa treci pe ceva mai mare, nu avem nevoie de de astia cu curu mare in gasca. la noi intra doar astia cu cucu mare. ia zi, unde te incadrezi?

 

esti suparat tare azi!!!

ma incadrez unde vreau io domne.... am sufletu mare :( :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai folosi search-ul cred ca ai gasi o mie si una de topicuri, toti fac un topic cu :"nu am carnet dar vreau motor, ce ma sfatuiti" toti isi dau varsta, inaltimea si greutatea. exista milioane de topicuri pe site-ul asta. CAUTA, lasa ce ai vazut, ce crezi ce plm, nu are nimic in comun cu realitatea pana nu te vezi calare prima oara. p.s. la un 1.64, poti ramane la scuter si nu ti-o zic la rautate.

ce varsta ziceai ca ai? pentru ce categorie dai, A1?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca numai am pierdut timpul pe aici, ba am aflat ca sunt paraciopalam si kestii deaste mai bine invatam in timpu asta sa ma dau cu scuteru pe o roata ca la ce viteza are (90 pe ora)cam plicti cateodata.

Am 17 ani si in primavara dau pt permis, anu asta e putin cam tarziu

gixxeru are peste 800 mm inaltime la sha nu e nici jos pt o ss

ms oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...