Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Dragii babei, scoateti-va costumele de la naftalina, luati mastile de la copii, luati fardurile nevestelor, mascati-va bine si inarmati-va cu muschi abdominali zdraveni. Hai sa va zic de ce...

 

 

 

VINERI

 

31 OCTOMBRIE 2008

 

ORELE 21:00

 

IRON CITY (adica-n Paw ma)

 

 

HALLOWEEN PARTY

 

bonus de mare angajament: SESIUNE DE STAND UP COMEDY CU TIBERIU POPOVICI (CAFE DEKO)

 

Un motiv concret: strangem niste banuti, oameni buni, sa facem o surpriza unui prieten motociclist care vrea sa revina in sha. Pentru a face asta, trebuie sa se repare bine. E pe drumul cel bun, insa mai are mult de luptat. Am zis ca nu va spunem cine-i, decat in seara cu pricina, vrem sa-i facem o surpriza de proportii. Astia care stiti, ciocu' mic :D

 

 

 

Asadar, fellow baicari, hopa sus, scoateti ciocatele, palariile de cowboy, mantiile de supermeni, chilotii rosii, chilotii de Tarzan si pijamalele bunicii. Cele mai tari costumatii primesc premii speciale in bere :blink:

 

Si repet, ca sa stiu ca ne-am facut bine intelesi: HALLOWEEN - STAND UP COMEDY CU TIBERIU POPOVICI (e belea rau omu', zau!) - STRANGERE DE FONDURI. S-a priceput? 

 

Boooon, nu va faceti program pentru vinerea ailalta, se anunta un nou episod de mare angajament in Iron City.

 

 

 

Ah da, si cine e curios de fellow biker-ul pe care dorim sa-l fericim si sa-l vedem din nou pe drumurile patriei, va stau la dispozitie via PM. Numa' nu ma bombardati, sunt in carantina si se umple repede inboxu'. Important este ca ne adunam din nou sa ne distram, sa ne radem in hohote si sa ajutam un frate baicar.

 

Asa ca hopa sus pe cai, voinicii mei! :rusinica:

 

post-8378-1224623153_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hehehe....ce crezi ca a facut mamaie cand a ajuns acasa? verifica pijamalele....ca daca tot punem tara la cale....pai bal sa fie...hai sa va vad dragalasilor cata imaginatie aveti. cat priveste beneficiarul acestui party, il stim, sau nu, important e ca si el ca si mirela are nevoie de noi. ca ne putem baza pe voi asta stim deja. asa ca va asteptam cu drag la party! sunt sigura ce ne vom simti ca acasa doar "la paw" e ca acasa pe timp de iarna...evident ca va fi interesant sa va vad topaind pe scena marca motolicitatie...(sa traiasca mici ca batea cuie de zor in ea cu cateva ore inainte sa vina puhoiul) si mai ales pe proud to be gay...vreau sa vad si eu cine vine deghizat in bostan... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam aiurea, se anunta petreceri frumoase si in Bikers Otopeni, Ursu, Apasu...

 

 

cam aiurea? :rusinica:

 

ok, tanti faraoanca se infiinteaza acolo cu cornhuletzul ei :D . count on us :blink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si este alegerea voastra unde va duceti, ideea e ca petrecerile noastre sunt deja cunoscute :D plus ca oferim si-un stand up comedy sanatos si motivul adunarii este sa ajutam un prieten motociclist. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam aiurea? :rusinica:

 

ok, tanti faraoanca se infiinteaza acolo cu cornhuletzul ei :D . count on us :blink: .

 

merci ina! si cornuletu too. da petreceri misto vor fi oricum. e o tranzaie adoptata din afara, ca si valentine's day, dar vb lui adidas o ocazie sa bem. sa nu uitam totusi ca nu ne vedem sa ne facem doar muci si sa ne distram. ajutam pe cineva. nu ma astept sa vina toata lumea, dar pentru cei tentati de nenumaratele petreceri, va rog din suflet sa va ganditi macar sa treceti si pe la noi. de ce? pentru ca maine, oricare dintre voi poate fi in situatia celui pe care incercam sa il ajutam. e motociclist, a avut accident si are de tras de pe urma acestui accident. nu e usor si nu doresc nimanui sa treaca prin ce trece el acum. e o perioada cand realizezi cat de putini prieteni ai totusi, o perioada de frustrari cand altii se plimba si tu te uiti neputincios, cand te intrebi de ce tocmai tu, de ce sa ai tu bafta unui dobitoc care sa te faca praf si sa dea intr-o secunda totul peste cap. acum aproape un an o sunam pe mirela. imi raspundea cu o voce timida si foarte sceptica. renuntase la ideea ca o va ajuta cineva doar asa...din suflet si pentru ca ii pasa. ramasese fara prieteni, fara sprijin, aproape singura. acum are o gasca de prieteni si va are pe voi toti. si cand am vb cu ea la telefon din china si mi-a plans la telefon ca vrea acasa, vroia acasa si la voi. pentru ca intre voi s-a simtit acceptata asa cum e, ajutata si mai ales nu a mai fost singura. datorita voua a ajuns foarte departe. sunt convinsa ca asa cum ati pierdut o vineri seara sa o asteptati la aeroport cand puteati sa va duceti sa beti si sa va distrati, asa o sa veniti si acum la acest party. nu sunt adepta chestiilor importate, insa am 12 ani in spate de cand fac munca voluntara. satisfactiile sunt imense. si daca as lua-o de la capat as face exact la fel. pentru ca un pic din timpul nostru inseamna pentru altcineva mult mai mult. si pentru ca in viata asta trebuie sa dai si inapoi...altfel cum s-ar mai crea un echilibru? si asa e un echilibru precar...hai sa fim oameni. ca se poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci ina! si cornuletu too. da petreceri misto vor fi oricum. e o tranzaie adoptata din afara, ca si valentine's day, dar vb lui adidas o ocazie sa bem. sa nu uitam totusi ca nu ne vedem sa ne facem doar muci si sa ne distram. ajutam pe cineva. nu ma astept sa vina toata lumea, dar pentru cei tentati de nenumaratele petreceri, va rog din suflet sa va ganditi macar sa treceti si pe la noi. de ce? pentru ca maine, oricare dintre voi poate fi in situatia celui pe care incercam sa il ajutam. e motociclist, a avut accident si are de tras de pe urma acestui accident. nu e usor si nu doresc nimanui sa treaca prin ce trece el acum. e o perioada cand realizezi cat de putini prieteni ai totusi, o perioada de frustrari cand altii se plimba si tu te uiti neputincios, cand te intrebi de ce tocmai tu, de ce sa ai tu bafta unui dobitoc care sa te faca praf si sa dea intr-o secunda totul peste cap. acum aproape un an o sunam pe mirela. imi raspundea cu o voce timida si foarte sceptica. renuntase la ideea ca o va ajuta cineva doar asa...din suflet si pentru ca ii pasa. ramasese fara prieteni, fara sprijin, aproape singura. acum are o gasca de prieteni si va are pe voi toti. si cand am vb cu ea la telefon din china si mi-a plans la telefon ca vrea acasa, vroia acasa si la voi. pentru ca intre voi s-a simtit acceptata asa cum e, ajutata si mai ales nu a mai fost singura. datorita voua a ajuns foarte departe. sunt convinsa ca asa cum ati pierdut o vineri seara sa o asteptati la aeroport cand puteati sa va duceti sa beti si sa va distrati, asa o sa veniti si acum la acest party. nu sunt adepta chestiilor importate, insa am 12 ani in spate de cand fac munca voluntara. satisfactiile sunt imense. si daca as lua-o de la capat as face exact la fel. pentru ca un pic din timpul nostru inseamna pentru altcineva mult mai mult. si pentru ca in viata asta trebuie sa dai si inapoi...altfel cum s-ar mai crea un echilibru? si asa e un echilibru precar...hai sa fim oameni. ca se poate.

 

foarte frumos spus, maimu :D. eu de-abia astept sa ne facem de cap de halauin in paw :blink:.

 

DACA E PARTY MA BAG SI EU!!! :rusinica: mai ales ca e in scop caritabil,singura problema e ca nu am costum...deci astept oferte de inchiriat!

 

haidi bre, ca nu e greu: un cearceaf, o matura la brat, o tigaie pe cap si gata: esti om de zapada :blink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA E PARTY MA BAG SI EU!!! :rusinica: mai ales ca e in scop caritabil,singura problema e ca nu am costum...deci astept oferte de inchiriat!

 

vezi ca primim si-n costumul lui Adam. va dau eu frunze de smochin.

 

iar tigaie vezi ca am eu una pe la ralu :blink: .

 

adica tre' s-o si spal. huooooooo! :D

 

In alta ordine de idei, nimic nu-i mai frumos ca o bauta in costume. Destrabalare la maxim, iar a doua zi cand te intreaba lumea: "Auzi, tu erai Vrajitoarea aia de dansa pe mese cu sticla de Sambuca in mana?" le poti raspunde: "Nu, nu, eu eram Catwoman..." :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca va ajuta cu ceva pentru gasirea costumului, daca dati search pe google "costum halloween" veti gasi cateva magazine on-line pentru asa ceva. nush daca nu cumva se vor gasi si prin cora/ carrefour. in bucuresti era si un magazin cu tot felul de chestii haioase si costumatii, bruno parca... :rusinica: , dar nush pe unde mai e.

 

http://www.brunofunnyshop.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca va ajuta cu ceva pentru gasirea costumului, daca dati search pe google "costum halloween" veti gasi cateva magazine on-line pentru asa ceva. nush daca nu cumva se vor gasi si prin cora/ carrefour. in bucuresti era si un magazin cu tot felul de chestii haioase si costumatii, bruno parca... :rusinica: , dar nush pe unde mai e.

 

http://www.brunofunnyshop.ro/

 

 

merci de idee, am intrat pe sait-ul ala si mi-am ales un costumas foarte frumos, sper sa nu fie frig, uite-l

Paris2.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...