Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

ovy_d, ce faci mama acolo? :blink:) postezi de 2 ori? si inteleg ca ma citezi, dar n-am inteles de ce :blink:. cred ca trebuia sa mai adaugi ceva :moto: .

dap nu am reusit k am probleme cu netu

dar cum sariti voi fetele repede cand vedeti un om la greu... :rusinica:

 

ovy_d, era o idee

ms mult :D m-am uitat si pe link-urile alea...interesant si pe acolo,dar cred ca cel mai probabil daca nu gasesc ceva sa-mi placa ma deghizez in petrecaret

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ms mult :rusinica: m-am uitat si pe link-urile alea...interesant si pe acolo,dar cred ca cel mai probabil daca nu gasesc ceva sa-mi placa ma deghizez in petrecaret

 

 

macar acolo cat de cat ceva in ton cu tematica petrecerii: niste dinti de bampir, un bandaj pe ochi, o chelie, something :D.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ovy, iti fac eu machiaj special daca vrei. Ori cu pumnii ori cu farduri speciale. Depinde cum te porti pana vineri :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar acolo cat de cat ceva in ton cu tematica petrecerii: niste dinti de bampir, un bandaj pe ochi, o chelie, something :D.

mai las k vad eu de ce fac rost,daca nu reusescnimic pan la urma...o sa apelez la tigaia Ralucai ...dar fara cearceaf sa sti ca nu vin!!! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ovy, iti fac eu machiaj special daca vrei. Ori cu pumnii ori cu farduri speciale. Depinde cum te porti pana vineri :rusinica:

 

 

poate ii faci si sclavului meu, pardon, al tau :blink: .

 

mai las k vad eu de ce fac rost,daca nu reusescnimic pan la urma...o sa apelez la tigaia Ralucai ...dar fara cearceaf sa sti ca nu vin!!! :D

 

 

uumm..pardon, tigaia mea, da? ca e la ralu, asta e alta poveste :blink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum mama se poate sti ca sunt baiat cuminte... :rusinica:

 

Tie ti-e frica de Furia Blonda, nu? :D

 

sa vezi ce va tine sclavul pe balcon sa va mai racoriti putin ca prea s-au incins ideile in voi :blink:

 

Tu nu ma provoca, nici eu n-am limite :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, cam asta ar fi ideea principala a topicului :rusinica:

 

(nu omorati artistul - in absenta fotoshopului de pe compu' de birou, pana imi trag cs-ul mai dureaza un pic)

 

post-8378-1224678362_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, cam asta ar fi ideea principala a topicului :blink:

 

(nu omorati artistul - in absenta fotoshopului de pe compu' de birou, pana imi trag cs-ul mai dureaza un pic)

 

post-8378-1224678362_thumb.jpg

 

 

eu zic ca e super :rusinica:. nu uita de ce ti-am zis :blink: . pana una-alta, saptamana viitoare o sa dau cu pisi meu o fuga pana la bruno, sa vedem daca avem ce sa alegem pentru costumatii de acolo. daca mai sunt doritori, poate mergem impreuna :D.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar va fi plina carciuma si nu vor mai da voie badigarjii sa intrii...

 

 

Sa nu cobim :D sau dea Domnu' ... cum e indicat? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat de mic is eu...sigur n-am loc :D oricum avand in vedere ca n-am nevoie de masca, poate se sperie badigarjii si fuje... :rusinica:

 

 

 

ce vorbesti? iti faci loc prin definitie :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vorbesti? iti faci loc prin definitie :rusinica:

pai daca mai intra si Definitie acolo, sigur nu o sa mai fie loc. Mai bine niste spuma in loc de Definitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici un up. Repet, costumele cele mai tari sunt premiate in bere :blink:

 

Repet si show-ul de stand up comedy cu Tiberiu Popovici, am primit un sample din show-ul lui, e prea tare :rusinica:

 

Si repet si motivul pentru care ne adunam in Iron City: hai sa mai ajutam un om sa revina in sha, sa-i facem o surpriza de proportii, pentru ca merita, e un luptator :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca halloween-ul era mai repede ma costumam in mecanic moto, pentru ca am ramas cu mobra in drum si cat m-am chinuit sa o repar eram plin de vasilina si ulei... :rusinica: prin urmare e la doftor mobra si eu nu ma pot costuma in mecanic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca halloween-ul era mai repede ma costumam in mecanic moto, pentru ca am ramas cu mobra in drum si cat m-am chinuit sa o repar eram plin de vasilina si ulei... :D prin urmare e la doftor mobra si eu nu ma pot costuma in mecanic :blink:

 

 

ai putea sa incerci, totusi, varianta asta :rusinica: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trec pe la service si mai iau niste vasilina d-aia neagra si dau si pe fata, pentru ca pe maini inca nu s-a curatat de tot...am munca de birou si am maini de mecanic, pline de negreala :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...