Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

merci de idee, am intrat pe sait-ul ala si mi-am ales un costumas foarte frumos, sper sa nu fie frig, uite-l

Paris2.jpg

 

 

bravo, foarte frumos. numa' lasa topicurile unde lumea chiar vrea sa faca anumite actiuni serioase. pentru bascalie ieftina te asteapta tot restul forumului. rog un admin sa stearga postul lui t-rex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poate inspira totusi pe cineva cu costumul. Sa nu ne punem baza in admini, vis a vis de sters posturi :rusinica:

 

Da-n schimb tin sa subliniez ca stand-up-ul incepe in jur de orele 22:00, si e vorba de cel putin juma' de ora de ras in hohote.

 

Plus premierea celor mai tari costume de Halloween - ochiul nostru (h)artistic va selecta castigatorul sau castigatorii, si nu, nu merge cu nepotisme :D

 

Si sa nu uitam ca ne adunam sa strangem bani pentru cineva. Si as vrea sa vad ca ne adunam iar ca-n ocaziile precedente, stiu ca puteti si stiu ca nu veti regreta :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo, foarte frumos. numa' lasa topicurile unde lumea chiar vrea sa faca anumite actiuni serioase. pentru bascalie ieftina te asteapta tot restul forumului. rog un admin sa stearga postul lui t-rex.

 

mai bine-l rogi sa-mi scoata carantina si e o adevarata actiune serioasa, adica betie organizata sub brand-ul importat o data cu cacaturile americanesti numit helouin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru propagarea mesajului, totusi.. ce-ar fi sa va editati raspunsurile, si sa scoateti poza respectivului de-acolo? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine-l rogi sa-mi scoata carantina si e o adevarata actiune serioasa, adica betie organizata sub brand-ul importat o data cu cacaturile americanesti numit helouin

 

daca uni oameni pun suflet in chestia asta cu ce te deranjeaza pe tine ? vrei sa iti importam si tie un popnar din poza aia daca restul au importat un eveniment ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine-l rogi sa-mi scoata carantina si e o adevarata actiune serioasa, adica betie organizata sub brand-ul importat o data cu cacaturile americanesti numit helouin

 

sper sa-ti dea ban.

 

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine-l rogi sa-mi scoata carantina si e o adevarata actiune serioasa, adica betie organizata sub brand-ul importat o data cu cacaturile americanesti numit helouin

 

Da-mi voie sa repet: ne strangem din nou pentru a ajuta un fellow baicar care are nevoie de ajutor. O facem sub pretextul Halloween-ului, pentru ca romanul da, a adoptat pseudo-sarbatoarea asta si este un prilej pentru un party special, diferit de celelalte. Daca nu te intereseaza, poti sa-ti vezi linistit de treburi, nu cred ca te afectează cu nimic acest eveniment. Si chit ca e betie organizata sub un brand de cacao, cu ce te afecteaza pe tine?

Promit in schimb sa fac ceva de Dragobete, daca te incalzeste cu ceva :D

 

@serban, vezi ca ala nu e Tiberiu Popovici :blink: Show-rile lui le gasiti pe DC++, nu le-a pus pe youtube. :rusinica:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine nu ma incalzeste cu nimic, puteti sa sarbatoriti si Ziua Recoltei, e treaba voastra, ma plictiseam, atat

 

p.s. si tie Quarantine Mere.. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cedez costumul de martian. Nu vin.

 

Mostra de standupcomedy:

cica nu-i asta da' uite ca l-am gasit si pe Tiberiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaa, el e Tiberiu Popovici :rusinica: abia astept sa vaz ce numar face :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine e Tiberiu POPOvici?

 

pentru user-ul bogdanawo eu sunt gata sa pun la bataie scuterul meu Kymco

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiberiu Popovici este unul din baietii responsabili cu show-urile de stand up comedy din Cafe Deko si nu numai. E un nene deosebit de funny iar show-urile lui sunt de-a dreptul deconectante.

 

Ete o imagine in ton cu evenimentul :blink:

 

post-8378-1224672981_thumb.jpg

 

PS (unii nu apreciaza unele glume pentru ca pur si simplu nu le gusta, atunci cand acestea pot leza intr-un fel sau altul o actiune menita sa stranga bani pentru un prieten foarte apropiat :D Ar fi frumos sa-i intelegeti si pe ei, la o adica :rusinica: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiberiu Popovici este unul din baietii responsabili cu show-urile de stand up comedy din Cafe Deko si nu numai. E un nene deosebit de funny iar show-urile lui sunt de-a dreptul deconectante.

 

Ete o imagine in ton cu evenimentul :moto:

 

post-8378-1224672981_thumb.jpg

 

PS (unii nu apreciaza unele glume pentru ca pur si simplu nu le gusta, atunci cand acestea pot leza intr-un fel sau altul o actiune menita sa stranga bani pentru un prieten foarte apropiat :blink: Ar fi frumos sa-i intelegeti si pe ei, la o adica :rusinica: )

 

 

imaginea aia este buna de afis pentru aceasta petrecere :blink:.

 

de-abia astept :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum daca tot vreti sa ajutati, va propun sa faceti 1 party de Ziua Recoltei pt. colegul Bogdanawo care a fost miseleste mazilit de pe acest forum pe o perioada de zece ani. :blink:

Poate se face si o stringere de fonduri sa dam o spaga la conducere sa-l elibereze din pîrnaie pe cel condamnat. :moto:

 

 

pana cand e suspendat Bogdan ? :rusinica:

 

 

:blink:

 

 

 

cred ca asta va paste si pe voi (tu su tirecs), ca sunteti off-topic !

aaaa, si tocmai mi-a zis cineva ca cica adminu ne urmareste :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haidi bre, ca nu e greu: un cearceaf, o matura la brat, o tigaie pe cap si gata: esti om de zapada :blink:.

 

 

foarte frumos spus, maimu :D. eu de-abia astept sa ne facem de cap de halauin in paw :blink:.

 

 

 

haidi bre, ca nu e greu: un cearceaf, o matura la brat, o tigaie pe cap si gata: esti om de zapada :moto:.

vai e dragutz....ms dar sunt nevoit sa refuz :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...