Sari la conținut

Accident Splaiul Unirii


hardKnot
 Share

Postări Recomandate

mersul pe magheru ca "smekeri",apoi acasa.

draga tomitza,vezi ca pe splai sunt portiuni diferite de asfalt.....daca tu te dai pe o roata pe o portiune buna..si o lasi jos pe o portiune de asfalt nasol....risti enorm sa intri in voblaj(daca nu ai amortizor de ghidon)

ti se pare penibil sa dai vina pe asfalt?dar pe ce vrei sa dai vina?pe ciori?stai tu linistit ca prodan nu e deloc incepator,si stie sa mearga destul de bine cu motorul.accidentul s-a intamplat pentru ca NU A PUTUT FI EVITAT.sunt unele accidente care chiar nu pot fi evitate(mai ales daca te prind in alte circumstante,gen wheelie)

LE:inchei aici polemica.deja ma plictiseste.si ma depaseste....sunteti prea buni pentru mileniu asta.

o sa vedem care traieste mai mult...

 

Bai Kikinezule, vad ca ti-au crescut coltzii de cand te dai pe-o roata... mai stii sa faci si altceva sau latri aiurea sa-ti aperi amicii care dau in gropi de buni ce sunt ? Ai adus numai argumente penibile, ca asfaltul, ca omul stia sa mearga... ete de bun ce a fost s-a lipit ca o musca de poponeata gipului... si asa o sa patiti toti daca nu va duce capul sa vad dati unde se poate ...

 

Ce copilasi ieftini ... ;)

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in regulament scrie ca motociclistul e obligat sa tina ambele roti pe asfalt... si chiar daca ala cu santa fe a schimbat banda fara sa se asigure si fara semnal baiatul pe motocicleta e vinovat ! btw... mai putin conteaza asta.. insanatosire grabnica si a doua oara... beleste ochii ca sa nu belesti p... ! am invatat sa o dau si eu pe o roata :D dar inca ma mai cert cu ea ;) :blbl:

poarta casca,ca eu din avataru tau,inteleg un cap cu caciula....

 

Bai Kikinezule, vad ca ti-au crescut coltzii de cand te dai pe-o roata... mai stii sa faci si altceva sau latri aiurea sa-ti aperi amicii care dau in gropi de buni ce sunt ? Ai adus numai argumente penibile, ca asfaltul, ca omul stia sa mearga... ete de bun ce a fost s-a lipit ca o musca de poponeata gipului... si asa o sa patiti toti daca nu va duce capul sa vad dati unde se poate ...

 

Ce copilasi ieftini ... ;)

vrei sa vezi ce stiu?hai la o tura...fapte,nu vorbe.

Editat de le_KiKi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa vezi ce stiu?hai la o tura...fapte,nu vorbe.

 

Sincer as fi venit, sa vad si eu daca sti ceva, sau te joci toata ziua cu ambreiajul si te crezi mare forjator... insa ma intorc vinerea viitoare in tara si nu pot acum sa onorez invitatia... insa ramane deschisa presupun.

 

Apropo, pana acum nu ai invatat ca treb sa iti demonstrezi tie ce poti, si nu altora ? Cam ce vrei si poti sa arati, in afara de mersul pe o roata ?

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer as fi venit, sa vad si eu daca sti ceva, sau te joci toata ziua cu ambreiajul si te crezi mare forjator... insa ma intorc vinerea viitoare in tara si nu pot acum sa onorez invitatia... insa ramane deschisa presupun.

 

Apropo, pana acum nu ai invatat ca treb sa iti demonstrezi tie ce poti, si nu altora ? Cam ce vrei si poti sa arati, in afara de mersul pe o roata ?

pot sa ridic 2 degete la 50km/h ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poarta casca,ca eu din avataru tau,inteleg un cap cu caciula....

 

 

vrei sa vezi ce stiu?hai la o tura...fapte,nu vorbe.

stai linistit ca port casca... ar trebui sa ai grija de dovleacul tau... nu de al meu... poza aia e de... mult! acum nu ies fara casca si fara geaca .. si apropo.. vad ca te ataci putin asa... pentru ce nu stiu... oricum nu ma intereseaza!

Toate cele bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in afara de mersul pe drum drept mai stii sa faci ceva cu motoreta?ca la sfaturi vad ca esti avansat

da tu poti sa calaresti 3-400 km fara sa-ti dai curu jos din sa?

 

vrei sa vezi ce stiu?hai la o tura...fapte,nu vorbe.

vreau io! te provoc la tura ca ASTA, in vara, tu cu mobra ta, eu cu a mea.

dar cu o singura conditie... sa nu-ti dea mami bani pentru benzina.

 

motociclistule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit ca port casca... ar trebui sa ai grija de dovleacul tau... nu de al meu... poza aia e de... mult! acum nu ies fara casca si fara geaca .. si apropo.. vad ca te ataci putin asa... pentru ce nu stiu... oricum nu ma intereseaza!

Toate cele bune !

da permis ai?

 

da tu poti sa calaresti 3-400 km fara sa-ti dai curu jos din sa?

 

 

vreau io! te provoc la tura ca ASTA, in vara, tu cu mobra ta, eu cu a mea.

dar cu o singura conditie... sa nu-ti dea mami bani pentru benzina.

 

motociclistule!

 

2 topicuri diferite. o singura replica. tu ai o problema cu mamele observ. Ipocrizia pe acest forum a atins cote alarmante. Oare tu, daca ai tai ar fi muncit la viata lor, ai fi refuzat bani de buzunar? ai fi mers cu o dacie si taicatu cu mercedes? daca mai atunci o data in discutie chestia cu bani, benzina, mama inseamna ca esti complexat rau si ca ai avut o copilarie nefericita.

Eu ca si parinte daca am bani de ce sa nu imi fac copilul fericit? Crezi ca daca nu primesti bani de la parinti ajungi mai departe in viata, esti mai destept? nu. Daca ai tai iti dau bani cu cap, primesti si o responsabilitate, si inveti ce valoare are banul.

 

Ma rog, suntem offtopic.

 

@laurbalaur.Pe scurt. Daca stii si altceva n'afara de 12 curbe (dau un exemplu) ale unui circuit onoreaza-i provocarea lui kiki sa vedem care e mai bun. Au mai fost provocari de genu, deci nu vrem argumente ca e periculos si alte kkturi. sa vedem care ce stie. Nu zic ca esti praf sau anti-talent. nu te cunosc, nu ma cunosti. daca esti mai bun decat kiki, f bine, ii inchizi gura. deci?

Editat de Dimitris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un duel, practic!!

SA INCEAPA PARIURILE!!!

Sa puna fiecare cheile de la motoreta la bataie!!!

Avem GSX R '99 vs K7!!!

Editat de mirci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un duel, practic!!

SA INCEAPA PARIURILE!!!

Sa puna fiecare cheile de la motoreta la bataie!!!

Avem GSX R '99 vs K7!!!

Mie mi se pare ca si topicul asta a degenerat complet ca de obicei si ca mai aveti un pic sa va dati invitatii pe coclau cu lanturile ca galeriile de la Steaua/Dinamo/Rapid etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahu!! temperatura in acest topic a atins 100 grade celsius:) ma dau si eu dar ne dam prieteneste de incheiere de sezon nu sa ne aratam muschii. mai zic odata nu va mai certati .. nu are sens certati-va cu prostii din trafic din conserve de vorbesc la nokia si conduc fara maini(look mom no hand's) apropo pentru amatorii de stunt va recomand bulevardu... ,sau parcari de la metro selgros goale de obicei unde va puteti performa fara sa raniti sau sa raniti ;) si daca vreti s-a aratati lumii ce puteti face, filmati si postati:D asflat uscat:-?

Editat de tiger4maniacs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 topicuri diferite. o singura replica. tu ai o problema cu mamele observ. Ipocrizia pe acest forum a atins cote alarmante. Oare tu, daca ai tai ar fi muncit la viata lor, ai fi refuzat bani de buzunar? ai fi mers cu o dacie si taicatu cu mercedes? daca mai atunci o data in discutie chestia cu bani, benzina, mama inseamna ca esti complexat rau si ca ai avut o copilarie nefericita.

Eu ca si parinte daca am bani de ce sa nu imi fac copilul fericit? Crezi ca daca nu primesti bani de la parinti ajungi mai departe in viata, esti mai destept? nu. Daca ai tai iti dau bani cu cap, primesti si o responsabilitate, si inveti ce valoare are banul.

 

mama ce m-ai nimerit, da! asa e! am avut o copilarie mizerabila, ai mei n-au muncit deloc, nu mi-au dat nimic si am si refuzat si banii de buzunar! sunt un complexat ca ma iau de astia care epateaza ca-s cei mai motociclisti, si are ei bani fara numar, fara numar.

 

 

si acum serios,

 

1. n-am nimic cu nicio mama a nimanui

2. ai mei au muncit mult la viata lor, crede-ma!

3. nu am refuzat banii de buzunar, dar erau bani de buzunar...nu salariu mediu pe economie pe 1 an.

4. de ce de fiecare data cand unu pune in discutie caracterul, atitudinea, mentalitatea, educatia unui copil RASFATAT se zice despre el ca e frustrat sau complexat?

5. daca nu-ti ofera parintii chiar totul pe tava, te calesti si inveti ce inseamna viata, te descurci singur, esti mai LIBER!!!

6. inveti ce valoare are banul atunci cand e muncit de tine....vezi ca e o nuvela scurta, prin manualele de clasa a-4-a, se numeste "Banul muncit", aia care au inceput scoala inainte de '94, poate si-o amintesc....

cauta esenta!

 

si acum ca incheiere:

a fi bogat nu inseamna a detine bani sau bunuri...nu stiu, poate are legatura cu educatia, principiile morale, sociale si spirituale.

 

Dar nu facem folosofie aici, sa lasam pustanii care au primit bani cu cap, sa fie responsabili cand fac uili in centrul capitalei, poate data viitoare se infig, cunoscand valoarea banului, in spatele mobrei tale, sau a mele.

 

deci pana la urma, ne uitam la curse sau nu?

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau io! te provoc la tura ca ASTA, in vara, tu cu mobra ta, eu cu a mea.

dar cu o singura conditie... sa nu-ti dea mami bani pentru benzina.

 

motociclistule!

daca n-as avea o viata de trait,o familie,prieteni,si bani de cheltuit pe lucruri mai utile decat exclusiv pe benzina,mi te-as alatura...pana una alta,eu am o viata de trait,si am si prieteni alaturi de care nu pot trai,si ma multumesc cu cei 20000 de km prin care am trecut sezonu asta fara accident....fa tu milioane de km acolo si pentru mine

 

 

PS:sincer,esti un complexat.daca si tie ti-ar da parinti bani,nu i-ai refuza stai linistit.si am si banul meu de buzunar,facut de mine(nu imi ajung doar ce imi dau ai mei)...si daca vrei,pot sa vorbesc cu mama sa iti dea si tie bani,poate te vei simti mai bine...raidare

 

stai linistit ca port casca... ar trebui sa ai grija de dovleacul tau... nu de al meu... poza aia e de... mult! acum nu ies fara casca si fara geaca .. si apropo.. vad ca te ataci putin asa... pentru ce nu stiu... oricum nu ma intereseaza!

Toate cele bune !

nu m-am atacat,doar ti-am zis.iti urez bafta si tie!ai grija de cocalari in trafic,ca(doamne fereste) sa apari pe forum la rubrica asta.nu de alta,dar cred ca decat citesti un topic la rubrica accidente,mai bine citesti un bon de la magazin...

 

 

Mie mi se pare ca si topicul asta a degenerat complet ca de obicei si ca mai aveti un pic sa va dati invitatii pe coclau cu lanturile ca galeriile de la Steaua/Dinamo/Rapid etc...

ai dreptate....dar,daca n-ar mai fi offtopic,unde ar fi distractia ? :blbl:

 

@laurbalaur.Pe scurt. Daca stii si altceva n'afara de 12 curbe (dau un exemplu) ale unui circuit onoreaza-i provocarea lui kiki sa vedem care e mai bun. Au mai fost provocari de genu, deci nu vrem argumente ca e periculos si alte kkturi. sa vedem care ce stie. Nu zic ca esti praf sau anti-talent. nu te cunosc, nu ma cunosti. daca esti mai bun decat kiki, f bine, ii inchizi gura. deci?

am vorbit cu laur,si cu prima ocazie imi va onora invitatia ;) dar nu sa dam blana pe magheru,ci in circumstante mai pasnice ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrecere frumoasa ar fi intre cora militari si cora pantelimon...

anybody?

 

evident tot traseul trebuie facut p'o roata, fara casca si fara permis, eventual cu 14 beri la bord, mie asa mi se pare ok, poate cu ocazia asta mai scap si eu de fro cativa forjatori care imi sparg geamurile noaptea cu tobele lor stock.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident tot traseul trebuie facut p'o roata, fara casca si fara permis, eventual cu 14 beri la bord, mie asa mi se pare ok, poate cu ocazia asta mai scap si eu de fro cativa forjatori care imi sparg geamurile noaptea cu tobele lor stock.. ;)

motoru meu scoate stock 100 si un pic de decibeli,deci daca vreodata ma vezi pe geam,sa nu dai vina pe mine,ci pe inginerii de la suzuki :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 snt Prodan !!!

2 nu eram pe o roata

3 vinovatul a fost conducatorul auto (neasigurarea la schimbarea benzilor ) legea 54

4 caz cu vatamare corporalta

5 nu mai comentati in..... atata , ca ...... ce suntetiii

 

Astea sunt toate detaliile !!!

 

;) :blbl:

;) :D

 

 

 

Rog lumea sa se abtina de comentarii daca nu sunteti in tema !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Agarici...cocalari... PLM, e pliiiin

 

Suntetzi praf bah baietzi.. fumati mai putin sau luati-va masini, ca esteti teribilisti tare

 

numa' Vandami p'acia ;) :( :blbl: ;) :D

Editat de hardKnot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l fi vazut p-o roata ce shukar flutura..e ultimu' racnet, asa ziceam si eu

Eu pana la urma nu am reusit sa obtin singura informatie relevanta de pe topicul asta, unde imi gasesc si eu echipament din ala asa de meserias de mers pe vitezana, ca am impresia ca in mod absurd eu dau de 2-3 ori mai mult pe niste dude de touring...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Try me :blbl: Unde vrei tu. Cumva la liniutele tale de 400 m unde esti "expert"? Ooops, se merge drept acolo, deci pica ;)

 

Si acum serios: daca atat pricepi din ce am scris, e clar ca va meritati soarta ;)

 

Succes.

nu mai scrie cu subinteles ca nu toti e destepti si destoinici ca tine.care este soarta la care te referi in mintea ta?

 

1 snt Prodan !!!

2 nu eram pe o roata

3 vinovatul a fost conducatorul auto (neasigurarea la schimbarea benzilor ) legea 54

4 caz cu vatamare corporalta

5 nu mai comentati in..... atata , ca ...... ce suntetiii

 

Astea sunt toate detaliile !!!

 

:D :(

:rusinica: :P

1. minti .erai pe o roata.Thomas stie mai bine, iti meriti soarta.

2.vinovat esti tu.thomas stie.

3.nu e vatamare...........stie

comentam .th.....................

avem si alte detalii ,noi stim mai bine ce s-a intamplat.

 

 

Rog lumea sa se abtina de comentarii daca nu sunteti in tema !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...