Sari la conținut

Intrunirile De Afara


Robert
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

pai zi mai multe, cum e la ei?

 

cam care-i progamul uzual al unei intalniri? ce fac in zilele de intalnire (inafara de discutii si bere :P ) au si ei concursuri ? au concerte? ce gen de muzica? se dau cu motoarele printre corturi? stau in corturi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smokey!

Exista um singur gen de muzica:ROCK.Asta este una din conditiile sa intrii intr-un club cu renume adica : sa fi ROCKER.

Eu am fost la cateva intruniri in Germ nu am vazut nici un fel de concursuri doar motociclete , strip-tease , muzica live (evident ROCK) si curse.Am fost si la o intalnire HOG in Austria la Fak am See unde am intalnit cei mai multi "bikeri" de AA la un loc , dar cu ocazia asta am aflat si eu ce inseamna HOG.

Prietenii mie de acolo au fost si ei la cateva intalniri de aici (Sibiu , Cluj , Tg. Mures) si au zis ca aici e cum era la ei pe vremuri sau mai asemanator , cam ca in Anglia pe la inceputurile anilor 80 , adica toate cluburile la un loc(la ei exista rivalitate intre anumite cluburi , deci intilnirile sunt exclusiviste perticipa mumai clubul organizator si cluburile simpatizante) , fara antipatii fata de alte culorii si toate genurile de motociclete la un loc.COOL!Au zis ei si de atunci vin in fiecare an.

 

Ovidiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea din Austria unde am fost eu se tinea intr-un orasel pe malul unui lac "Fak Am See" si nu era o intrare propriuzisa , o singura zona era restrictionata : cea cu choopere unicat gen Arlen Ness etc unde nu aveai ce cauta cu moto de serie.Eu am fost cu un EL 250 din Germ. ... mai bine decat cu masina oricum :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva concret niste date a intalnirilor moto de p'aici (Ungaria, Croatia, de ce nu , Bulgaria, Austria, Italia, etc ... )

 

Personal, sunt interesat sa merg afara la intruniri moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AHA!!!! stai asa ca zici bine. Fratii nostri bulgari nyu fac si ei intruniri?

Ca ed ex. la vara poate ne strangem cativa im VV(ca mai tot timpul :D ) si..Tzusti! peste granita cateva zila la bulgarski la intalneala!!!!!!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica tre sa ai 500 E ca sa treci granita. sau asa era ultima data cind am auzit eu.

nu stiu citi o sa-si permita....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

MINIM 500euro! :D

Nu si pt Bulgaria. Problema ar fi Cartea Verde care ar insemna cam60-70 euro si e valabila 2 sapt!

 

Alte impresii?!?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde de vames, ora la care treci, zodia in care esti nascut, culoarea ochilor....

cel mai sigur e sa ai banii la tine ofc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...