Sari la conținut

Xzr 400


sinthetic
 Share

Postări Recomandate

tocmai m-a sunat un prieten sa-mi spuna despre acest accident si sa scriu daca il stie cineva pe baiat sa mearga sa ridice motocicleta.

datele pe care mi le-a dat el sunt urmatoarele:

Kawa ZXR albastru cu numarul B-65-SXN pe barbu vacarescu in apropiere de kaufland

baiatul era dus la spital

 

asadar daca il cunoaste cineva sau este cineva prin apropiere sa mearga sa ridice moto.

 

sanatate baiatului!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns primul la fata locului imediat dupa ce baiatul a fost dus la spital. pozele le pun mai tarziu pt ca nu pot acum sa le descarc din tel.

baiatul s-a ridicat singur. cred ca are nasul spart pt ca ii curgea sange. in rest, motorul dauna total cred, pt ca avea cadrul indoit.

masina si ea era cam naspa, avea pragul indoit si airbagul cortina deschis.

soferul a recunoscut ca a facut stanga si nu l-a vazut pe baiat.

 

sper sa fie ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asaaaa, motoreta zob, baiatu la spital din cate am priceput si de la amicul sau care a tras o fuga pana acolo este lovit la fata

Un SUV plin de arabi a facut stanga in fata lui.Arabii venau dinspre Kaufland spre Stefan cel mare si au facut stanga pe Ramuri tei. Bikerul era pe banda 1

 

Motoreta se afla in curtea unei companii, Cristi o sa posteze detalii, curte aflata la 200 m mai in spate fata de locul accidentului

De poze nu am avut timp

 

Sanatate motoretistului

 

PS: multi baieti sositi care au dat o mana de ajutor cum au putut mai bine

PS2: cascadorului cu R1 sau ce p#ula mea era, care facea "uilii" printe masini in dreptul politistilor care faceau masuratori, BRO ai grija sa nu dai ochii cu mine :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul s-a petrecut in fata mea!!! am sunat politia si am anuntat accidentul, inclusiv numarul de inmatriculare al suv-ului honda. baiatul a plecat cu soferul si un taximetrist care a oprit imediat si s-a aratat dispus sa ajute. nu stiu daca erau arabi sau nu.

 

 

sa ne fereasca Dumnezeu de d-astea.

 

o zi buna

 

p.s.: am postat de pe telefonul mobil, cer scuze pentru greseli, sau pentru vorba scurta. am anuntat aici in speranta ca vede cineva si il poate ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost acolo ,am carat motorul in curtea aceea

putea fi anticipata o eventuala neatentie a soferului daca biker-ul avea un pic mai multa experienta la ghidon sau daca ar fi cunoscut zona la cum se circula acolo .

in oras trebuie sa procedezi ca si cu drobul de sare : "daca ,cade"

some pics :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit pe mess mai deveme;

Moto cu nr B-65-SXN Kawa ZXR accidentat pe Barbu Vacarescu pana in Kaufland azi 24.10.2008 a fost ridicat de un membru CHOPPER ACADEMY si tinut in curte la adresa Barbu Vacarescu 137 A – la firma DRAFT PCB. Cine cunoaste proprietarul si vreun membru al Clubului CHOPPER ACADEMY este rugat sa ii puna in legatura sau sa sune la 0720.200.751

 

Sanatate multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit pe mess mai deveme;

Moto cu nr B-65-SXN Kawa ZXR accidentat pe Barbu Vacarescu pana in Kaufland azi 24.10.2008 a fost ridicat de un membru CHOPPER ACADEMY si tinut in curte la adresa Barbu Vacarescu 137 A – la firma DRAFT PCB. Cine cunoaste proprietarul si vreun membru al Clubului CHOPPER ACADEMY este rugat sa ii puna in legatura sau sa sune la 0720.200.751

 

Sanatate multa!

 

 

azi dupa ora 12 venim si o luam , ca nu am facut rost demasina ieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul este bine acum,doar cu o durere suportabila la picior.Astazi in jurul orei 4 se va prezenta la politie,unde se va intalni cu soferul jeep`ului (care s`a interesat aproape zilnic de situatia lui).

 

Multumim celor care au dat ajutor la fata locului si celor care au facut posibila gazduirea motocicletei pana am ridicat`o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...