Sari la conținut

Accidentat De O "politista"


atti-82
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eram obisnuit ca pe topicurile de "Accidente" si "Motociclisti in Romania" sa apara off-topic-uri de pe la pagina 4 in sus, dar dat find ca infaptuitorul are pe forum un alias compromitator care inceper cu Atti evident ca e un ungur imputit pe care il cheama Attila si off-topicul a aparut inca din prima pagina. Care venititi sa il calcam pe mutra cu motorul pentru ca e ungur? Adica trebuie neaparat ca omul sa posteze pe un forum care se termina cu .hu ca sa fie bagat in seama de cineva?

cred ca ai gresit forumul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca daca ii ceri poate sa-ti puna si catuse :) mai alesc ca am auzit ca-i tare bine la Sovata acolo :laugh: si tata ar putea fi tot de prin zona :D

 

 

on topic: dintre unguri si romani :laugh: , eu prefer... unguroaicele :D

Editat de vintze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce e si cu piritul asta de turma, a postat cineva care nu a inteles ca pmoldovan a scris la caterinca, exact in acelasi ton in care se posta pana atunci, si 10 au sarit sa il calce pe cap. Bravo Pmoldovan.

 

Uite o poza de-a politistei UglyBitch.jpg

Editat de Magnetto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram obisnuit ca pe topicurile de "Accidente" si "Motociclisti in Romania" sa apara off-topic-uri de pe la pagina 4 in sus, dar dat find ca infaptuitorul are pe forum un alias compromitator care inceper cu Atti evident ca e un ungur imputit pe care il cheama Attila si off-topicul a aparut inca din prima pagina. Care venititi sa il calcam pe mutra cu motorul pentru ca e ungur? Adica trebuie neaparat ca omul sa posteze pe un forum care se termina cu .hu ca sa fie bagat in seama de cineva?

Felicitari, ai stabilit un nou record la categoria "posturi incredibil de cretine". Newsflash: tu pari ca esti singurul care a gandit asa, deci guess what, esti singurul care are probleme cu ungurii de pe aici. Restul n-au facut nicio distinctie si au tratat topic-ul normal, la fel cum ar fi facut-o cu orice cunoscut de-al lor. Doar tu ai gandit ca fiind ungur el trebuie sa fie cumva diferit. Way to go :laugh:

Pacat de topic, era simpatic ... Una peste alta, bine ca ai scapat doar cu atat. Tot nu am aflat inca daca militianca e simpatica au ba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mersi pt.toti care ma sustin in acest topic !!!!!!!!!! chiar daca-s UNGUR,!!!!!!!!!!!!!

 

din fericire nu am patit nimic grav ,ma doare putin spatele,in rest sunt ok!

 

apropo revin cu poze cu "politista" mai tarziu :laugh:

si lasat-i in pace pe pmoldovan ..............il iert

 

Ba, da' tu strici toate motoarele pe care pui mana???

:laugh:

ma....nu ma lua la......... :D

asa-i norocul,sa nu uiti ca e si blonda Politista :)

 

poza cu politista:) sper ca n-o sa vada topicul acesta.......

post-15809-1225468225_thumb.jpg

Editat de atti-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
nu pot sa vad poza sunt in carantina :)

 

 

Grupul sustinatorilor tai iti transmite sa fii cuminte altadata :laugh: .

Fa-ti alt cont ca sa ne bucuram impreuna :laugh: .

 

Atti, nu mai are vreo colega?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am recitit cu atentie postul lui pmoldovan si nu are nici o legatura cu ironia sau pamfletul.Este doar penibil si ar fi bine sa-si ceara scuze.

On topic:Grija mare in trafic si asfalt uscat.

Bine, recunosc ca sunt penibil si am exagerat si probabil am uitat sa pun niste ghilimele unde trebuie. Dar m-au exasperat idiotenii de genul ca pe un topic unde au murit doi unguri pe chopper ca un bou mergea cu masina pe contra-sens unul a postat ceva de genul "Bine le-a facut ca erau unguri", sau ca pe un topic unde unul a murit altii ajunsesera la anunturi matrimoniale, sau faptul ca am ratat un mars de protest pentru ca unii au fost omorati (aia de pe Plevnei) pentru ca nu am reusit sa tin pasul cu off-topicurile si am aflat de mars la 2-3 zile dupa ce a avut loc, etc... Sincer imi cer scuze si daca de acum inainte o sa mai vad posturi suspecte pur si simplu o sa le reclam la moderator, ca vad ca aici in loc sa obtin efectul scontat de mine (adica zero offtopic) am obtinut exact efectul contrar. Si cuze de acest offtopic suplimentar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pmoldovan:zi de 10 ori "Tatal Nostru" in ungureste si poate te iertam! :)

 

@atti-82:sanatate maxima si penalizeaz-o pe politista zilnic cu multe "puncte"! :laugh:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acest caz, :laugh: :laugh:

Sa ne povestesti cum a fost ! :) (fara prea multe detalii)

 

tu lasa vrajeala si treci la invatat, aspirantule!

 

 

on top: urmeaza legea si cu asta basta, sau vrei sa omoram toate politistele ca te-a lovit pe tine una la(sovata)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...