Sari la conținut

Simson


sinbad
 Share

Postări Recomandate

Am si eu un of si poate ma ajutati, va rog. M-am gandit sa-mi iau si eu un Simson, ca am ocazia si imi place, pare a fi in stare buna. Treaba e ca nu stiu daca se mai gasesc piese, asa ca, oricat mi-ar place, merita sa imi iau? Cum e cu piesele, se mai fac, o pot intretine? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piese originale... mai greu... dar mai gasesti.

se pot face o gramada de adaptari, reconditionari, etc...

vezi pe www.motorlife.ro - gasesti idei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Am si eu un of si poate ma ajutati, va rog. M-am gandit sa-mi iau si eu un Simson, ca am ocazia si imi place, pare a fi in stare buna. Treaba e ca nu stiu daca se mai gasesc piese, asa ca, oricat mi-ar place, merita sa imi iau? Cum e cu piesele, se mai fac, o pot intretine? Multumesc.

Nu sta pe ganduri! Eu am cumparat un Simson asta vara si sunt multumit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor! primele post-uri sunt din 2003! :finger:

tare faza :banana: macar sa intre si el sa ne spuna ce e cu simsonu...daca l-a luat, cum arata si cum amrge acum, daca il mai are, daca e de vanzare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un of si poate ma ajutati, va rog. M-am gandit sa-mi iau si eu un Simson, ca am ocazia si imi place, pare a fi in stare buna. Treaba e ca nu stiu daca se mai gasesc piese, asa ca, oricat mi-ar place, merita sa imi iau? Cum e cu piesele, se mai fac, o pot intretine? Multumesc.

salut merita sa iti iei eu il am de 3 ani nu iti zic ca nu se strica sau ca nu stai cu scule dupa tine da merita e un monocilindru dragut si bun,vorbind ca varsta si performante, :finger: :D brm brm poc poc

 

spanac am scris sa il ia sa il repare pe simson da nu mai intel nimica frate ca citi tot topicul si e o mare varza nu mai inteleg nimica :banana:

:D brm brm poc poc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut merita sa iti iei eu il am de 3 ani nu iti zic ca nu se strica sau ca nu stai cu scule dupa tine da merita e un monocilindru dragut si bun,vorbind ca varsta si performante, :finger: :D brm brm poc poc

 

spanac am scris sa il ia sa il repare pe simson da nu mai intel nimica frate ca citi tot topicul si e o mare varza nu mai inteleg nimica :D

:P brm brm poc poc

 

 

Sal simsonache . Problema e ca am scris si noi ceva aci si topicul e din 2003 deci cam vechi si se ia lumea de incepatori de parca nu avem voie sa gresit dar lasa ca nu-i nici o problema !! APropo asi vrea sa vb cate ceva despre simson 250 s ca am si eu unu si am vazut ca si tu ai !!! Se poate !!

??????????????? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal simsonache . Problema e ca am scris si noi ceva aci si topicul e din 2003 deci cam vechi si se ia lumea de incepatori de parca nu avem voie sa gresit dar lasa ca nu-i nici o problema !! APropo asi vrea sa vb cate ceva despre simson 250 s ca am si eu unu si am vazut ca si tu ai !!! Se poate !!

??????????????? :finger:

da cum sa nu .da ce vina ai tu ca ai gresit ,vb daca vrei primi mailu tau :banana:

 

id.ul meu pe mess e simsonache :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...