Sari la conținut

Grupul posesorilor de Suzuki Burgman


Fanel
 Share

Postări Recomandate

...azi ora 12-12:30 spre Cheia?...si maine posibil catre mare?

 

Ioooooooooooooooooo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adrian, e ok pt tine ora 12-12:15 la ARC?

 

..cine cauta gaseste....

 

..o sa fim si atenti sa nu depasim viteza legala, ca arata acum la RTV, campanie radar de dat amenzi

 

Deci Adrian, ramane stabilit?..ne vedem la ARC la ora 12?..daca da, mai dau un SMS la bogdan; vittore e cu meciul...dar ar vrea maine la mare...

Editat de soimumaltez
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta asa preventiv , nu ca tu ai depasi vreodata viteza legala ! esti un exemplu !

 

au plecat baietii , 3 burgmanisti , erau la Comarnic pe la 14.00 ! insa azi e ultima etapa ........mergem la meci ! maine la mare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...a fost extrem de placut...drum bun, companie placuta (conf. standardelor Burgmanistilor), inainte Sinaia ploaie torentiala (da tare de tot!), altfel vreme buna, temperatura corespunzatoare(pina acasa m-am uscat si nu am racit), si e prima data cind am scos consum de 3.0%....pina spre ploiesti...

 

Pt. maine a venit Victor cu propunerea sa mergem dus 180 + intors 180 km la bulgari....imi surade....sper sa fim aceiasi si in afara de Vittore sa se mai cupleze si altcineva...

 

Astept pareri!

 

daca e ok sa ne intalnim la sa zicem 9-9:30 la Kronmoto(Luis), sau la lic .Sincai pe colt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...a fost extrem de placut...drum bun, companie placuta (conf. standardelor Burgmanistilor), inainte Sinaia ploaie torentiala (da tare de tot!), altfel vreme buna, temperatura corespunzatoare(pina acasa m-am uscat si nu am racit), si e prima data cind am scos consum de 3.0%....pina spre ploiesti...

 

Pt. maine a venit Victor cu propunerea sa mergem dus 180 + intors 180 km la bulgari....imi surade....sper sa fim aceiasi si in afara de Vittore sa se mai cupleze si altcineva...

 

Astept pareri!

 

daca e ok sa ne intalnim la sa zicem 9-9:30 la Kronmoto(Luis), sau la lic .Sincai pe colt

Eu nu vin. O sa-mi para rau, dar nu pot sa particip. Foarte placut azi. Va doresc asfalt uscat maine si sa nu incercati sa emigrati in Bulgaria. Am aflat din sursa sigura ca Bulgaria nu e SUA, deci nu are rost sa va depuneti actele pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..Adrian pina la urma o sa vina si Bogdan(stire de ultim minut)....pe tine voiam sa te mai contacgteza sa stiu daca contam pe 650 ul tau

 

...asa ca sa nu bei prea mult asta seara

 

...mi-ar face placere sa poti veni, altfel il punem mascul ALFA pe Vittore ca merge cu 900 cmc :grinbandit:

 

..te vad pe aici asa ca te rog confirma sau infirma daca ai viza de iesire din casa pt maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buc - Giurgiu = 60km Ruse - Veliko Tarnovo = 120 km si retur desigur , viteze aproape legale daca nu vreti sa contribuiti la bunastarea politistilor bulgari ce nu refuza un 10 euro , acolo !

ora 9 benzinaria Petrom Giurgiului( dupa capat tramvai ) sau ora 10 Petrom Vama Giurgiu unde se si alimenteaza . La Veliko ori sunt case de schimb valutar , leii sunt primiti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatzaaaa....data viitoare la Veliko..azi mergem la Curtea de arges si cu tendinta de Vidraru in functie de vreme si drum...2 burgamanisti..daca se mai lipeste cineva sa scrie repede aici si vedem

 

Nu am mai ajuns la Vidraru din cauza ploii care ne-a tinut citeva ore bune pe terasa la mici si bere f. alcool...in Curtea de Arges...am mai plimbat burgmanurile pe niste drumuri cu peisaje superbe si ne-am intors satisfacuti in Bucurestiul mizerabil pe la 20:30...bine ca ne-am urnit si ca am respirat aer proaspat de munte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..a fost asa de placut ca am trait intens si am uitat sa facem poze...a fost o iesire mai "interiorizata"...data viitoare! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super atasul...si e pe un burgman de 400!!!..deci duce bine vitelu...sint curios cum este prins...cu atas am si eu curaj sa intru in iarba mare si chiar pe nisip...nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ete maciuci pe nisip ! ai vazut la mare ce-ai patit pe plaja , ia o capra enduro si alergi si pe nisip ! mai multe tipuri de atas cu scuter gasiti pe www.burgmanusa.com , oricum si omul din Alba are o bijuterie , insa a disparut farmecul strecurarii printre auto , practic ai latime cat o masina !

interesant e in cat timp poti separa cele 2 entitati ! Bassule , sapa acolo sa gasesti cine a postat pozele , poate dam de proprietar ( si-i furam atasul ....lol :lol: )

Editat de Vittore
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..maciuci pe nisip nu e o idee rea...mi s-a intamplat demult la Costinesti, in zona vaporului..la nudisti...ce vremuri!!!...

 

..am vazut la mare ce era sa patesc, bine ca nu am patit-o!!! :cheers: ..o sa ma fersc mereu de nisip, iarba mare, grohotis marunt, apa...etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca nu era suficient, dupa ce am citit topicul vostru de la cap la coada, dupa ce nopti intregi am visat ca ma dau cu Burgmanul......ieri am avut ocazia sa ma si dau cu unul de 400 ( multumesc mult Vittore. raman dator de cinste).

Daca pana acum doar admiram Burgmanul, acum sunt hotarat 100% sa imi iau unul.....m-am virusat nu gluma. :laugh:

Daca cineva de aici vrea sa treaca la ceva mai mare (putin probabil), ofer la schimb un BMW pt un Burgman de 400.

post-19041-0-14248100-1306313059_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca nu era suficient, dupa ce am citit topicul vostru de la cap la coada, dupa ce nopti intregi am visat ca ma dau cu Burgmanul......ieri am avut ocazia sa ma si dau cu unul de 400 ( multumesc mult Vittore. raman dator de cinste).

Daca pana acum doar admiram Burgmanul, acum sunt hotarat 100% sa imi iau unul.....m-am virusat nu gluma. :laugh:

Daca cineva de aici vrea sa treaca la ceva mai mare (putin probabil), ofer la schimb un BMW pt un Burgman de 400.

 

...greu-greu..sa gasesti un Burgman la schimb...dar ocazii apar...succes si asteptam marirea grupului!

 

Numai sa tii cont ca un Burgman la acelasi nr.km si ani e mai scump ca un motor...daca vrei unul bun...jafuri se gasesc garla...mare atentie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey fratilor, dar ce vi s-a facut la toti de Burgmane!!!..o sa duceti preturile la cer!...

 

..legea cererii si ofertei!....va recomand noi-nouteeee!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Ce este cu BMW din ce an si ce motor are.????

 

Cati km are?

 

 

uite aici ce zice proprietarul:

 

/index.php?/topic/662321-vand-bmw-k100-impecabil/page__p__2854389#entry2854389

 

transmisie pe cardan, nu ai grija lantului...si chiar e un BMW

 

Propunere de excursie la Burmici,pt burgmanisti sambata:Bucuresti-Ploiesti-Valeni de Munte-Brasov-Rasnov-Bran-Moeciu-Dragoslavele-si aici avem 2 variante:

 

a)Pitesti-Bucuresti

b)Targoviste-cu subvariantele:

 

1)Gaisti-Bucuresti

2)Tartasesti-Bucuresti

 

Ideea este sa intram in zona de munte-deal si sa avem o temperatura placuta. Excursie lejera, frumoasa, fara graba, cu plecare la la ARC, maine, ora o stabilim impreuna...intre 10-11, daca putem si mai devreme....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Ce este cu BMW din ce an si ce motor are.????

 

Cati km are?

Asa cum scrie in anunt, 987 cc cu 91CP, 117000km parcursi.

Daca vrei sa il vezi, te astept la Mymoto Tuning in Cotroceni 19.

Editat de adya76
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere de excursie la Burmici,pt burgmanisti sambata:Bucuresti-Ploiesti-Valeni de Munte-Brasov-Rasnov-Bran-Moeciu-Dragoslavele-si aici avem 2 variante:

 

a)Pitesti-Bucuresti

b)Targoviste-cu subvariantele:

 

1)Gaisti-Bucuresti

2)Tartasesti-Bucuresti

 

Ideea este sa intram in zona de munte-deal si sa avem o temperatura placuta. Excursie lejera, frumoasa, fara graba, cu plecare la la ARC, maine, ora o stabilim impreuna...intre 10-11, daca putem si mai devreme....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...