Sari la conținut

Tuning Prea Tare


seby_mf
 Share

Postări Recomandate

deci in Grecia stateam si-mi beam cafeaua pe terasa unui hotel oarecare. Liniste perfecta, in zare marea, era vreo 9 dimineatza, cald de te pishai pe tine. Prin fazta hotelului, o mare sosea. Frate cand au trecut niste maimutzoi cu 4 mopezi am zis ca au venit Hell's Angels la intrunire. Deci faceau de sus pe cel mai jmeker Harley posibil. I-am auzit de la 2 km dreq. Am scos capul sa ma uit pe sosea sa ved ce mama draq de motorete sunt, si cand colo, niste puradei pe niste panarame de mopezi. Ce neoane, ce stickere, kanci. Numai niste mici tobitze pe care scria Micron :cheers: Am ramas masca de ce zgomot faceau parapantele alea. Yo cred ca-mi duceam motorul in 10.000 sa fac ca ăia :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci in Grecia stateam si-mi beam cafeaua pe terasa unui hotel oarecare. Liniste perfecta, in zare marea, era vreo 9 dimineatza, cald de te pishai pe tine. Prin fazta hotelului, o mare sosea. Frate cand au trecut niste maimutzoi cu 4 mopezi am zis ca au venit Hell's Angels la intrunire. Deci faceau de sus pe cel mai jmeker Harley posibil. I-am auzit de la 2 km dreq. Am scos capul sa ma uit pe sosea sa ved ce mama draq de motorete sunt, si cand colo, niste puradei pe niste panarame de mopezi. Ce neoane, ce stickere, kanci. Numai niste mici tobitze pe care scria Micron :cheers: Am ramas masca de ce zgomot faceau parapantele alea. Yo cred ca-mi duceam motorul in 10.000 sa fac ca ăia :D)

 

Exact asa si eu! Pe sfarsitul perioadei de sedere deja m-am obisnuit sa aud/vad numai scartze din acelea...

 

Interesant este facptul ca am fost si in Italia, dar nu aveau acele tobe macaronarii :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cand spuneam tuning ma refeream la niste tuninguri mai putin radicale....desi mi-ar cam surade un scuter dinala cu rachete,sa ma fac si eu cosmonaut :crack: . cat despre scuterul ala banana....parca a fost rupt la mijloc si legat cu 2 betze.Cat despre raportul dintre ampatamanet si inaltimea burtii la sol banuiesc ca nu are rost sa ma exprim...

 

hahahaha din nou un comentariu la scuteru banana :crack: cricul central vine si in varianta din lemn de mahon? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

 

eu as spune ca scuterul asta ii facut doar pt prezentari si show-uri... de aratat, arata fain... de mers, poate ca merge, dar nu cred ca ai acelasi confort pe care il avea inainte de modificare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...