Sari la conținut

Intrunire posesori de comuniste!


bach
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La "ARMASU" sunt conditii de gratar, are si terasa si incaperi incalzite. Aducem noi gratarul, cumparam pastrama, mici, carnati etc... dar trebe stiut cine si cand vine, pt a putea lua din timp totoate "masurile". @bach si ceilalti care veniti sunati-l pe pedros, spuneti-i lui ce sa faca. Sau fiecare aduce cate ceva... :laugh: , cum credeti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La "ARMASU" sunt conditii de gratar, are si terasa si incaperi incalzite. Aducem noi gratarul, cumparam pastrama, mici, carnati etc... dar trebe stiut cine si cand vine, pt a putea lua din timp totoate "masurile". @bach si ceilalti care veniti sunati-l pe pedros, spuneti-i lui ce sa faca. Sau fiecare aduce cate ceva... :laugh: , cum credeti!

Personal nu stiu unde e Armasu.Cred ca mai bine ar fi la Bikers la Otopeni ca pe asta il stie toata lumea.Bunu 0731832103.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, ca idee e "ARMASU" ca locatie, VINERI poate venii toata lumea care sa anuntat??? mie sincer mi-e indiferent ziua, dar depinde si de restul oamenilor, e destul de greu de stabilit care c ce vine.....probabil ca o sa se aduca cate cevca pt gratarul acela si bautura si-o ia fiecare acolo.....sau care mai are "resurse naturale"-(tuica, palinca, afinata, visinata, etc )poate sa aduca :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu Apasu, vineri si simbata seara ne pune la disp localul, are toate neamurile de bauturi,inclusiv VIN FIERT are si gratar mare dar trebe sa ne luam de mincare si carbuni adresa ;ECONOM CEZARESCU 43, grozavesti, ,,,,,vineri dimin astept detalii cu sosirea voastra care ce cum si ce,,,, :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu Apasu, vineri si simbata seara ne pune la disp localul, are toate neamurile de bauturi,inclusiv VIN FIERT are si gratar mare dar trebe sa ne luam de mincare si carbuni adresa ;ECONOM CEZARESCU 43, grozavesti, ,,,,,vineri dimin astept detalii cu sosirea voastra care ce cum si ce,,,, :D :laugh:

 

 

Salutare...!

Sa inteleg ca "intrunirea" are loc vineri si sambata???

Ca eu nu pot sa vin vineri...si daca e...sambata vin cu IJ-ul...poa' sa ploua poa' sa ninga... :P

Si as vrea daca se poate niste date exacte, ca e posibil sa vin singur...poate ma mai intalnesc pe drum eventual...dar daca nu...unde exact este locatia...(stiu bine Bucuresti-ul, 4 ani de facultate...deh ;) ) plus alte detalii despre locatie si ce tre sa aduc... :huh:

In rest, numai bine si aveti grija de "pieile" voastre!

 

 

 

Aha...Acum am vazut, sorry, a fost postata harta in timp ce scriam eu postul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...!

Sa inteleg ca "intrunirea" are loc vineri si sambata???

Ca eu nu pot sa vin vineri...si daca e...sambata vin cu IJ-ul...poa' sa ploua poa' sa ninga... :D

Si as vrea daca se poate niste date exacte, ca e posibil sa vin singur...poate ma mai intalnesc pe drum eventual...dar daca nu...unde exact este locatia...(stiu bine Bucuresti-ul, 4 ani de facultate...deh ;) ) plus alte detalii despre locatie si ce tre sa aduc... :huh:

In rest, numai bine si aveti grija de "pieile" voastre!

 

 

 

Aha...Acum am vazut, sorry, a fost postata harta in timp ce scriam eu postul...

0723172823 e nr meu pedros,locatia e in grozavesti, ,,,,,simbata cin vi ,masuni sa tinem legatura :P :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...!

...sambata vin cu IJ-ul...poa' sa ploua poa' sa ninga... :D

 

 

Daca tu vii de la Buzau si pe ploaie si pe vint cu motoru', atunci vin si io cu motoru', chiar daca ninge! Si nu glumesc! Cine ma cunoaste stie ce zic!

Toate bune! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0723172823 e nr meu pedros,locatia e in grozavesti, ,,,,,simbata cin vi ,masuni sa tinem legatura ;) :D

 

 

Mersi mult...am memorat nr. tau...Ne vedem sambata atunci...!

Sa fie chef de bikeri "comunisti"...! :P :laugh:

 

 

 

 

Foarte bine...abia astept sa vad cat mai multe "comuniste".... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pedros pe la cat seara ne strangem(vineri) ........sa stiu o ora ca mai trebuie sa-mi planific si drumul pana acolo, in caul in care nu ma pierd in orasul asta "micut" :laugh:

 

ah si mai o chestie.....care bineinteles ma priveste in mod special pe mine si pe cei ce vin din afara bucurestiului.....intervalul orar in care se tine toata intrunirea, chestia e ca mai vreau sa ajung si inapoi unde sunt cazat si din cate am inteles e distanta destul de mare intre dorobanti si grozavesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pedros pe la cat seara ne strangem(vineri) ........sa stiu o ora ca mai trebuie sa-mi planific si drumul pana acolo, in caul in care nu ma pierd in orasul asta "micut" :laugh:

 

ah si mai o chestie.....care bineinteles ma priveste in mod special pe mine si pe cei ce vin din afara bucurestiului.....intervalul orar in care se tine toata intrunirea, chestia e ca mai vreau sa ajung si inapoi unde sunt cazat si din cate am inteles e distanta destul de mare intre dorobanti si grozavesti

intunecinduse pe la ora 5 ,eu cred ca ora 18 ar fi buna,,,,,, mai devreme e lumea la slujbe :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu vii de la Buzau si pe ploaie si pe vint cu motoru', atunci vin si io cu motoru', chiar daca ninge! Si nu glumesc! Cine ma cunoaste stie ce zic!

Toate bune! :laugh:

echipativa bine, voi veti suferi caci motoarele se vor distra :D !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nu-i bine vineri.Ce nu o punem simbata cind poate orice slujbas?Io zic simbata la ora 18......la Apasu.

 

 

DA, Si io tot pt simbata votez!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sambata de pe la 11 dimineta,sa avem timp pentru toate,iar cei din provincie sa ne putem si intoarce la casele noastre,sau...cine vrea ramine pe duminica.

Bai gasim noi o modalitate sa puteti pleca duminica acasa.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok si sambata dar dupa spusele lui pedros localul e la dispozitia noastra vineri si sambata SEARA.......asa ca nush ce sa zic in privinta orei. 11 propusa de krokodilu.......

 

RAMANE PE SAMBATA LA ORA 18:00 PT. A PUTEA FI MAI MULTI

Editat de bach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine crezi ca osa fie in bar la ora 11 ,krokobaure,,,,,cind petrecerile se fac seara, treaba voastra faceti cum vreti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok si sambata dar dupa spusele lui pedros localul e la dispozitia noastra vineri si sambata SEARA.......asa ca nush ce sa zic in privinta orei. 11 propusa de krokodilu.......

 

RAMANE PE SAMBATA LA ORA 18:00 PT. A PUTEA FI MAI MULTI

Atunci asa sa ramina,simbata la 18.00,la Apasu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...