Sari la conținut

Intrunire posesori de comuniste!


bach
 Share

Postări Recomandate

Zilele astea am tot stat si am copt o idee, datorita faptului ca sunt la bucuresti ceva timp de azi in colo m-am gandit sa ne strangem intr-o seara\ziua\weekend etc undeva la un pahar de bautura\vorba :D cati mai multi posesori de motociclete comuniste si\sau pasionati de ele.Cu ocazia asta am putea sa ne cunoastem mai bine si live nu numai de pe forum........Am discutat si cu dl.Cicloburu care sa aratat interesat de idee, sper sa ne strangem cat mai multi .....astept parerii si eventual propuneri in legatura cu topicul asta :P

 

Dupa cum vad nu prea se arata nimeni interesat........... :lol: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Zilele astea am tot stat si am copt o idee, datorita faptului ca sunt la bucuresti ceva timp de azi in colo m-am gandit sa ne strangem intr-o seara\ziua\weekend etc undeva la un pahar de bautura\vorba :D cati mai multi posesori de motociclete comuniste si\sau pasionati de ele.Cu ocazia asta am putea sa ne cunoastem mai bine si live nu numai de pe forum........Am discutat si cu dl.Cicloburu care sa aratat interesat de idee, sper sa ne strangem cat mai multi .....astept parerii si eventual propuneri in legatura cu topicul asta :P

 

Dupa cum vad nu prea se arata nimeni interesat........... :lol: :laugh:

 

unde?cand?si...cine da de baut???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca la aceasta intalnire, daca n-o ploua, se vine pe motoare? :D

Da pe motoare...dar pe cite roti??? :laugh: Eu ma straduiesc sa-i conving pe Dani si pe Alex-tovarasul meu de hoinareala si venim cu o masina ca pe mobre anchilozam :lol:

Deci, domnu' cu initiativa (si cei din Bucuresti)....asteptam detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da pe motoare...dar pe cite roti??? :D Eu ma straduiesc sa-i conving pe Dani si pe Alex-tovarasul meu de hoinareala si venim cu o masina ca pe mobre anchilozam :lol:

Deci, domnu' cu initiativa (si cei din Bucuresti)....asteptam detalii.

 

 

daca mai vine cineva, ma bag fara discutie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept sa apara si `nea Cristi sau Cicloburu cu o solutie in legatura cu locatia.....fiind din TImisoara va dati seama ca nu cunosc mai deloc orasul asta..... :P

 

unde?cand?si...cine da de baut???

 

 

 

 

 

Cu bautura isi rezolva fiecare :laugh: .....ar fi o chestie daca ar ajunge careva si cu motorul dar atunci trebuie sa gasim un loc unde se serveste si ceai..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept sa apara si `nea Cristi sau Cicloburu cu o solutie in legatura cu locatia.....

Alegti voi data, functie de cum doreste majoritratea, apoi ma interesez si va comunic. Sunt 2-3 locatii de terase pt motociclisti langa Grozavesti, cu mancare ieftina si ambianta placuta, dar trebe sa stim cati si cand vin, ca sa putem organiza ceva. Deci asteptam!!! :huh: :laugh: :D etc.

Cine poate, ar fii bine sa vina si cu motorul, ar fii mai "pitoresc momentul", eu vin pe motor sigur(daca nu ploua) :P

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alegti voi data, functie de cum doreste majoritratea, apoi ma interesez si va comunic. Sunt 2-3 locatii de terase pt motociclisti langa Grozavesti, cu mancare ieftina si ambianta placuta, dar trebe sa stim cati si cand vin, ca sa putem organiza ceva. Deci asteptam!!! ;) :laugh: :D etc.

Cine poate, ar fii bine sa vina si cu motorul, ar fii mai "pitoresc momentul", eu vin pe motor sigur(daca nu ploua) :huh:

Sambata,iar daca gasim cazare, si Duminica, ca de votat gasim timp duminica seara :P

 

Cine vrea sa vina pe traseul SV-BC-BZ-B sa spuna, mai am 4 locuri in masina

Editat de krokodilu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-lor, am v-bit acum cu @pedros, se ocupa el de locatie, am scris mai dreveme (la ARPASU in grozavesti). Trebe sa comunicati toti care veniti preferintele voastre, functie de acestea se va hotara data, ora, etc. ca sa stim ce sa vorbeasca pedros.

ASTEPTAM!!!

HAI MAI REPEDE!!! :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-lor, am v-bit acum cu @pedros, se ocupa el de locatie, am scris mai dreveme (la ARPASU in grozavesti). Trebe sa comunicati toti care veniti preferintele voastre, functie de acestea se va hotara data, ora, etc. ca sa stim ce sa vorbeasca pedros.

ASTEPTAM!!!

HAI MAI REPEDE!!! :P :D

 

Eu prefer fetele! :huh: .....

Iar dupa,felul 1, felul 2 si 3 beri , o cafea si eventual fara muzica de-ia care sa nu te lase sa te intelegi cu vecinu'

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, eu vin cu motorul. Daca apuc, pun saua de doua persoane si il aduc pe ea pe @bach, daca nu am vreme inseamna ca vin singur, dar il voi invata cum sa ajunga.

Toate bune! :laugh:

 

Atentie la prognoza meteo, vineri ar fi frumos, dar simbata se anunta ploaie, conditii in care motorul va ramine acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indiferend ca ploua ,ninge ,bate vintul,vine CATRINA,vine tzunamy, musonu,sau orice altceva, o sa fiu PREZENT,si la datorie....... :D :laugh: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pre multi hotariti ca sa nu fie ceva serios.Vin si eu si JeanTaxi.Conditia este sa va hotariti asupra locatiei si asupra datei.Bunu.

 

 

 

...precum zice hondasan.......incercati sa va puneti deacord care cum aveti timp liber si in ce zi si asa se poate hotara ziua in care sa ne intalnim :laugh:

 

Dupa prognoza meteo singura zi mai faina in saptamana asta se arata a fi VINERI...........deci eu propun ca vineri sa se tina ......astept si propunerile voastre........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...precum zice hondasan.......incercati sa va puneti deacord care cum aveti timp liber si in ce zi si asa se poate hotara ziua in care sa ne intalnim :laugh:

 

Dupa prognoza meteo singura zi mai faina in saptamana asta se arata a fi VINERI...........deci eu propun ca vineri sa se tina ......astept si propunerile voastre........

prea bine d-lor, atunci ma apuc sa in -tind sforife,,,,,,postati nr -le de tel la motociclisti care vi casa tinem leg mai amanuntit..eu pedros 0723172823,,,0762260449.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea bine d-lor, atunci ma apuc sa in -tind sforife,,,,,,postati nr -le de tel la motociclisti care vi casa tinem leg mai amanuntit..eu pedros 0723172823,,,0762260449.

 

 

Ovidiu: 0723.301.497

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...