Sari la conținut

Intrunire posesori de comuniste!


bach
 Share

Postări Recomandate

mersi cristi....

...vi cind vrei tu, krokodilu merge toata noaptea ca sa fie maine aici, probabil ajunge dimineata, dar pleaca devreme(face 1000km) ca sa ajunga inapoi.

v-bim cand ajungi: 0744874501

===============================

ups... !!!!!!!!!!! ..uite ca a ajuns krokodilu acasa cu motorul de la dany! :friends:

ce faci? kroko? zii ceva!!

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...vi cind vrei tu, krokodilu merge toata noaptea ca sa fie maine aici, probabil ajunge dimineata, dar pleaca devreme(face 1000km) ca sa ajunga inapoi.

v-bim cand ajungi: 0744874501

in principiu in jur de ora 11-12 o sa fiu prin bucuresti pana imi dau seama cum sa ajung la bar de la gara de nord ...va mai trece o ora deci pe la 13

:drink:)

:friends: te sun in caz ca nu nimeresc strazile bine ...salut...apropos...eu vin cu trenul... :P

Editat de kta_bmxpunk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...vi cind vrei tu, krokodilu merge toata noaptea ca sa fie maine aici, probabil ajunge dimineata, dar pleaca devreme(face 1000km) ca sa ajunga inapoi.

v-bim cand ajungi: 0744874501

===============================

ups... !!!!!!!!!!! ..uite ca a ajuns krokodilu acasa cu motorul de la dany! :P

ce faci? kroko? zii ceva!!

 

Multumesc mult pentru invitatie, dar sint prea obosit ca sa mai vin la Bucuresti si prea ''excitat'' de noua achizitie...deja m-am apucat de demontat :friends: .

Imi pare nespus de rau ca nu pot fi alaturi de voi in week-end-ul acesta :moto: ...poate vor mai fi si altele.

Va doresc distractie maxima si abia satept sa ne reintilnim pe forum sa ma lamuriti si pe mine cu privire la ural :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe,,,,,,,leii mei din 10 voinici am ajuns vreo 2 pitici :drink: apai eu o iau usurel spre Apasu sa bag ceva in git, ca e vreme de o tarie ,,,, :P va astept pe acolo :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intilnire cu niste oameni adevarati.Ca sa zic asa "mi-a parut bine de cunostinta".Pentru ca nu am ajuns sa ne cunoastem foarte bine propun o noua intilnire pentru simbata viitoare la Apasu la aceeasi ora.Poate discutam si despre propunerea privind un loc unde sa poata fi vazute vechiturile noastre reconditionate si de catre alti oameni nu numai de catre noi,posesorii lor.In rest.....vorba presedintelui AMR;La Multi Ani.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa seara asta....

Am cunoscut oameni placuti, pe care poate i-am mai intalnit la diverse intruniri in trecut dar nu am avut ocazia sa ciocnim o bere, am discutat pt prima data face to face despre un vis(pt mine e un vis, si visele pot deveni realitate atata timp cat iti doresti cu adevarat), am consumat fericiti la o vorba vinul fiert si taria whiskey-ului, am savurat gratarul pregatit de @Pedros, am asistat uimit la demonstratia frumoasa data tot de @Pedros cu IJ-ul sau(demonstratie care a aratat inca odata ca si cu o comunista poti face senzatie, cand o cunosti ca pe tine insuti :P ), si astept urmatoarea intalnire in speranta ca voi reusi sa ajung si ca vom fi si mai multi, si vom sta cat mai mult...

 

Mi-a parut bine :friends:

 

Pe data viitoare :drink:

 

PS: pozele i le dau lui @Cicloburu-L(cum i-am zis azi) sa le puna pe forum, desi n-au iesit cine stie ce, ca era un aparat cu care n-am prea lucrat :moto:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intilnire cu niste oameni adevarati.Ca sa zic asa "mi-a parut bine de cunostinta".Pentru ca nu am ajuns sa ne cunoastem foarte bine propun o noua intilnire pentru simbata viitoare la Apasu la aceeasi ora.Poate discutam si despre propunerea privind un loc unde sa poata fi vazute vechiturile noastre reconditionate si de catre alti oameni nu numai de catre noi,posesorii lor.In rest.....vorba presedintelui AMR;La Multi Ani.Bunu.

Ciudat si neasteptat de interesant.Astia cu utilaje moderne sunt atat de uniti incat,atunci cand scot drujbele la plimbare,ori se bat intre ei,ori se bat cu soferii.Noi,astia amarati,cu vechituri,ne putem strange ,chiar daca parem certati.Desi am 280 km pana la Apasu voi aparea in curand.Ce ati inceput voi acolo e istorie ,prieteni,si nu trebuie sa renuntati niciodata.Aceasta intalnire si cu cea a lui Aleko,sunt ,pentru mine ,cele mai importante din Romania.Poate ca ar trebui sa aducem fiecare cate ceva de prin garaje poate o punem de un magazinas(un muzeuas?)In orice caz ,cred ca Bucurestiul e cea mai buna locatie pe frig,pentru batrani si batranele Cu respect,Adrian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... pozele i le dau lui @Cicloburu-L(cum i-am zis azi) sa le puna pe forum, desi n-au iesit cine stie ce, ca era un aparat cu care n-am prea lucrat :friends:

...ai dreptate pozele n-au iesit bine, dar intrunirea a fost super iar spectocolul lui pedros nu-l ve-ti uita asa usor!

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super intrunirea pacat ca am fost presat de timp si n-am putut sta mai mult........Extraordinar gratarul faccut de Pedros, ce-i ce n-ati venit nu stiti ce ati pierdut :P......si vinu fiert al Apashului ieftin si bun al dracului .......sper sa mai gasim ocazi de astea sa ne intalnim si sper sa fim din ce in ce mai multi :friends: oamenii cu pozele sa posteze indiferent de calitatea pozelor sa stie lumea ce a pierdut si sa stie la ce sa se astepte data viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i bai baieti ne-om mai vedea si altadata ,,,,,cit despre loc eu voi la apasu iara sambata ,sa va astept la o cana cu vin fiert ca tare bun a fost :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i bai baieti ne-om mai vedea si altadata ,,,,,cit despre loc eu voi la apasu iara sambata ,sa va astept la o cana cu vin fiert ca tare bun a fost :P

Sa aduci si niste unelte mai lungi de manipulat friptura ca sa nu se mai raneasca invitatii.Bunu. :friends: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati plecat toti ca niste...lasi , am ramas cu Cristi 57, si am baut pina la 2 1/2, ne-am cherchelit. simbata care mai are timp tot pe la aceeasi ora ne vedem la un vin fiert :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smeker, Pedros asta, zau, dar el nu are nici un merit pt ca Iju lui stia dinainte sa=l cumpere sa meara pe doua roti cu atajul! Frumos, poa ne vedem si sambata :laugh: Sa dezvoltam discutia in ceea ce priveste museumul, Bunule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce am pierdut. Am aflat zilele trecute. Cred ca il strang de gat pe Bunu.

Foarte tare initiativa si sper sa mai fie ca sa ajung si eu. Si ORL-ul o sa aiba probleme de nutritie dupa ca o sa termin cu el. Sa nu dea animalul nici un telefon. Ce oameni.

Hai sa ne vedem sanatosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, poa ne vedem si sambata :laugh: Sa dezvoltam discutia in ceea ce priveste museumul, Bunule?

Dupa ce-am plecat m-a sunat @CUXI si a spus ca poate reuseste sa ajunga sambata daca ne mai strangem, asa ca poate ne face surprize surprize... :)

 

Si ORL-ul o sa aiba probleme de nutritie dupa ca o sa termin cu el. Sa nu dea animalul nici un telefon. Ce oameni.

Hai sa ne vedem sanatosi.

Scuze mane, da cum intru mai rar pe forumu asta la anumite rubrici, nici eu nu stiam de intalnire.Noroc cu @Cicloburu ca m-a sunat inainte cu o zi de treaba asta, si mi-a zis...am ramas perplex ca nu stiam eu de o asa adunare :P

Plus ca n-am credit pe tel de ani de zile :crack:

Haideti sa haidem la o a doua sesiune, maine seara...da din lipsa de fonduri am sa plec mai devreme sa prind metrou, ca daca merg pe jos pana la mine acasa, imi intra picioarele in beton...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce am pierdut. Am aflat zilele trecute. Cred ca il strang de gat pe Bunu.

Foarte tare initiativa si sper sa mai fie ca sa ajung si eu. Si ORL-ul o sa aiba probleme de nutritie dupa ca o sa termin cu el. Sa nu dea animalul nici un telefon. Ce oameni.

Hai sa ne vedem sanatosi.

Nu stiam ca ai si tu deviatii d-astea ca daca stiam iti spunem.Timpul nu-i pierdut pentru ca miine seara neintilnim iara si dinnou la Apasu.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa facem prezenta ptr simbata 6 dec 2008 ora 17 .,,,,eu adica io,cristi57,honda san bunu,jean taximetristu ,aleko,caci sa intors de la muntele atos,,,mr orl, ,,,care vin sa dea cu semnatura, eu vin cu iju sal mai invat cite ceva :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...