Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

45 la ora cu un cal putere...nu-i rau :angry:) de fapt , un cal(animal) are vreo 17 cai putere (cp)

Mesaj completat

aici l-am vazut parcat :

post-20519-1260305979_thumb.jpg

Editat de radoo_cj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te culci cu un presedinte si te trezesti cu altul, e clar ca politica e curva! ))

 

:moron: asta o stiam ca fiind Culmea prostitutiei: Sa te culci cu Geoana si sa te trezesti cu Basescu :scratch:

 

si ca tot sunt la capitolul electorale... Ce i-a pus Mosu la Geoana in ghetute? Geoana - presedinte varianta demo :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contradictiile comunismului:

Cu toate ca in comunism se munceste neeficient, treaba merge foarte bine.

Cu toate ca treaba merge foarte bine, in magazine nu gasesti nimic.

Cu toate ca in magazine nu gasesti nimic, omul are acasa tot ce vrea.

Cu toate ca omul are acasa tot ce vrea, el este nemultumit.

Cu toate ca omul este nemultumit, el totusi aplauda.

 

Cele 7 minuni ale comunismului

1. Toata lumea avea de lucru.

2. Desi toata lumea avea de lucru, nimeni nu muncea.

3. Desi nimeni nu muncea, planul se realiza peste 100%.

4. Desi planul se realiza peste 100 %, nu puteai cumpara nimic.

5. Desi nu gaseai nimic de cumparat, toata lumea avea de toate.

6. Desi toata lumea avea de toate, toti furau.

7. Desi toti furau, niciodata nu lipsea nimic.

 

Era pe timpurile lui Tov. Nea Nicu, mai precis la Congresul XII al PCR cînd se enervase Tov. Pârvulescu pe Nea Nicu fiindcă congresul devenise un sistem de realegere în funcție a marelui conducător ... cel mai iubit... etc. În acest timp, un cetățean care se afla pe rândul din spatele sălii începu" să strige: USA...USA... Stupoare... În 10 secunde a fost luat de umeri de către 2 vlăjgani de le secu" iar unul din ei zise:

- Ce strigi acolo tovarăÂşe, sau n-am înțeles noi bine!

- Deschide dom'le usa că mă înăbus.

 

Pe vremea colectivului la marginea unui ogor doi tractoristi beti stateau trantiti la umbra sub tracoarele parcate. La un moment dat apare secretarul de partid de la c.a.p si incepe sa urle la ei:

- Maaaa !! voi de ce nu semanati ?!!

La care unul din betivi raspunde contrariat :

- Da noi nu suntem frati !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Serj. OMG ai avut rabdare sa citesti toate aberatiile alea? :scratch:

 

M-am antrenat puternic pe-aici pe forum. Tre` sa recunosc ca alea din clipuri sunt mai "deosebite" decat cele de aici, insa nu cu mult. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbatul a descoperit ARMELE si a inventat VĂNATOAREA, femeia a descoperit VĂNATOAREA si a inventat BLANURILE Barbatul a descoperit CULORILE si a inventat PICTURA, femeia a descoperit PICTURA si a inventat MACHIAJUL Barbatul a descoperit LUMEA si a inventat CONVERSATIA, femeia a descoperit CONVERSATIA si a inventat BĂRFA Barbatul a descoperit JOCURILE si a inventat JOCUL DE CARTI, femeia a descoperit JOCUL DE CARTI si a inventat DATUL ÎN CARTI Barbatul a descoperit AGRICULTURA si a inventat MĂNCAREA, femeia a descoperit MĂNCAREA si a inventat DIETA Barbatul a descoperit FEMEIA si a inventat SEXUL, femeia a descoperit SEXUL si a inventat DURERILE DE CAP Barbatul a descoperit COMERTUL si a inventat BANII, femeia a descoperit BANII ... si s-a DUS NAIBII TOTUL.... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca tot nu s-a terminat cu criza:

 

Pastorel Teodoreanu

Epigrama disperarii

 

Ma uit la luna, luna-i sus,

Ma uit in curte, lemne nu-s,

Ma uit in punga, punga-i goala,

Ma uit la pvla, nu se scoala.

Editat de lautrec
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.

Un tip a cumparat un frigider nou pentru casa lui.Ca sa scape de cel vechi, l-a pus in fata casei cu un carton pe el,pe care scrie: E gratis, il vrei, ia-l acasa.

4 zile a stat frigiderul acolo si nimeni nici macar nu s-a uitat la el.A realizat ca oamenii erau prea neincrezatori in aceasta oferta.

Asa ca a decis sa schimbe cartonul : Frigider de vanzare cu 100 ron.

A doua zi a disparut !

 

Ei traiesc printre noi!!!!

2.

Intr-o zi mergeam pe plaja cu niste prieteni cand deodata cineva a tipat :"Uite o pasare moarta!"..cineva s-a uitat in sus spre cer si a exclamat : "unde,unde?"

Ei traiesc printre noi!!!

3.

Cand se uita la o casa,fratele meu a intrebat agenta imobiliara in ce directie este nordul,el a explicat ca nu vrea ca soarele sa-l trezeasca in fiecare dimineata. Ea a intrebat "Soarele rasare in nord?" Cand fratele meu i-a explicat ca soarele rasare in est de ceva timp,ea a dat din cap si a zis: "Oh, nu prea tin pasul cu lucrurile astea"

Ei traiesc printre noi!!!

4.

Luam pranzul intr-o cafenea, cand fara sa vrem am auzit-o pe angajata ca vorbea despre o arsura pe care a facut-o la sfarsitul saptamanii cand mergea spre plaja cu masina. A condus cu ea decapotata, dar nu credea ca se va arde pentru ca era in mers.

Ei traiesc printre noi!!!

5.

Colega mea are un fel de cutit in masina care este special pentru a taia centura de siguranta in caz ca ramane blocata din cauza unui accident. Ea il tine in portbagaj.

Ei traiesc printre noi!!!

6.

Umblam cu un prieten cand am vazut o femeie cu un cercel in nas,de care era atasat un un lantisor pana la cercelul din ureche. Prietenul meu a zis "Nu se va rupe lantul de fiecare data cand va intoarce capul?". A trebuit sa-i explic ca nasul si urechea unei persoane raman la aceeasi distanta una de cealalta indiferent in ce directie va intoarce capul...

Ei traiesc printre noi!!!

7.

Nu mi-am gasit bagajele in zona pentru bagaje din aeroport. Asa ca am mers la biroul bagaje pierdute si i-am spus femeii de acolo ca bagajele mele nu au aparut. Ea a zambit calm si mi-a spus sa nu imi fac griji deoarece ea este pregatita si instruita profesional si ca sunt in maini bune. "Acum" m-a intrebat ea :"A ajuns avionul dumneavoastra?"

 

Ei traiesc printre noi!!!

8.

Cand munceam la o pizzerie am observat un barbat care a comandat o pizza mica la pachet. Parea sa fie singur si bucatarul l-a intrebat daca doreste sa taie piza in 4 sau in 6 felii. A stat si s-a gandit un pic inainte sa raspunda: "Lasa in 4 felii, nu cred ca imi este destul de foame sa mananc 6 felii.

Da, Ei traiesc printre noi!!!

Din pacate, nu doar traiesc printre noi, dar se si reproduc!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...