Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Temperatura

 

Georgeasca la birou:

- Fetelor, aseara am pus mana pe testiculele lui barbatul meu, erau reci ca gheata...

A doua zi Ioneasca si ea:

- Fetelor si barbatul meu are testiculele reci ca gheata ...

A treia zi apare Vasileasca batuta mar, cu ochii vineti.

- Ce-ai patit draga ?

- Pai am pus si eu mana pe testiculele lui barbatul meu: erau fierbinti, fierbinti.

Atunci am zis:

- Draga ce testicule fierbinti ai, ale lui Georgescu si ale lui Ionescu sunt reci ca gheata ...

 

 

 

 

 

Pescuitul la copca

 

Iarna grea. Un pescar fanatic se duce la pescuit, desi era mult sub zero grade. Scoate tarnacopul, da o copca, dupa care-si arunca sculele in apa. Sta el ce sta si deodata aude o voce groasa din spate:

- Aici nu este peste!

Cand aude, pescarul isi extrage unditele si se muta mai incolo. Tot nu misca nimic. Dupa o vreme, aude iarasi vocea:

- Aici nu este peste!

Tipul, suparat, se muta din nou, sparge gheata si sade. Din nou, in spatele lui, vocea:

- Aici nu vei gasi peste!

Enervat, pescarul se-ntoarce si graieste:

Da cine esti tu, ba, de-mi tot sperii norocul?

- Eu sunt directorul patinoarului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cati forumisti este nevoie pentru a se schimba/inlocui un bec?

 

-1 pentru a schimba becul

-1 pentru a posta si anunta ca becul a fost schimbat

-14 pentru a impartasi experiente similare si a arata noi modalitati de schimbare a becului

-7 pentru a avertiza asupra pericolelor ce apar la schimbarea becurilor

-27 pentru a corecta greseli gramaticale aparute in posturile despre schimbarea becurilor

-53 pentru a lua la misto pe cei ce au corectat greselile gramaticale

-2 profesionisti in domeniu care sa atraga atentia ca termenul corect este "lampa"

-15 care sa pretinda ca au lucrat in domeniu si termenul "bec" este la fel de corect

-109 care spun ca forumul nu este despre becuri si discutia trebuie mutata pe un forum despre becuri

-111 care sustin ca atata timp cat toti folosim becuri, discutia este utila pe forum

-306 pentru a discuta care sunt cele mai bune metode de a schimba becuri, care sunt cele mai bune, de unde se pot cumpara si cat costa

-27 pentru a posta linkuri catre siteuri unde pot fi vazute diverse modele de becuri

-14 pentru a spune ca linkurile nu sunt corecte si a posta pe cele corecte

-33 pentru a cita tot ce s-a postat pana in momentu respectiv si a raspunde "si eu"

-6 pentru a atrage atentia sa se foloseasca functia "cautare"

-12 pentru a posta ca ei renunta definitiv la forum din cauza divergentelor aparute pe marginea subiectului

-143 pentru a spune "cauta intai pe google si daca nu gasesti nimic despre becuri atunci intreaba pe forum"

-16 posturi unde doi membri poarta o discutie total paralela cu subiectul

-24 posturi in care li se atrage atentia sa foloseasca mesajele private sau e-mailul

-1 moderator care sa avertizeze ca daca nu se inceteaza cu mesajele aiurea va inchide topicul

-1 membru nou al forumului care raspunde la 6 luni dupa ultimul post si totul o ia de la inceput...

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=OYvHQXpFeRo :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Un scotian avea doi copii neastamparati, disperat incearca sa-i linisteasca:

 

-Daca stati cuminti va duc la cofetarie sa vedeti cum manaca copii prajituri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tip se duce la bordel. La intrare sunt doua usi pe care scria: “Cu bani” si “Fara bani“. Omul, nefiind prea bogat, se gandeste ca, daca tot se poate, sa o faca fara bani. Intra si da in fata de inca doua usi: “Cu p*la mica” si “Cu p*la mare“. Nu era prea dotat, asa ca alege prima usa. Dupa ce intra mai gaseste inca doua usi: “Cu pretentii” si “Fara pretentii“. Bineinteles ca tipul se respecta si alege usa cu pretentii. Intra pe usa si… se trezeste afara din bordel cu un afis in fata lui: “Fara bani, cu pretentii si cu p*la mica s-o f**i pe ma-ta, ma!“

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- "Ai facut armata ?"!

- "Da, raspunde omul. Am fost in Afganistan timp de 2 ani".

- "Bun, asta iti va aduce niste puncte suplimentare", zice

angajatorul.

- "Ai fost ranit sau ceva de genul asta ?"

- "Da, zice omul, o grenada a cazut langa mine si mi-a smuls

testiculele"

- "Foarte bine, zice angajatorul. Esti angajat. Vino maine dimineata

pe la 10".

Omul intreaba surprins:

- "Dar daca programul este de la 8 la 16, de ce trebuie sa vin eu de

la 10 ?"

- "Pai, zice angajatorul, asta e o slujba la Banca , primele doua ore

stam degeaba si ne scarpinam la c**ie. N-are rost sa vii de la 8 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Men's Rules

Women should learn these!

 

Women, learn to work the toilet seat. You're a big girl. If it's up, put it down. We need it up, you need it down. You don't hear us complaining about you leaving it down.

 

Birthdays, Valentines, and Anniversaries are not considered by us to be opportunities to see if we can find the perfect present again!

 

Sometimes we are not thinking about you. Live with it.

 

Sunday = sports. It's like the full moon or the changing of the tides. Let it be.

 

Don't cut your hair. Ever. Long hair is always more attractive than short hair. One of the big reasons guys fear getting married is that married women always cut their hair, and by then you're stuck with her.

 

Ask for what you want. Subtle hints do not work! Strong hints do not work! Obvious hints do not work! Just say it!

 

We don't remember dates. . . .Period!!

 

Most guys own three pairs of shoes - tops. What makes you think we'd be any good at choosing which pair, out of thirty, would look good with your dress?

 

Yes and No are perfectly acceptable answers to almost every question.

 

Come to us with a problem only if you want help solving it. That's what we do. Sympathy is what your girlfriends are for.

 

A headache that lasts for 17 months is a problem. See a doctor.

 

Anything we said 6 months ago is inadmissible in an argument. In fact, all comments become null and void after 7 days.

 

If you won't dress like the Victoria's Secret girls, don't expect us to act like soap opera guys.

 

If you think you're fat, you probably are. Don't ask us. We've been tricked before!!

 

If something we said can be interpreted two ways, and one of the ways makes you sad or angry, we meant the other one.

 

Let us ogle. We are going to look anyway; it's genetic.

 

You can either ask us to do something or tell us how you want it done. Not both. If you already know best how to do it, just do it yourself.

 

Whenever possible, please say whatever you have to say during commercials.

 

Christopher Columbus did not need directions, and neither do we.

 

The relationship is never going to be like it was the first two months we were going out. Get over it. And quit whining to your girlfriends.

 

ALL men see in only 16 colors, like Windows default settings. Peach, for example, is a fruit, not a color. Pumpkin is also a fruit. We have no idea what mauve is.

 

If it itches, it will be scratched. We do that.

 

We are not mind readers and we never will be. Our lack of mind-reading ability is not proof of how little we care about you.

 

If we ask what is wrong and you say "nothing", we will act like nothing's wrong. We know you are lying, but it is just not worth the hassle.

 

If you ask a question you don't want an answer to, expect an answer you don't want to hear.

 

Don't ask us what we're thinking about unless you are prepared to discuss such topics as navel lint, the shotgun formation, or monster trucks.

 

Foreign films are best left to foreigners. (Unless it's Bruce Lee or some war flick where it doesn't really matter what they're saying anyway.)

 

BEER is as exciting for us as handbags are for you.

 

Thank you for reading this; Yes, I know, I have to sleep on the couch tonight, but did you know, it's like camping.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Discutie intre muieri....

 

 

- D-apoi tu Marie, luatu-te-ai?

- Luat dara!

- Si cum-ui?

- Apoi, dragili meli, mi-am luat un ficior mindru, chipes,puternic, numai ca ari un betesug!

- Dusu-l-ai la doftor?

- Dus.

- Si ce-o zis doftoru?

- O zis ca-i surd de-o ureche!

- No las ca nu-i bai, doar nu trebuie sa auda toate cele!

- D-apoi tu Anuta, tu luatu-te-ai?

- D-apoi cum?

- Si-al tau cum-ui?

- Doamne ca al meu ii ca o catana, mere tantos pe ulita si ii tare ca un taur, frumos ca soarele, da' are un betesug!

- Dusu-l-ai la doftor?

- Dus.

- Si ce-o zis doftoru?

- O zis ca-i chior de un ochi, nu vedi bini!

- No las' ca nu-i bai, doara nu trebuie sa vada chiar toate cele!?

- D-apoi tu Minodora, tu luatu-te-ai?

- Pai tu fetelor eu mi-am luat un ficior cum nu sa mai exista pe suprafata pamintului! Pai al meu ii cit bradul, ii destept, puternic ca un urs, frumos ca o icoana, da are si al meu un betesug!

- Da' ce betesug are, bata-l norocu?

- Pai al meu dimineata ma f... , la amiaza ma f... , seara ma f... !!

- Si dusu-l-ai la doftor?

- Dus.

- Si ce-o zis doftoru?

- O zis ca n-are tinere de minte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...