Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 Stroke Party Blender

 

The 2 Stroke Party Blender with Motorcycle Style Handles Fueled by a Gas Powered, 2 Stroke, 43cc, Variable Speed Engine that revvs up like your favorite Harley, this little muscle beast will make over a half of a gallon of your favorite frozen beverage (think: Margaritaville) in about …2 strokes. Its a novelty but a definite must have to keep yourself cool if you find yourself outside in the heat deep frying a turkey or doing a crawfish boil.

post-14442-1251978367_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=aNwwZc8YcvM

 

În sat soseÂşte o învățătoare nouă Âşi tînără. În întîmpinarea ei, este trimis un tînăr arătos. Acesta îi pune frumos bagajele în căruță Âşi se aÂşează în față, lîngă domniÂşoară. La marginea satului, văd ei o vacă ce se împerechea cu un taur. Venită de la oraÂş, învățătoarea este profund marcată Âşi-l întreabă pe tînăr:

- De unde Âştie taurul, că... Âştii tu... deci, cînd este momentul potrivit?

- După mirosul vacii...

Merg ei mai departe Âşi văd un cal Âşi o iapă făcînd acelaÂşi lucru.

- ÂŞi calul de unde Âştie...? întreabă din nou curioasă femeia.

- Tot după miros, la fel Âşi cîinii, Âşi oile.

Ajung ei la noul domiciliu al învățătoarei, descarcă bagajele Âşi băiatul îÂşi ia rămas bun:

- Toate cele bune!

- Mulțumesc pentru ajutor, spune tînăra. Mai treci pe la mine dacă ți s-a desfundat nasul...

 

Ardeleanul la Âşcoală îi spune profesorului că el vrea să învețe ebraica. Profesorul:

- De ce tocmai ebraica?

- Păi cînd am să mor Âşi am să ajung în Rai, să pot vorbi cu Dumnezeu.

- ÂŞi dacă ai să ajungi în Iad?

- Păi română Âştiu bine!

 

ANUNT!! "Angajam vanzatoare". Se prezinta o fatuca la interviu, patronul o ia si-o prelucreaza: "Fata draga, noi nu zicem NU la clienti chiar daca nu avem produsul in stoc.... ii aburim, ii amanam". Zis si facut, trece o luna, prinde fata manevra, intra un cetatean: - Manusi aveti? V: Pai, sigur... de care sa fie? de piele? tricotate? cu un deget, cu 2 cu 5? - De piele, normale, cu 5 degete V: Le purtati la palton sau la jacheta? - La palton, ca vine iarna V: Domnule, eu va propun sa veniti maine cu paltonul, sa vedem ce se asorteaza. Pleaca omul, cand sa iasa pe usa intra unul hiper-furios c-un colac de buda si c-o placa de faianta in mana: - Cucoana, uite asta-i capacul de la buda, asta-i nuanta la faianta, curu ti l-am aratat ieri, acuma-mi dai hartie igienica!

 

Un barbat la volanul unei masini. Noapte, el foarte obosit dupa multe ore de condus. La un moment dat, trage pe dreapta pentru foarte necesarul pui de somn. Nici n-apuca s-atipeasca, ca-l trezeste unul:

- Nu va suparati, aveti un ceas? Asta nervos raspunde:

- E 4 jumate! Se baga iar la somn.

Dupa ceva timp, altul ii bate-n geam:

- Nu va suparati, aveti un ceas? Asta, si mai nervos:

-E 5 fara 10! Dupa care scrie pe o foaie mare: "NU STIU CAT E CEASUL" si o lipeste pe masina.

Un al treilea se opreste si ii bate-n geam.

- Tu ce mai vrei ma? intreaba soferul enervat la culme.

- E 5 si 10!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fetita se duce la un magazin de animale si intreaba:

- Va log, aveti iepulasi dlagalasi?. Inima vanzatorului se topeste brusc. Se aseaza pe vine langa fetita, si o intreaba

- Vlei un iepulas dlagalas alb, sau unul dlagalas moale si neglu si pufos? Sau poate pe cel dlagalas si maloniu de acolo?. Fetita se inroseste, se leagana putin pe calcaie, isi pune manutele pe genunchi, se apleaca in fata si raspunde in soapta....

- Cled ca pe pitonul meu il doale in cul de cale.

 

 

Cand eram mai tanar, uram sa ma duc la nunti. Matusi de-ale mele ma piscau de obraz si ziceau razand: ''tu urmezi''.

Au terminat cu porcaria asta cand am inceput la inmormantari sa fac si eu acelasi lucru cu ele!

Editat de yonick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...