Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Tocmai am aflat ca o cunosc pe Zouza. :D

Si stiu ca chopperele nu intra in gratiile ei. :yikes: Acum o saptamana, la Arc, a probat un Intruder 600 (si nu i-a placut) si un Bandit (400...? :burnout: ) care a cam incantat-o. ;)

 

 

 

Zouza, inca o data bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

......pana una alta o sa pun cateva poze cu mine ;)...fara moto :burnout: ...ca sa ne cunoastem :D

 

 

mersi mult... si imi pare bine ca ne reintalnim BooBoo :D

post-14190-1164799899_thumb.jpg

post-14190-1164800026_thumb.jpg

post-14190-1164807910_thumb.jpg

Editat de Zouza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......pana una alta o sa pun cateva poze cu mine :yikes:...fara moto :D ...ca sa ne cunoastem :blbl:

mersi mult... si imi pare bine ca ne reintalnim BooBoo :P

;) hellow there :wink:

welcome...io tot la primvara permis...motor...alea alea.... :D

ai un shtrumfulet in prima poza :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit, pe toti.. :burnout:

 

Bine-ai venit! :D

Super poze! S U P E R !!!!! :blbl: :P :wink:

 

Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea!

 

Inca o data, bine-ai venit! ;)

 

Mersi mult, si pt ca si mie imi plac, dar si mai mult momentele in care s-au facut aceste poze, iti promit ca or sa mai fie... :D

 

 

... Cat despre asfalt (GoKart),mersi, dar deocamdata nu-l folosesc, poate din primavara.Pana atunci sper sa tina vremea cu noi, sa mai pot iesi macar prin noroaie. :kick:

 

Bine-ai venit, Zouza :yikes:

 

Bafta !!!!!!! atat la examenul moto cat si la alegerea motocicletei preferate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu sunt in poza...doar nu postam poze cu o alta gagica...

E facuta in iarna, pe undeva pe langa partia de la Azuga.Am vrut sa vad cat poate un ATV de 400 cm 4X4, ca tot il laudau cei la Sinaia de unde l-am inchiriat. Si poate...

Insa nu se compara cu 2 roti...de aia m-am si apucat de scoala.Sper sa tina si vremea cu mine, ca pana in noiembrie cand am examenul mai este ceva.

In rest...incerc sa ma abtin de la viteza...ca am niste tendinte in directia asta...

Multumesc la toata lumea de incurajari. Pacat ca pe multi nu-i cunosc, ca v-as fi dat de baut maine...ca tot e ziua mea... :burnout:

Cam tarziu ,scuze, "La ce moto-ti doresti ;)

Ps.M-am referit la avatar :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi Zouza,

 

pentru primul motor as pune mai mult accent pe "handling" decit pe "power". Sa stai comod pe motor, picioarele sa ajunga cu toata talpa pe asfalt cind stai, nu numai virfurile, pozitia gidonului sa nu te oboseasca....!

Depinde cit de inalta esiti, te sfatuiesc la un "Chopper" (de ex. Suzuki Intruder 800) sau "Tourer" (de ex. Kawasaki ER 6-N), in oricecaz nu mai mare de 800ccm sau ~50cp.

Te mai sfatuiesc sa-ti cumperi motor numai dupa scoala, din cauza ca acolo vezi cum iti vine motorul cu care inveti. Repede iti dai seama cum trebuie sa arete motorul tau preferat.

 

Sper ca ai condus deja motorete si scuter pina acum si ai deja rutina pe doua roti.

 

Iti urez mult succes!

 

 

Sustin ce a spus wallower.

 

Bai dar ce succes are zouza asta....focoasa foc :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Gabriela Hila, am 22 de ani, sunt din Sibiu.

Am sindromul motoarelor de pe la 15 ani cand am vazut prima oara tot clubul Crazy Bike cu motoarele.

Prietenul meu Radu si-a cumparat motor prima oara in 2001. Honda de atunci a vandut-o si acum sunt pasagera pe un Kawasaki Ninja ZX9R.

De la anu din februarie sper sa conduc o Honda NSR 125.

;) ...la mai mare! :burnout:

post-14269-1164901201_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helou helou..ma numesc diana sunt din bucuresti si am aproape 19 ani :sick: ..am "boala"asta de mica..imi plac super sporturile si touringurile..nu am moto inca iar de A sper sa dau in martie in secret :hug: (daca afla ai mei ma omoara) :D ..mi-as dori enorm un motor dar singura solutie este sa mi-l iau bin banii mei..sau doneaza cineva? :eek: ..ce sa mai zic..cam atat despre mine..pentru informatii suplimentare...aveti adresa de mess :D ..asfalt uscat tuturor :yikes: P.S aici o poza cu mine cu niste catei..ca daca moto nu am :P :blbl: .....aa si smokey scz pt topicurile noi..nu am stiut unde sa postez..sorry :burnout: ;) :kick:

 

...simpatici ....bodygurzii :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciao! Sunt Carmen Stoian, am 32 ani, lucrez in TV de 13 ani, imi plac motoarele dar si masinile, in special cele mari... Ma bucur ca sunt din ce in ce mai multe fete motocicliste. See U!

 

Bine ai venit printre noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!! sau mai bine zis wrmmm wrmmmm nu?

Sunt si eu noua de ceva vreme printre voi, dar ma fac eu mare :D. ( stiu ca la profil apar ca membru din cauza neatentiei mele, pe aceasta cale rog un admin sa imi modifice profilul in "membra").

Cum a inceput totul la mine... ? Microbul l-am prins de la prietenul meu acum putina vreme, ce-i drept in 3 luni am inceput scoala pt categ A si am reusit sa-mi iau si motor. Daca mi-ar fi spus cineva acum 5 luni de zile ca eu voi avea motocicleta i-as fi ras in fata :wave:, insa odata ce am urcat pe motocicleta, ca pasager intial, nu am mai vrut sa ma dau jos. Permisul va veni si el la primavara pt ca acum desi s-a prelungit perioada de examinare eu nu am avut dosarul gata, pana atunci ma plimb si eu pe unde se poate :ok:

V-am pupat.. si asfalt uscat tuturor, si sa nu ninga curand :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...