Sari la conținut

Posibil Accident ?!? B 44 Eyy


Reverse
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Au dat la stiri.

 

"Motociclistul a fost lovit de o masina", nici un detaliu despre a cui a fost vina, "motociclistul a zburat aproximativ 50 metri prin aer", este la spital. Atat.

:lol: :ok: :moron:

 

 

aoleu.......sa dau niste telefoane sa aflu unde este ,facem gasca vesela A1 si sa mergem la el :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no shit...cred k stiu despre cine e vba.trebuia sa n vdm aseara p la 12 la herastrau (eram cu un bmw,urma o forja),si mi s-a parut ciudat k nu vine,am asteptat vreo 45 d minute,l-am sunat da n-a rasp nimeni. m-a sunat el dimineata si mi-a zis k e la spital,dupa kre i s-a terminat bateria la tel,am crezut k glumeste,da vad k nu prea... dc stie cineva cum pot sa iau legatura cu el...are tel inchis d azi dimineata.pls.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti, va jucati cu viata voastra si a altora!!!... Fara far, fara carnet dar cu mult tupeu. k orikum limbajul vostru e de kko. :lol:

Mda nu avea carnet si am vb cu unu care mi`a spus ca nu`i mergea lumina dar ca totusi a plecat :ok:

 

inconstient....la cine te refereai purghy cu limbajul?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ca se zice pe pro-bike ca nu avea permis , chiar nu avea , dar baiazide ce e mai important acum sa scape baiatul fara rani grave sau dosaru penal??, esti absurd!ce mai conteaza acum ca avea sau nu avea , important e sa scape cat mai bine !

te corectez important este sa se faca bine ca dosaru il rezolva el cumva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kt timp nu ai permis nu t urci p ceva kre necesita plasticu ! dar el cum era tare in bilutze k multzi altzi .... shi cunosc destui fac p smardoi ... aranjeaza liniutze , curse prin trafic shi dak le pui semnu d cedeaza trecerea in fatza ei zic k e sens giratoriu ..... asha k dak el nu avea permis are cea mai mare vina in accidentu asta . Motoru ala nu era cine shtie c drujba , avea un demaraj d itzi rupea capu sincer sa fiu shi la viteza maxima s ducea km 160 ..... imi pare rau de el .. am sunat shi la politzie aseara sa ma interesez dar nu mi-=au zis nmk ... cik sa sun la BPR ..... insanatoshire grabnik shi toate bune !

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te corectez important este sa se faca bine ca dosaru il rezolva el cumva

:lol:

??

 

Alooo!! Generatia Cernobal!! Mai usor cu hieroglifele alea. Aveti toate tastele la dispozitie, folositi-le cu succes.

:D :moron: :baldy: Ce tare ai fost la faza cu generatia Cernobal !!! :moto:

 

Si totusi aici e un caz tipic de accident provocat de ne-experienta si alte chestii mici-MARI!

:eek: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: :ok: :moron: Ce tare ai fost la faza cu generatia Cernobal !!! :baldy:

 

Si totusi aici e un caz tipic de accident provocat de ne-experienta si alte chestii mici-MARI!

:moto: :lol:

pai momentan nu stim ce a fost in accident,ca nu a zis nimeni exact a cui a fost vina si ce sa intamplat...sau stii tu ceva ce eu nu stiu daca spui ca accidentul a fost provocat de ne-experienta?cam intotdeauna la posesorii de A1 se pune in discutia lipsa de experienta la orice eveniment neplacut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu bre...nu experienta a fost de vina ....ce experienta poate sa aiba unu care habar nu are de nici o regula de circulatie si care confunda motoreta cu bicicleta ?

bai baiatule , daca nu stiai nici cu bicicleta nu ai voie pe drumurile publice pana la 14 ....sa dea Dumezeu sa scape intreg si sa-l frece militia de sa il sature pentru ca putea sa bage pe careva in gropa cu inconstienta asta .

eu is om trecut prin multe , mi-am ingropat fratele in urma unui accident moto....da zau...daca prin vreunu ca amicu asta al vostru fara permis nu scapa fara vreo cateva suturi in ~ur si cu ventilele aruncate (cum procedau militienii pe vremuri )...cei cu permis si cu peste 10.000km au dreptul sa comenteze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de baiat dar de ce sa scape fara dosar ca nu inteleg,daca a gresit sa plateasca!Poate data viitoare da si peste cineva.Sa-l rezolve conform legii daca poate.

Toti va vaietati ca nu se aplica legile . . .

 

Eu nu am mers nici o clipa fara carnet sau baut.Si aveam posibilitatea sa-mi iau motocicleta cu mult timp inainte sa-mi iau permisul.In acceasi zi in care am luat permisul m-am dus si am cumparat motocicleta.Am facut vara asta peste 12.000KM si tot incepator ma consider.

 

Nu e o lauda , vreau sa subliniez faptul ca nu prea imi place sa ma joc cu viata mea si a celorlalti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti, va jucati cu viata voastra si a altora!!!... Fara far, fara carnet dar cu mult tupeu. k orikum limbajul vostru e de kko. :lol:

d akord shi io cu purghy

in alta ordine de idei insanatosire grabnica si totala si poate invata ceva din accidentul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa mai taceti"voi astia expermentati" si pun pariu ca si voi a-ti facut din astea si nu va mai dati voi mari soferi fiindca o patesc si cei cu carnet si "peste 10.000 dekm mai des decta incepatorii"

 

pe mine si restu ne intereseaza in ce stare este baiatu asta saracu de el nu morala voastra tampita de mari soferi ce sunteti, in loc sa va duceti sa vedeti in ce stare e voi cu morala,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa mai taceti"voi astia expermentati" si pun pariu ca si voi a-ti facut din astea si nu va mai dati voi mari soferi fiindca o patesc si cei cu carnet si "peste 10.000 dekm mai des decta incepatorii"

 

pe mine si restu ne intereseaza in ce stare este baiatu asta saracu de el nu morala voastra tampita de mari soferi ce sunteti, in loc sa va duceti sa vedeti in ce stare e voi cu morala,

e pacat sa ne certam pe topicul asta,totusi e vorba de baiatul asta accidentat

scoate,te rog,daca vrei alea doua puncte si P din semnatura ta pt ca ce-ai scris tu nu e de ras

ai un PM nu te supara

bafta multa tie si mai ales baiatului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...