Sari la conținut

Accident Pasajul Unirii - acum 20 min....


Haurar
 Share

Postări Recomandate

Pai cred eu ca e mai bine sa intrebe de starea motorului decat sa nu intrebe nimic...

E nevoie de sange, e nevoie de bani, e nevoie de ceva concret din partea comunitatii de motociclisti?

fara nici o falsa pudoare....ajut din toate punctele de vedere dupa posibilitati....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ceva update despre starea motociclistului?

 

Este mult mai bine. A iesit din spital inainte de revelion si se recupereaza foarte repede. Inca are dureri mari, dar altfel nu se poate. Si abia asteapta sa merga din nou cu motocicleta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur s-aud ca e ok! :lol:

Sper sa-i treaca cat mai repede, si sa se descurce si cu recuperatul la facultate (dar cu sanatatea in primul rand).

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
Am trecut prin pasajul Unirii , dinspre Tineretului spre Universitate , si pe contrasens era cazuta o motocicleta , posibil Yamaha Fazer sau altceva , in orice caz touring , un Opel Corsa cu avariile puse si multa Politie...Nu am putut opri , si imi pare rau , dar nu aveam unde...Cine stie mai multe detalii , rog sa posteze....Vad ca nici in luna decembrie nu scapam de accidente.....

 

Salutare ! Am vazut acum topicul..pt ca am avut ceva probleme cu medicii pana acu..dar..pe 11 decembrie 2008 la iesirea din pasaj spre tinneretului..eu m-am intins bine pe acolo..noroc ca a fost un stalp sa ma opreasca..

Da, motocicleta este Yamaha Fazer argintie :agree:, as vrea sa va povestesc mai multe dar din pacat mi-a fost stearsa din memorie toata faza..deoarece stalpul de pe mij pasajului mi-a aplanat cadere ..

 

Motorul e ok :burnout: in stare de functionare are doar cateva mici zgarieturi..si capacul dreapta de la ax cu came crapat si pierde un pic de ulei pe acolo ;)

 

Aveti grija si echipament !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Am vazut acum topicul..pt ca am avut ceva probleme cu medicii pana acu..dar..pe 11 decembrie 2008 la iesirea din pasaj spre tinneretului..eu m-am intins bine pe acolo..noroc ca a fost un stalp sa ma opreasca..

Da, motocicleta este Yamaha Fazer argintie :agree:, as vrea sa va povestesc mai multe dar din pacat mi-a fost stearsa din memorie toata faza..deoarece stalpul de pe mij pasajului mi-a aplanat cadere ..

 

Motorul e ok :burnout: in stare de functionare are doar cateva mici zgarieturi..si capacul dreapta de la ax cu came crapat si pierde un pic de ulei pe acolo ;)

 

Aveti grija si echipament !

 

Bravo domn'le! Ma bucur sa te vad postand. Te mai urci din nou in sa?

 

Ar fi interesant de povestit cam cum s-a solutinat accidentul, cine a iesit pana la urma vinovat, si cam cum s-a intamplat treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo domn'le! Ma bucur sa te vad postand. Te mai urci din nou in sa?

 

Ar fi interesant de povestit cam cum s-a solutinat accidentul, cine a iesit pana la urma vinovat, si cam cum s-a intamplat treaba.

 

SALUT! Dap de uracat deabia astept..dar sa imi dea carnetu :hug: si sa mi se repare mana..pt ca deocamdata nu prea cred ca m-as putea descurca in sha.. :burnout:

 

cat despre accident si eu as vrea sa stiu cum sa intamplat, numai ca explicatiile pe care le-am primit de la politie..nu prea se pupa cu nimic..

 

o sa trebuiasca sa ma duc sapt care vine dinou pe la ei ca sa mai fac declaratii...si sa imi dea si mie talonu si permisu inapoi..pt ca mi le-au luat X(

 

despre vinovat.. au cazut de acord ca eu am fost :huh: tare as vrea sa ma pronuntz si sa pot spune si eu ceva..dar nu prea e nici o shansa..cred ca asa va ramane..

 

acum ce-a fost a fost..asta e si iimi pare rau pt motor si pt prietni ;)

o sa dau mai multe detalii dupa ce o sa trec iar pe la politie sapt care vine :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...