Sari la conținut

Furt de indentitate din partea unui administrator scuterist


white8snow
 Share

Postări Recomandate

Azi cand am venit acasa am gasit un mesaj privat de la un motociclist prin care mi se atragea atentia ca un administrator de pe forumul scuteristi.ro foloseste avatarul meu .

Vreau sa specific ca acel avatar ma reprezinta pe mine personal , nu e o poza prelucrata in nici un fel , e poza mea cu mine putin micsorata pt avatar.

Sunt total impotriva sa foloseasca aceasta persoana poza mea fara sa mi ceara permisiunea , mai ales asta din partea unui moderator mi se pare o lipsa de respect asa ca il rog sa o steaga imediat si sa puna ce poza vrea el da nu cu mine.

 

La asta ma refer :

 

xfd9pk.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca inca nu mi-a venit mesajul de activare al contului pe acel forum , o sa i trimit .

habar n am ce treaba are , e singuru loc de pe motociclism unde is scuteristi asa mai din abundenta si poate intra si el pe aici si vede si sterge naibi poza mea de la avataru lui .

eu nu l-am deranjat pe el cu nimic asa ca cer la fel sa ma lase bine mersi in pace si sa nu mi foloseasca pozele mele fara sa mi ceara voie .

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi ti am zis , poate vede omu si sterge poza aia ca de pe motociclism a luat-o .

ce naiba sa pricep din faza asta , tie ti-ar placea sa te vezi pe tine la posturile altuia ? in fine nu stiu daca ti ar placea sau nu da mie nu mi place .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOOOL :laugh:) foarte comic . in curand no sa mai pot merge la lucru de paparati , oi fi ceva vedeta ... sa ma tavalesc pe jos de ras nu alta .

poi de aia nu ma supar pe el , ca stiu ca e copil si nu o facut din rautate , da putea omu sa ceara voie ca i dedeam frate nu sa ma trezesc ca ma suna lumea sa ma intrebe ce naiba caut acolo si ma ia ca din oala ca io nici nu stiu despre ce se vorbeste.

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOOOL :laugh:) foarte comic . in curand no sa mai pot merge la lucru de paparati , oi fi ceva vedeta ... sa ma tavalesc pe jos de ras nu alta .

poi de aia nu ma supar pe el , ca stiu ca e copil si nu o facut din rautate , da putea omu sa ceara voie ca i dedeam frate nu sa ma trezesc ca ma suna lumea sa ma intrebe ce naiba caut acolo si ma ia ca din oala ca io nici nu stiu despre ce se vorbeste.

pot sa pun si eu poza cu tine la avatar? :laugh: glumeam ...

asteapta sa iti vina link-ul pentru activare a contului si trimite-i PM pustanului. incearca sa mai trimiti inca o cerere de trimitere a link-ului si o sa vina. in general ar trebui sa vina in cateva minute..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E inregistrata ca atare ca poza apartinand tie? Ai vreo dovada ca e a ta?

 

Ideea e ca poza e foarte mijto din cauza peisajului si mai important ca nu ti se vede fata. Astel copilu poate spune ca e chiar el :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt Cristi, admin pe www.scuteristi.ro, (user expertfoto). Am aflat si eu acum de aceasta "mica" problema si ma voi ocupa personal ca acel avatar sa fie schimbat.....Si profit de aceasta ocazie, in cazul in care printre voi sunt si scuteristi sau potentiali scuteristi (si nu numai) sa va invit sa aruncati o privire si la noi pe forum si sa ne impartasiti din experienta voastra.In general 90 la suta din scuteristii de pe soselele Romaniei ar trebui sa invete multe de la voi, motociclistii...(de la reguli de buna purtare pana la notiuni tehnice).

 

Asfalt uscat

 

Cristi.

 

 

P.S Avem si un concurs in care se premiaza numarul de postari cu caracter util (oferim 3 scutere cadou).Daca v-am starnit interesul va steptam pe la noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot i place asa mult echipamentu ala poate se apuca si face niste propaganda in randu colegilor lui pe scutere sa poarte naibi macar casca , e plin orasu de scuteristi indisciplinati si fara echipament , nu toti , da o buna parte din ei . macar atata lucru pozitiv sa iasa din treaba asta . am mai repetat nu ma deranjaza ca o luat poza mea , ma deranjeaza ca nu o intrebat inainte sa ia un lucru personal .

 

ps: Rolly pot dovedi ca e a mea , pt ca eu am originalu , poza e facuta pe tranfarasan de catre un prienten de al meu daca vrei si martori. uite asta e poza intreaga :

daca tot i-a placut echipamentul putea fain frumos sa puna mana pe telefon sa ma sune ca e numaru acolo sau sa scrie pe mess, si ii dadeam poza intreaga sa se uite la ea cat o vrea.

16m57wh.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps: Rolly pot dovedi ca e a mea , pt ca eu am originalu , poza e facuta pe tranfarasan de catre un prienten de al meu daca vrei si martori. uite asta e poza intreaga :

 

De ce nu pui un ditamai watermark-ul pe ea daca o tot pui intreaga, sa n-o mai copie altii...?

Editat de Jorjel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa, frate, tu sa fii sanatos..daca te copiaza la poza, poate te copiaza si la echipament..asta ar fi un lucru bun...

bine ca nu a pus poza cu prietena/sotia ta (apropo, e foarte frumoasa, felicitari!) si sa spuna ca e prietena lui..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...