Sari la conținut

Cu motoru la schi pe Valea Prahovei


halfgoddess
 Share

Postări Recomandate

Nu va mai legati de coarnele mele. Sunt mari si frumoase si mie imi plac si asa or sa ramana in veacul vecilor .Amin!

Vedea-te-as cu coarnele tale "mari si frumoase" cand o sa treci la vitezana :smoke:

 

@fanfane - a trecut "maine"... Kum fu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.... si pilotu ala mergea numa cu 3 la ora.... nu? hai ca pe toti astia mici ne frige sa merem cu o leaca de viteza, in fiecare zace 1 gram de viteza!

cat priveste mersu cu moto pe prafu asta inclin sa dau dreptate alora mai mari chiar daca am comis-o sambata in incercarea de a ajuta pe cineva. conserva ramane de baza pe vremea asta si ramane doar sa ne uitam la emisiuni cu moto sorbind din vinuletul fiert in camera de pe valea prahovei dupa o zi de dat cu celofanul pe partie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene...chiar nu reusiti sa ganditi si sa va dati seama ca totusi...suntem la jumatatea lui decembrie??? :laugh: BAAAAA...NINGE AFARA! Vine Mosu' cu sania! Astazi de la Sinaia pana la Predeal a nins de a rupt! Si va intrebati vara de ce sunt atatea accidente! Pai...zmeii proaspat posesori de permise si de mobre baga cateva mii de km pana iarna tarziu, dupa care...cum da putin soarele pe la sfarsitul lui ianuarie...scot mobrele la plimbare(asta daca le-au lasat la iernat vreo secunda) si...mai baga cateva mii de km! Vine vara...deja sunt "experti", cu mii(atentie: MII) de km in spate si incep sa ii dea in goarna! Atunci...POC...tranta! Citez din viitoarele postari de pe diferitele forumuri de "specialitate": "Era un baiat/fata atat de bun/buna si avea si EXPERIENTA! Cum naiba de s-a intamplat?"

 

Rationati motociclistii lu' peste! Asta nu e vreme de mers cu motorul! "Pasionatii" p...i mele!

 

 

mereu tre sa fie unul cu P**a in gura. e totusi un forum public unde nu ar trebui sa luam la p**a pe cine dorim ca suntem necunoscuti unii si BUNUL SIMT ar trebui sa-si faca aparitia. La cine stie sigur ca-l are si a mai dat semne de existenta pana acuma. Potoliti-va cu injuriile, sfaturile se pot da si frumos.

 

Iar daca a nins, asta e, ar fi realizat pe drum si se intorcea, nu cred ca e vrunu dobitoc sa-l ploua torential la munte si el sa dea inainte iarna, in DECEMBRIE.

 

Enduro, neEnduro, riscul e mare. Invatam din sfaturi exprimate in cuvinte "din fata blocului", cele "din spate" pot fi pastrate.

 

O iarna minunata si tie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...