Sari la conținut

Motociclisti Aradeni prezentati-va


Marius-Vinga
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare tuturor, sunt Gabriel , am o motocicleta Yamaha FJR 1300.

Asfalt uscat tuturor.

 

 

:moto:

Io nu te stiu :what:

Baga si tu o poza sa te recunoasca lumea... Te-ai trezit si tu dupa cativa ani sa te prezinti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-65976-0-69948000-1310663098_thumb.jpg

Io nu te stiu :what:

Baga si tu o poza sa te recunoasca lumea... Te-ai trezit si tu dupa cativa ani sa te prezinti?

 

 

Salutare,

Prezentarea am facut-o imediat ce m-am inregistrat pe acest forum. Nu este tarziu niciodata.

Asfalt uscat tuturor. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-65976-0-69948000-1310663098_thumb.jpg

 

 

Salutare,

Prezentarea am facut-o imediat ce m-am inregistrat pe acest forum. Nu este tarziu niciodata.

Asfalt uscat tuturor. :moto:

Tot ciudat esti. Baga si tu o poza cu mobra ta nu cu a altuia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ciudat esti. Baga si tu o poza cu mobra ta nu cu a altuia.

Tu vorbesti de ciudati :lol: ...tu esti TATA lor bre'...si pe langa asta esti si surd de'o ureche :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu vorbesti de ciudati :lol: ...tu esti TATA lor bre'...si pe langa asta esti si surd de'o ureche :bounce:

Tu sa taci, ca toti suntem surzi de o ureche! Cu tine in frunte :rolleyes:

 

In rest nu te contrazic :bigstar: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ciudat esti. Baga si tu o poza cu mobra ta nu cu a altuia.

 

 

Salutare,....siiii cu dedicatie speciala pt. Kato, o poza cu "mobra" mea...post-65976-0-66026200-1311011460_thumb.jpg I love this bike !

Asfalt uscat tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,....siiii cu dedicatie speciala pt. Kato, o poza cu "mobra" mea...post-65976-0-66026200-1311011460_thumb.jpg I love this bike !

Asfalt uscat tuturor.

Ala e motor sau ceva utilaj de carat bagaje?:))=)) Ti-ai pus pe moto si catel si pisica:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa culoare e Elefant:)))

 

 

Dupa marime la fel:))))))

 

 

Pai numai asta nu accept sa vb in lipsa mea de FJR. :P

Lasati-l in pace va rog , ca numai el stie saracu cate bagaje pun pe el.

Adevarul este ca duce mult.

Salutare all.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Hop si eu la prezentari, Andrei de prin Micalaca si mobra aferenta. Momentan si eu si ea in reparatii capitale dupa ce am aflat ca strada nu e trapez la circ :baldy:

post-64979-0-86834500-1312099195_thumb.jpg

Editat de iggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,....siiii cu dedicatie speciala pt. Kato, o poza cu "mobra" mea...post-65976-0-66026200-1311011460_thumb.jpg I love this bike !

Asfalt uscat tuturor.

Asa mai mere, prezinta-ne si pe dihor daca tot iesi cu el pe mobra :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceau,

 

Este un post si pe topicul de accidente /index.php?/topic/410208-accidente/page__st__110. Eu sunt cel de la Silindia, ce sa faci nu am vazut curba :) . Am derapat am iesit cu ea afara de pe sosea si am intrat in indicatorul de localitate, m-am dat de trei ori peste cap ca fat frumos si m-am ales cu fractura de tibie cu deplasare (mai exact un segment de os sarit de la loc) si cu mana drapta la fel fracturata. De ghipsul de la mana am scapat dar la picior operatie, tija si ghips si acuma stau cu el de 3 luni in aer :) si cred ca mai trec vreo trei... :hurt: Ideea e ca e in ghips pana deasupra de genunchi si nu ma pot folosi de el. Cel mai fain e ca aveam si protectii si ca osul magic s-a rupt sub protectie... :baldy:

 

Motorul nu l-am vazut inca, dar de la prieteni citire: furca fata, calandru, bord, ghidon sunt prastie.

ce bine ca numa ce il pregatisem de drumuri :D

 

Numa bine si drumuri bune sa aveti

 

(scuzati daca am postat gresit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceau,

 

Este un post si pe topicul de accidente /index.php?/topic/410208-accidente/page__st__110. Eu sunt cel de la Silindia, ce sa faci nu am vazut curba . Am derapat am iesit cu ea afara de pe sosea si am intrat in indicatorul de localitate, m-am dat de trei ori peste cap ca fat frumos si m-am ales cu fractura de tibie cu deplasare (mai exact un segment de os sarit de la loc) si cu mana drapta la fel fracturata. De ghipsul de la mana am scapat dar la picior operatie, tija si ghips si acuma stau cu el de 3 luni in aer si cred ca mai trec vreo trei... :hurt: Ideea e ca e in ghips pana deasupra de genunchi si nu ma pot folosi de el. Cel mai fain e ca aveam si protectii si ca osul magic s-a rupt sub protectie... :baldy:

 

Motorul nu l-am vazut inca, dar de la prieteni citire: furca fata, calandru, bord, ghidon sunt prastie.

ce bine ca numa ce il pregatisem de drumuri :D

 

Numa bine si drumuri bune sa aveti

 

(scuzati daca am postat gresit)

Imi pare rau de voi, mai ales ca stiu cum e cu ghips si fara motor,.. dar lasa ca o sa recuperezi tu, insanatosire grabnica! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...