Sari la conținut

Motociclisti Aradeni prezentati-va


Marius-Vinga
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ceau, mă numesc Herlo Paul, de obicei stau în aradu nou da` o să fiu văzut destul de mult Âşi prin alfa. Sunt proaspătul posesor al unei Aprilia Pegaso din 1997. Am mai condus motociclete enduro dar totuÂşi mă consider un începător.

post-47049-1301508041_thumb.jpg

post-47049-1301508107_thumb.jpg

post-47049-1301508119_thumb.jpg

post-47049-1301508150_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceau, mă numesc Herlo Paul, de obicei stau în aradu nou da` o să fiu văzut destul de mult Âşi prin alfa. Sunt proaspătul posesor al unei Aprilia Pegaso din 1997. Am mai condus motociclete enduro dar totuÂşi mă consider un începător.

post-47049-1301508041_thumb.jpg

post-47049-1301508107_thumb.jpg

post-47049-1301508119_thumb.jpg

post-47049-1301508150_thumb.jpg

Bine Paul! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma numesc IGNAT COSMIN sint din INEU primul motor l-am condus in 97,acum am un cbr 600f din 89,cam babuta ia,da mere fac parte din clubul MOTORUN INEU,am 35 de ani si permis din 99,va salut pe toti si asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma numesc IGNAT COSMIN sint din INEU primul motor l-am condus in 97,acum am un cbr 600f din 89,cam babuta ia,da mere fac parte din clubul MOTORUN INEU,am 35 de ani si permis din 99,va salut pe toti si asfalt uscat tuturor!

 

Salut ! Asta e CBR-ul ala de la Tm cu care te-ai intalnit in Arad la OMW Micalaca?

A iesit bine schimbul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Asta e CBR-ul ala de la Tm cu care te-ai intalnit in Arad la OMW Micalaca?

A iesit bine schimbul ?

da,avea rezervorul lovit,da l-am dus la cineva si m-i l-a rezolvat zici ca-i nou,in rest e ok!,tu nu ti-ai scos armasaru inca?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am miscat putin in vladi ca n-am asigurare, si nici ,,vecinii''nu prea ma lasa ;)
si eu am probleme cu vecinii mai ales ca mo premiat CORAS cu 2 mil.pt. viteza(85)-din centru catre Lucoil,asa ca mis pe janta rau de tot!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut tuturor,ma numesc dudu,si recent m-am inoit cu un hawasaki Z1000,asfalt uscat!!!

Mesaj completat

ps.id-ul meu de mes este dudugyure.si pt ca sant mai nou aici primul rand de ere il dau eu:) :P

Mesaj completat

salut tuturor,ma numesc dudu,si recent m-am inoit cu un hawasaki Z1000,asfalt uscat!!!

Mesaj completat

ps.id-ul meu de mes este dudugyure.si pt ca sant mai nou aici primul rand de bere il dau eu:) :P

post-64484-1303639927_thumb.jpg

post-64484-1303640180_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluti dudu :moron:

ne-am intalnit ieri la uta si ai venit cu noi pana la han, am i right?

:P

 

salut tuturor,ma numesc dudu,si recent m-am inoit cu un hawasaki Z1000,asfalt uscat!!!

Mesaj completat

ps.id-ul meu de mes este dudugyure.si pt ca sant mai nou aici primul rand de ere il dau eu:) :P

Mesaj completat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutari, tin sa ma prezint si eu in primul meu post de pe acest forum, desi nu am motor sunt foarte hotarat ca in acest an sa-mi achizitionez o Honda Hornet. Eu sunt Alex, 24 de ani curand mutat in vlaicu dupa cei 24 de ani petrecuti in micalaca. Toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, tin sa ma prezint si eu in primul meu post de pe acest forum, desi nu am motor sunt foarte hotarat ca in acest an sa-mi achizitionez o Honda Hornet. Eu sunt Alex, 24 de ani curand mutat in vlaicu dupa cei 24 de ani petrecuti in micalaca. Toate cele bune.

 

wellcome :ChopperEmo:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...