Sari la conținut

Motociclisti Aradeni prezentati-va


Marius-Vinga
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:mytruck: si io mi-am luat Hayabusa da nu cred ca ies cu ea ca mananca mult :rolleyes:

post-47525-0-96988200-1314438645_thumb.jpg

da stiu stiu , de aia iesi cu honda-ul ca mananca prea mult suzuki-ul te intelegem

 

Ne asteptam cu totii la o revenire din partea ta. Un mare bull shit, numa gura-i de tine.

mici \ mari probleme ce trebuia sa le rezolv, luni le-am rezolvat pe toate

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

buna am si eu o yamaha tzr 50 si asi dori so o vand daca este cineva interesat puteti sa ma contatctati la id wick7ed scz ca am postat aici stima :)

 

Baieti ,dupa cum spune titlul topicului haideti sa ne prezantam in acest topic,iar disputiile sa le purtam pe topicul de discutii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bine v-am gasit!!!! :)

 

Ma numesc Jula Cristian, sunt din Arad (din cand in cand stau si la Cuvin), si sunt fratele mai mic al lui "branconier" :))

 

Va salut pe toti si ne vedem pe sosele!!!

 

 

 

brothers :)

post-68383-0-24313300-1323955464_thumb.jpg

post-68383-0-20939400-1323956519_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit!!!! :)

 

Ma numesc Jula Cristian, sunt din Arad (din cand in cand stau si la Cuvin), si sunt fratele mai mic al lui "branconier" :))

 

Va salut pe toti si ne vedem pe sosele!!!

 

 

 

brothers :)

 

 

... si cand ziceai ca bem? :cheers: sau ce? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout: :))

 

 

 

 

 

 

numa bautura ai in cap!!!!....cum cand bem??......TOATA VARA O SA BEM!!!!! numa sa vina odata!!! : ))

 

Ba ! Eu sa va invat? iarna beti, tuica fiarta, vin fiert , bere, palinca, jager, vodka ce vrei voi... vara calare pe motoare ce dracu, fara bautura ! ! ! S-a inteles Cristi ?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ! Eu sa va invat? iarna beti, tuica fiarta, vin fiert , bere, palinca, jager, vodka ce vrei voi... vara calare pe motoare ce dracu, fara bautura ! ! ! S-a inteles Cristi ?!?!

zici tu bine ce zici....dar lasa ca la vara te invat si yo ceva fain :)))))...mai exact ziua plimbare cu motoru pana la locul unde se desfasoara petrecerea...noaptea muci si a2a zi inapoi calare pana acas' ;) :moto:

 

zici tu bine ce zici....dar lasa ca la vara te invat si yo ceva fain ...mai exact ziua plimbare cu motoru pana la locul unde se desfasoara petrecerea...noaptea muci si a2a zi inapoi calare pana acas'

Bah chiar....hai sa nu mai scriem aici ca nah...:) ms de WELCOME oricum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Salutare tuturor si bine v-am gasit

Cristi ma numesc si sunt posesorul unui 1150GS din august 2012.Deocamdata este in garaj dar la primavara dupa o revizie tehnica o sa-l iau putin la calareala ca cere.

Sarbatori fericite la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor si bine v-am gasit

Cristi ma numesc si sunt posesorul unui 1150GS din august 2012.Deocamdata este in garaj dar la primavara dupa o revizie tehnica o sa-l iau putin la calareala ca cere.

Sarbatori fericite la toata lumea.

Ce revizie sa-i faci la mobra aia, acolo o data la 5 ani faci revizie. Bine ai venit printre noi, pune si tu ceva poze sa te recunoastem!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...