Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Un bărbat să se urce pe locul din spate al unei motociclete conduse de o femeie? Eu niciodată nu am să fac așa ceva.

 

Mai nou este rusinos sa mergi la spatele unei fete? Eu nu refuz, daca consider ca e' "ok" :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Blasfemie. Un bărbat să se urce pe locul din spate al unei motociclete conduse de o femeie? Eu niciodată nu am să fac așa ceva.

Tu ai cam multe idei preconcepute si prejudecati.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blasfemie. Un bărbat să se urce pe locul din spate al unei motociclete conduse de o femeie? Eu niciodată nu am să fac așa ceva.

 

Eu ma urc daca are de ce sa ma tin la acceleratii puternice....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blasfemie. Un bărbat să se urce pe locul din spate al unei motociclete conduse de o femeie? Eu niciodată nu am să fac așa ceva.

 

aoleeeu, da' ce-are domle o motocicleta condusa de o femeie? :whip:

post-47122-0-59136900-1344246300_thumb.jpgpost-47122-0-99479800-1344246320_thumb.gif

 

altfel, haideti sa ramanem on topic :ok:

fetelor, poze :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Simi: Ai vizitat si interiorul castelului? :)

 

Nu am apucat ptr ca am ajuns exact cand s-a inchis accesul vizitatorilor. Dar am mai fost in trecut si l-am vizitat.

Am vazut ca Cetatea Devei o renoveaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai cam multe idei preconcepute si prejudecati.

 

Paștele mamii lui de orgoliu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am apucat ptr ca am ajuns exact cand s-a inchis accesul vizitatorilor. Dar am mai fost in trecut si l-am vizitat.

Am vazut ca Cetatea Devei o renoveaza.

Este in restaurare de cativa anisori, la fel si castelul. Daca mai treci prin zona si vrei sa mai ajungi pe undeva anume, da-mi un semn si te indrum. :)

Editat de Biraid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ,Da ,muta-te!

chiar nu stiam ce lipsea..

ne lipseau aia de voteaza cu oprescu si mazare...

 

Ohhhh ... ce bine era daca ne trebuia pasaport sa venim in vestul tzarii ... nu ? :D

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on (aprox) am vazut o tipa cu un chopper foarte fain (cred ca era o Kawa) cand ma intorceam ieri de la mare. o fi bagat ceva bani in el. B 969 UNA or smth. ar merita niste poze pe-aici.

 

off: de ce nu au si baietii un topic de-asta? (ca sa nu mai zic de o sectiune boys only :D). care face unu? unde s-ar potrivi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on (aprox) am vazut o tipa cu un chopper foarte fain (cred ca era o Kawa) cand ma intorceam ieri de la mare. o fi bagat ceva bani in el. B 969 UNA or smth. ar merita niste poze pe-aici.

 

off: de ce nu au si baietii un topic de-asta? (ca sa nu mai zic de o sectiune boys only :D). care face unu? unde s-ar potrivi?

 

Poze cu ce vlad? .. cu moacele noastre ?

Tu iti dai seama ce o sa iasa ? :D Da' tu poti sa pui ... ca esti ok, ai parul lung si cretz, presimt multe comentarii de bine de la femei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu doar moacele, pentru asta e parca un topic..."sa ne cunoastem" or smth

moace+moto...artistice, cum baga fetele. cred ca ar iesi destul de fun, uite-te ce iese aici.

P.S.: merci de aprecieri da' m-am ingrasat, ar trebui sa pun numai poze vechi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu doar moacele, pentru asta e parca un topic..."sa ne cunoastem" or smth

moace+moto...artistice, cum baga fetele. cred ca ar iesi destul de fun, uite-te ce iese aici.

P.S.: merci de aprecieri da' m-am ingrasat, ar trebui sa pun numai poze vechi :D

Pai cred ca se poate folosi topicul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai fetele ... asteptam marfa noua :D

E caligula afara ...

 

on (aprox) am vazut o tipa cu un chopper foarte fain (cred ca era o Kawa) cand ma intorceam ieri de la mare. o fi bagat ceva bani in el. B 969 UNA or smth. ar merita niste poze pe-aici.

 

off: de ce nu au si baietii un topic de-asta? (ca sa nu mai zic de o sectiune boys only :D). care face unu? unde s-ar potrivi?

 

Si eu am vazut o gagica tare pe un chopper negru acum cateva ore. Tocmai parcase la una din curtile de pe Sos. Colentina, intre Carrefour si intersectia cu avionu' ;)

N-am retinut numarul ca ma uitam cum isi scoate casca si-i cadeau pletele pe umeri ... :cheers:

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...